Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Miesięcznik Pani postanowił ocenić wygląd polskich gwiazd i ich wyczucie stylu.

Najlepiej ubranymi Polkami według Pani są: Doda, Anja Rubik i Monika Brodka.



W rankingach znalazły się również: Małgorzata Kożuchowska, Aneta Kręglicka i Hanna Lis. Tytuł "Mocne wejście" należał się zaś podobno w tym roku Mai Ostaszewskiej, Małgorzacie Szumowskiej i Małgorzacie Sosze.








Nie rozumiem dlaczego Socha nie znalazła się w trójce najlepiej ubranych, bo od jakiegoś czasu bardzo ładnie się prezentuje i widać, że wie co na siebie włożyć. I o dziwo zgadzam się z werdyktem co do Dody, bo strój w którym prezentuje się na zdjęciu jest bardzo elegancki a zarazem gustowny, dobrze dobrany do okazji, no i te buty o których było tak głośno. Anja jest za chuda jak dla mnie i wszystko wisi na niej jak na wieszaku. A u Brodki gdzie ten wygląd? Bo mnie chyba wzrok zawodzi.

# Jak Wam się podobają nasze gwiazdy?
# Jak ocenianie ich "wygląd"?
# Słuszny wybór redakcji miesięcznika Pani?

Temat zaczerpnięty z Pudelka.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
luk7
luk7: Cze

cze, nie podgladaj mnie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

luk7
luk7
  26 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: cze, nie podgladaj mnie.

czeee,pokaż poslada
ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
luk7
luk7: Ogólnie twierdząc,że najlepiej ubrana jest jakiś pajac z tv jest dość prowincjonalne. Całkowicie nie obchodzą mnie jakieś klauny ubierane przez swoich pracodawców(polsat,tvn czy tez szmaty za darmo od firm,stylistów).


Duzo racji w tym co piszesz Luk7... zazwyczaj zgadzam sie z Toba odgornie tylko dlatego, ze strasznie mnie krecisz fizycznie... ale jezeli w Polsce faktycznie tak jest, ze ludzie nie maja wyboru tego co nosza to porazka :ninja:
Normalnie w UK ucza asertywnosci i masz mozliwosc powiedziec NIE jesli cos ci sie nie podoba, ponadto mozesz sam sobie wybrac ubior - ty wtedy ponosisz odpowiedzialnosc za to czy sie zblazniles i trafiles do pierwszej 10-tki najgorzej ubranych celebrytow.
ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: mam kwadratowy ksztal twarzy, uja zrobie czy jestem chudy czy gruby :P


dupa tam, jak kosci wystaja to ujowo to wyglada - jestem amatorka pelnych twarzy :zakochany:

a brwi rewelka - bardzo naturalnie wygladaja... zapuszcze i niech mi tez zrobi D:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
luk7
luk7: czeee,pokaż poslada

a duzego masz? nie wiem czy warto dzinsy sciagac

Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj zgadzam sie z Toba odgornie tylko dlatego, ze strasznie mnie krecisz fizycznie...

youre so shallow! :crylol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011

zauwazyliscie, ze sylvinka ma caly czas niebieska kulke a od rana sie nie udziela?

mysle ze zemdlala przy kompie!
niech ktos wezwie karetke

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a brwi rewelka - bardzo naturalnie wygladaja... zapuszcze i niech mi tez zrobi D:

haha to rumun mi robil, we wojsku wszystkim wyrywal :D
ja chcialem inny ksztalt, bardziej kvrewski, ale on mi powiedzial ze sie nie znam i zrobi mi dobrze.
no i jest naturalnie :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: youre so shallow!


are you considering me as a person who is incapable of deep thinking? :krzeslo:
ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: haha to rumun mi robil, we wojsku wszystkim wyrywal :D ja chcialem inny ksztalt, bardziej kvrewski, ale on mi powiedzial ze sie nie znam i zrobi mi dobrze. no i jest naturalnie :D


a to ja podziekuje, w koncu jestem plytka - oceniam rumuntow po tym skad pochodza :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: are you considering me as a person who is incapable of deep thinking?

im considering you as a person with great deepthroating skills :lodzik:

would you like to show off?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to ja podziekuje, w koncu jestem plytka - oceniam rumuntow po tym skad pochodza

i zglaszasz nielegalnych emigrantow! :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

luk7
luk7
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Duzo racji w tym co piszesz Luk7... zazwyczaj zgadzam sie z Toba odgornie tylko dlatego, ze strasznie mnie krecisz fizycznie...

:w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale jezeli w Polsce faktycznie tak jest, ze ludzie nie maja wyboru tego co nosza to porazka Normalnie w UK ucza asertywnosci i masz mozliwosc powiedziec NIE jesli cos ci sie nie podoba, ponadto mozesz sam sobie wybrac ubior - ty wtedy ponosisz odpowiedzialnosc za to czy sie zblazniles i trafiles do pierwszej 10-tki najgorzej ubranych celebrytow.


Niestety w pl bardzo,bardzo czesto wlasnie tak jest.
Dobrze,ze ja nic nie musze i jak chce to sobie wrzuce koszulke za 70 euro i np. spodnie za 10 euro.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 sierpnia 2011

kobiety? przeciez one nie maja cycków wiec gdzie tutaj są kobiety?
jedynie doda cos ma na klatce ale ubrała sie jak z innej planety.

ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: would you like to show off?


no thank you - jak to mowi moj syn :rotfl:

ja do niego posprzataj zabawki, na to on "no, thank you" :crylol:

Prinz
Prinz: im considering you as a person with great deepthroating skills


to be honest with you i forgot how to suck it
ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety? przeciez one nie maja cycków wiec gdzie tutaj są kobiety? jedynie doda cos ma na klatce ale ubrała sie jak z innej planety.


bubsminator - nie ma bubsow to nie tykasz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.