massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No u mnie tez znajomy bedzie fotografem, dal mi PROMOCYJNA cene podobno.

Wiesz, czasami jak myślę jak ci ZNAJOMI potrafią człowiekowi promocję zrobić, to pal ich licho ;p

Mariusz - ma miłą mamę, codziennie bzyka ... gumową lalę, straszny prostak.
Sylwia - jest przyjacielska, wesoła, naiwna, wszyscy ją ruchają
:rotfl:
adra1992
adra1992
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak damskie imiona muszą się koncycz na A w polsce, dlatego jak sie matce uwidzi vivienne to musi dac cos w stylu viviana bo musi sie konczyc na a.

U nas na wsi jakas laska ma Michelle czy jakos tak... Ale w sumie nie wiem czy urodzila sie w Polsce.

Konto usunięte
Konto usunięte: http://precyl.pl/fun/118444-txt-znaczenie-imion-spro-ne-i-zabawne.html

Mojego nie ma :mrgreen:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
styka51
styka51: Mam nadzieję, że jakąś relacje po ślubie i weselu na forumie zdasz :D I najlepiej ze zdjęciami

Jasne, na pewno wstawie, nawet chyba kuwa temat zaloze :crylol:

styka51
styka51: a jak ktoś ma na imię Fryderyk albo Józef to w ogóle;p

Mam dwie znajome - siostry, jedna dowiedziala sie ze jest w ciazy a wczesniej kupila dwa testy i ich nie zuzyla, w tym samym czasie ich kolezanka tez podejrzewala i chciala sie upewnic, i ta druga siostra mowi: to cho no, ja nasikam do kubka i zobaczymy jak negatyw wyglada i ciul w ciazy jest :crylol: i wszystkie 3 termin na 20 pazdziernik :crylol: i siostry chca dac imiona Stas i Antek co jest dla mnie katastrofa!!!!!!!!!!!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to chyba nie jest jakiś odgórny przykaz, że ostatnia litera musi być A.

http://gmina.wieszjak.pl/urzad-stanu-cywilnego/280865,Jakie-imie-mozna-nadac-dziecku-.html

:P mercedes to jest bardzo sztuczne imie, podobnie jak viviana, jessica i inne
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011

Asia - jest przemądrzała i inteligentna, wie komu dać, a komu nie. :jezyk2::jezyk2::jezyk2::lol::lol:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teoretycznie czy bede pracować czy też nie - TEZ WPADNE XDDDD

trzymam kciuki bys pracowala :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
styka51
styka51: Mariusz - ma miłą mamę, codziennie bzyka ... gumową lalę, straszny prostak. Sylwia - jest przyjacielska, wesoła, naiwna, wszyscy ją ruchają

dobrze ze nie kolege geja :lol:
a Ty to juz w ogole ;d
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011

Sebastian - ma małe jajca i żadnych kumpli, do tego śmierdzi czosnkiem.

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mojego nie ma

A tak w ogóle to masz imię przez jedno n??
styka51
styka51
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dwie znajome - siostry, jedna dowiedziala sie ze jest w ciazy a wczesniej kupila dwa testy i ich nie zuzyla, w tym samym czasie ich kolezanka tez podejrzewala i chciala sie upewnic, i ta druga siostra mowi: to cho no, ja nasikam do kubka i zobaczymy jak negatyw wyglada i ciul w ciazy jest i wszystkie 3 termin na 20 pazdziernik i siostry chca dac imiona Stas i Antek co jest dla mnie katastrofa!!!!!!!!!!!!!

O fak !
Będą obok siebie na porodówce leżeć ;p
Mi imię Antoni podoba się, Staś ładnie ( ale Stanisław już nie)

Jak będę mieć córkę, to dam jej na imię Lilianna :zakochany:
adra1992
adra1992
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak w ogóle to masz imię przez jedno n??

Tak, pomysl tatusia :zonk: Wszedzie myla i wpisuja z dwoma N. Czasem to denerwujace
Ankaa
Ankaa
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D

Nigdy o tym nie myślałam. Jestem stanowczo za młoda, jeszcze przyjdzie czas na marzenia o sukni ;) Jednak wiem jedno - na pewno będzie biała :D

massacre
massacre: 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz

:ziober2:.
Mi wystarczy maly pensjonacik nad morzem. Uwielbiam morze:zakochany:.
Po co bielizna ? :ziober2:.

massacre
massacre: 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?

Na dzien dzisiejszy chcialabym miec duze wesele. Cala rodzinka i znajomi :)
Gdzie? Hmmm ... Nie wiem sama. W miejscu ktore mnie oczaruje :D

massacre
massacre: 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

Nie chciałabym mieć dzieci od razu po ślubie. Wolałabym zapewnić jakaś tam stabilizacje finansowa. Nie ma co sie spieszyć ;)
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011

Bogusław - twardy sku.:cenzura:.iel, dupy się do niego kleją. :lol::lol:
Mój jest Bogusław:D

styka51
styka51
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze ze nie kolege geja a Ty to juz w ogole ;d

Hahahah :D
No miła i przyjecielska jestem ;p A Sylwie na forumie są 3 albo i 4 :lol:
Za to Ty na małolatów nie lecisz ;p
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
styka51
styka51: O fak !

no inaczej okreslic sie nie da :ninja:

styka51
styka51: Mi imię Antoni podoba się, Staś ładnie ( ale Stanisław już nie)

a mi oba nie, sa do kitu i przestarzałe, mi z meskich to sie podoba Ariel, Maks, Denis (penis:jezyk), Tomasz :zakochany:, Piotr, Paweł :-)

styka51
styka51: Jak będę mieć córkę, to dam jej na imię Lilianna

Moja będzie Sara lub Tara :D powaznie, mam koleżankę Tarę :P
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
styka51
styka51: No miła i przyjecielska jestem ;p A Sylwie na forumie są 3 albo i 4 Za to Ty na małolatów nie lecisz ;p

obie jestesmy po jednych piniądzach :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.