massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
styka51
styka51: No ja też nie będę patrzeć, żeby szczędzić na wszystkim... Tylko po co miałabym brać catering i 200 zł za osobę skoro i tak świnia będzie bita ( jak to brzmi ;p). Tyle że na kamerzyście, zespole i fotografie, to na sto procent nie zaoszczędzę. Chyba, że ktoś ze znajomych fotografów, za 100 zł taniej ślub obskoczy ;p

Bita i ch :rock: w sumie co racja, to racja..
No u mnie tez znajomy bedzie fotografem, dal mi PROMOCYJNA cene :crylol: podobno.
Aneczka17f
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011

Piotr - inteligentny, ale rzadko rucha bo onieśmiela panienki i trochę przynudza.

Marta - lubi się rypać z małolatami.

SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak damskie imiona muszą się koncycz na A w polsce, dlatego jak sie matce uwidzi vivienne to musi dac cos w stylu viviana bo musi sie konczyc na a.

Moja koleżanka ma na imie Mercedes tak więc nie muszą się kończyć na A.
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: iFeelSooLost


:lol::lol::lol:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011

Barbara - to laska, z którą jest coś nie tak. Czeka godzinami na swojego faceta, a gdy ten już przyjdzie, nie chce mu dać dupy. I jak z taką wytrzymać?

to sie sprawdza :crylol:

pijana
pijana
  12 sierpnia 2011

Ale nabijka... Wieczorem będę to czytać 3 godziny :O

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011

Anna - to ładna dupa, ale pasożyt, każdego faceta wycycka do ostatniego grosza. :zonk:

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja koleżanka ma na imie Mercedes tak więc nie muszą się kończyć na A.

no nie wiem, wiekszosc jest na a
anna
marta
malgosia
magda
honorata
hanna
patrycja
daniela
milena

malo jest imion konczacych sie na inna litere niz a
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Anna - to ładna dupa, ale pasożyt, każdego faceta wycycka do ostatniego grosza.

:crylol: hahaha, przynajmniej sie z malolatami nie ruchasz jak ja hahaha
styka51
styka51
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mam nadzieję, że jakąś relacje po ślubie i weselu na forumie zdasz :D I najlepiej ze zdjęciami :lol:

Babsy
Babsy: to tylko sen;) mi sie znow wczoraj snilo, ze rodzilam moze i bedziecie ciociami, skoro ponownie mi sie to sni

O porodzie jeszcze nie sniłam, ale pewnie też bym się wystraszyła ;p

Ale tak sobie tłumaczę, że skoro w śnie zrezygnowałam, to w realu będzie fajnie ;D Albo skoro w ogóle zdecydowałam się na ślub, to na żywo nawet to zaręczyn nie dojdzie :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzieś jest jakiś wykaz jakie mogą być w Polsce imiona ? daje sobie ręke uciąć, że jest jakaś Ariel w Polsce na pewno .. niekoniecznie musi być 100 % Polką ale pewnie jest.

O ile dobrze wiem, że czy imię będzie zaakceptowane zależy od dobrej woli pani w urzędzie. Bo imiona są naprawdę różne i chyba nie ma żadnego spisu "zakazanych" imion. Wiem tylko, że nazwisk nie można sobie zmieniać na takie typu: Chopin, Piłsudski itp. a jak ktoś ma na imię Fryderyk albo Józef to w ogóle;p
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha, przynajmniej sie z malolatami nie ruchasz jak ja hahaha

:lol::lol::lol::lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?

Jako gość nie widzę prawie żadnych :D

To co lubię czyli wóda, żarło i tańce do rana.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: malo jest imion konczacych sie na inna litere niz a

no tak

ale to chyba nie jest jakiś odgórny przykaz, że ostatnia litera musi być A.
tak samo jak u facetów większość imiona kończą się na spółgłoskę :D
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011

Wioleta - to cipulka, która uwielbia pozycję na jeźdźca. (Wio! Leta!) :lol::lol::lol::lol::rotfl::rotfl::rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.