agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
Sensi
Sensi
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O.o masz nogę jak podolski złodziej :o
Zdarza się.

Konto usunięte
Konto usunięte: to na zamowienie kupuj :D
Nie mam takich funduszy. Nie mogę znaleźć pracy, bo czepiają się o nazwisko, o datę urodzenia, a także o stan cywilny. -.-'
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 czerwca 2011
Sensi
Sensi: Nie mam takich funduszy. Nie mogę znaleźć pracy, bo czepiają się o nazwisko, o datę urodzenia, a także o stan cywilny. -.-'

szkoda, ze nie o rozjechaną pisdę.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Wiem ale jaki to ma zwiazek z moim postem bo nie zalapalam???

Prinz
Prinz: i skromna sucz :D

Sie wie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: buty boskie

za 59 zł grzechem byłoby ich nie wziąć:D

massacre
massacre: sliczna podobaja mi sie male torebeczki, niestety jak rano wychodze do pracy i zawoze mlodego do przedszkola to musze miec w mojej torebce miejsce na moj kalendarz (zaraz wrzuce filofaxa - jest wielkosci encyklopedii), chusteczki dla mlodego te mokre Johnsona, z 37847836478 resorkow, jego misia, bluze, czapeczke, soczek, herbatniczki.... dlugo by wymieniac :D

póki co nie mam dzieci więc mam pół tony mniej do zabrania;)
moonlight28
moonlight28
  29 czerwca 2011

A ja bym sobie te na allegro kupiła ale nie mój rozmiar :(((

mirra20
mirra20
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym sobie te na allegro kupiła ale nie mój rozmiar :(((

fajne:napalony:
ile kosztują?
BeataAnnax
BeataAnnax
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym sobie te na allegro kupiła ale nie mój rozmiar :(((

chyba identyczne sa w stylowebuty.pl albo fleq.pl:woot:
BeataAnnax
BeataAnnax
  29 czerwca 2011
http://www.stylowebutki.pl/products/Qupid-Neutral75-Taupe.html
o, tu jest pelna rozmiarowka:)
moonlight28
moonlight28
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajne ile kosztują?

na allegro rozmiar 40 jest u jednej nowe z deezee one i od 99 zł

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.stylowebutki.pl/products/Qupid-Neutral75-Taupe.html o, tu jest pelna rozmiarowka:)

a faktycznie
mirra20
mirra20
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro rozmiar 40 jest u jednej nowe z deezee one i od 99 zł

ja mam ochotę na te, własnie ze strony stylowe butki
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety zadnych nie widze :/


body splash z H&M delikatny, slodki, zaje**ty, nawet na plaze go zabieram :D

jeany za 3 funa, z peacocksa, zwykle, ale co promocja, to promocja :D

Lakiery Bourjois - 2 w cenie 1 czy jakos tak :D

maselko po zjaraniu sie na sloncu, kupilam ot tak sobie, wpadlo mi przypadkowo w rece, tak fajnie pachnie i swietnie nawilza, ze bede chyba je caly rok uzywala... albo zrobie sobie przerwe na jesien i zima jak otworze to zapach bedzie mi sie kojarzyl z latem :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Prinz
Prinz: i skromna sucz :D


skromna, nieskromna, raczej swiadoma :D

Prinz
Prinz: ma dobrze placone za gadke, duzo kobiet to grubaski, on szepnie mile slowko, ktorego one łakną i jest okejka.


wydaje mi sie, ze nie o to chodzi w tym programie... bardziej o przeslanie, by kobiety nie opieraly sie na wizerunkach gwiazd, bo odpowiedni efekt ma sie dzieki photoshopowi, wyszczuplajacym paskom, wypchanym poduszkami majtkom, odpowiednia iloscia tapety itp itd.

wrzucilam gdzies foty gwiazd z cellulitem, chude, grube, kazda jedna nie powala na kolana widokiem bez grona stylistow ;) niestety czas gra na nasza - kobiet - niekorzysc ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Sensi
Sensi: Nie mogę znaleźć pracy, bo czepiają się o nazwisko, o datę urodzenia, a także o stan cywilny. -.-'


tez to przerabialam, zrobilam z moich "wad" zalety i dostalam prace... kwestia dobrej gadki. jak mi zasugerowali, ze mam male dziecko, ktore bedzie chorowalo a ja bede brala nieskonczenie wiele dni wolnych to im odpowiedzialam, ze owszem, moze dziecko chorowac, ale gdyby dziecko bylo przeszkoda dla kobiety kariery to zadna by nie rodzila. poza tym dziecko moze byc czynnikiem motywujacym mnie do ciezkiej pracy, bo w koncu mam na utrzymaniu nie tylko siebie. przy dziecku nie moge sobie pozwolic na wolne poniedzialki na poweekendowym kacu itd. itp. :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: jeany za 3 funa, z peacocksa, zwykle, ale co promocja, to promocja :D

calkiem fajne, ja raczej w peacocksie sie nie ubieram, nie maja odpowiednich rozmiarow jesli chodzi o spodnie :)

massacre
massacre: maselko po zjaraniu sie na sloncu, kupilam ot tak sobie, wpadlo mi przypadkowo w rece, tak fajnie pachnie i swietnie nawilza, ze bede chyba je caly rok uzywala... albo zrobie sobie przerwe na jesien i zima jak otworze to zapach bedzie mi sie kojarzyl z latem

nad tym sie wlasnie zastanawialam tez niedawno :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym sobie te na allegro kupiła ale nie mój rozmiar :((( http://img02.allegroimg.pl/photos/400x300/16/86/57/75/1686577519

fajne :tak:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam ochotę na te, własnie ze strony stylowe butki


a ja sie juz chyba od miesiaca czaje na te buty :zakochany:
niestety nie wiem czy dam rade w nich popiedalac codziennie tyle km do pracy z mlodym pod pacha :woot: chyba, ze wezme je na zmiane :swir:






i do tego torba:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie maja odpowiednich rozmiarow jesli chodzi o spodnie :)


najmniejszy maja 8 :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail