agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  28 czerwca 2011
Sensi
Sensi: nie dość, że rozmiar 43 to do tego jedna stopa jest luźno w bucie, a druga jest za duża).

O.o masz nogę jak podolski złodziej :o
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niebawem załoze to cykne foto. generalnie doszłam do wniosku ze wystarczy dobry krój bluzki i w oczach gubi sie nawet 10kg. i ta bluzka włąsnie taka jest. prosta w drobne cętki i na pierwszy rzut oka na wieszaku pomyslałąm.. o szit +10kg i 20cm w brzuchu. ku mojemu zaskoczeniu było prawie że odwrotnie

ja to mam zawsze odwrotnie - na wieszaku/manekinie wydaje mi sie, ze bede w czyms wygladac fajnie, wchodze do przemierzalni, przymierzam - a tu mega porazka :nie:

massacre
massacre: Z Nexta mi sie prawie cala kolekcja na wiosnę lato podoba, wiec kupuje kupuje kupuje :)

no jak Ci sie podoba, to w sumie najlepsze wyjscie :mrgreen:

massacre
massacre: Mam pare lumpow z H&M (na lato) Z kolei jesień - zima kupuje w Gapie, Timberland - przede wszystkim. Wiem dziwna jestem Tak Juz mam Mam pojedyncze sztuki z DKNY, Peacocksa, miss selfridge, superdry i wiele innych

ja tam w sumei nie mam ulubionego sklepu - co zobacze i akurat mi sie podoba to kupuje :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdzilam w Twoim profilu, ale nie podalas...tez mieszkasz w Londynie? Jak ta to good luck Ci zycze .... w sklepach jest masakra....tlum ludzi, syf, ciuchy na podlodze jak w Primarku, ale mozna trafic na fajne ubranka:)

nie, akurat mieszkam w malym miasteczku Llandudno, wiec takiej masakry u mnie nigdy nie ma :)

Konto usunięte
Konto usunięte: agoosia takie : http://www.stylowebutki.pl/product_images/j/delle01_mauve_02__54245_thumb.jpg tylko czarne mam teraz zajawkę na te http://www.stylowebutki.pl/product_images/g/driven56_nude_02__85815_thumb.jpg sorry za wielkość zdjęć :(

fajne kupilas, te drugie tez sa boskie, gdzie one sa :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: rozmiar 40 czyli (w wolnym tłumaczeniu) " L " ?

na tak, l - large.

Konto usunięte
Konto usunięte: mimo to jednak wole te co noszą 34 i 36 :P

:rock:

Sensi
Sensi: Nic nie kupuję, bo nic nie pasuje. Zaczynając od bluzek, spodni, spódnic, sukienek, kończąc na butach (nie dość, że rozmiar 43 to do tego jedna stopa jest luźno w bucie, a druga jest za duża). Jedynie książki i płyty.

to na zamowienie kupuj :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011

z wczoraj:


w ogole to jak zamowilam ten podklad z estee to mi zarypiste te probki przyslal (zreszta widac je na zdjeciu) - mini wersje tych wiekszych :rotfl:

a ten pierwszy to jest szampon wlasnie, co ma niwelowac zolc na wlosach :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011

zapomnialam dodac - znalazlam i kupilam sobie pekajacy lakier :rock:
Barry M Nail Effects sie zwie, kosztuje tylko £3.99 w Bootsie:

sa 4 kolory - jakby ktos z uk byl zainteresowany:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapomnialam dodac - znalazlam i kupilam sobie pekajacy lakier

też kupiłam ostatnio czarny,
ale w inglocie za 20 zeta chyba.
mmaryjka
mmaryjka
  28 czerwca 2011

zamówiłam za allegro jakieś grosze chyba z miesiąc temu. już myślałam, że nie dojdą, a tu jednak są

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zamówiłam za allegro jakieś grosze chyba z miesiąc temu. już myślałam, że nie dojdą, a tu jednak są

wygodne? bo nie bardzo wyglądają na takie.
styka51
styka51
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam tak samo, zawsze sobie naszykuje wiecej, niz jestem w stanie zjesc

Na obiad sobie zjadłam, może to bardziej podobiadek był? Nie wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: tzn jest, ale tylko jeden rodzaj, z jednej firmy, i sa fuj, z rodzynkami

Ja jadłam z budyniem, uwielbiam je. Z serem są za suche. Jeszcze z owocami są dobre, ale ciężko dostać.
A z rodzynkami to jakie to są? Z taką masą makową i rodzynkami, czy same rodzynki :woot:?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam w sumei nie mam ulubionego sklepu


ja mam ulubione :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: wygodne? bo nie bardzo wyglądają na takie.


kupilam podobne niedawno, wrzuce fote, sa zaje***cie wygodne ! wydaje mi sie, ze sa nawet wyzsze :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011

zeby nie bylo, ze mam tylko rzeczy z Nexta

buty z H&M

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapomnialam dodac - znalazlam i kupilam sobie pekajacy lakier Barry M Nail Effects sie zwie, kosztuje tylko £3.99 w Bootsie:


z Barrego M to ja mam ladna kolekcje, tanie i bardzo dobre :tak:

ale ostatnio te kolorki mi sie podobaly i kupilam te:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011

Body Splash - swietna alternatywa perfum na lato - lekki slodki przyjemny, zabieram go nawet na plaze :ziober2:



spodnie z Peacocksa za jedyne 3 funty !!!!


cudownie pachnace maselko po zjaraniu :D


na jutro pstrykne kolczyki :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://img.szafa.pl/ubrania/1/006099019/1307566432/moja-zdobycz.jpg


buty boskie :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: w sklepach jest masakra....tlum ludzi, syf, ciuchy na podlodze jak w Primarku, ale mozna trafic na fajne ubranka:)


jestes odwazna jesli robisz zakupy na Oxford Street :szok:
ja jezdze do Bluewater, Lakeside, albo zamawiam przez Internet :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: o znalazłam foto torebka


sliczna :zakochany: podobaja mi sie male torebeczki, niestety jak rano wychodze do pracy i zawoze mlodego do przedszkola to musze miec w mojej torebce miejsce na moj kalendarz (zaraz wrzuce filofaxa - jest wielkosci encyklopedii), chusteczki dla mlodego te mokre Johnsona, z 37847836478 resorkow, jego misia, bluze, czapeczke, soczek, herbatniczki.... dlugo by wymieniac :D
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio jak nosiłam 38 czułam się już jak wieloryb. Mam znajomą co nosi rozmiar 40. Duża kobieta... Według mnie zaczyna się to robić już mało seksowne, gdy kobiece kształty zaczynają się zlewać w prostokąt lub kwadrat.


:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

tak to skomentuje, bo inaczej sie nie da
Konto usunięte
Konto usunięte: bo kiedy na kobietę noszącą 40 mówi się gruba, duża to dla mnie osobiście to chore


ja jestem chora na otylosc bo nosze 38-40 :zonk:
a figura mi sie zlewa w kwadrat, w sumie mozna latwiej mnie przeskoczyc niz obejsc :zonk: :zonk: :zonk: :zonk:
mam 174cm, cyce E i jakos siebie nie wyobrazam w rozmiarze tzw. NORMALNYM 34 :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bezoblacnoja: chude prostokąty tez są więc to stwierdzenie jest.. conajmniej dziwneNie widziałam takich. Rozchodzi mi się o to kiedy talia zlewa się w jedność.


prosze bardzo, masz talie praktycznie bez wciecia jak u dziewczynki:


masz talie z wcieciem jak u doroslej kobiety, nie dziecka:

to Beyonce, rozmiar 40-42 - nie wydaje mi sie zeby wygladala nieapetycznie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: to Beyonce, rozmiar 40-42 - nie wydaje mi sie zeby wygladala nieapetycznie

bijąsie jest ble

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.