agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: zresztą tego typu buty w stolicy to co druga dziewczyna ma. :-D przez to już mi się opatrzyły i jakoś co raz mniej mi się podobają.


zapomnialam, ze w Polsce jak jest na cos moda, to jep wszystkie to samo nosza :lol:
zero urozmaicenia :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Prinz
Prinz: ty jestes bardzo apetyczna


dziekowac, wiem :ziober2:

Prinz
Prinz: a gok wan to ma dobrze placone za swoja robote


tylko ze przeciwienstwie do tego polskiego odpowiednika, jest szczery, jest prawdziwy, jest mega kochany... :zakochany:

wiesz dlaczego faceci hetero go nienawidza? bo nadotykal sie wiecej bubsow od nich :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Body Splash - swietna alternatywa perfum na lato - lekki slodki przyjemny, zabieram go nawet na plaze http://mail.aol.com/33912-111/aol-6/en-gb/mail/get-attachment.aspx?uid=11773&folder=Inbox&partId=1 spodnie z Peacocksa za jedyne 3 funty !!!! http://mail.aol.com/33912-111/aol-6/en-gb/mail/get-attachment.aspx?uid=11777&folder=Inbox&partId=1 cudownie pachnace maselko po zjaraniu :D http://mail.aol.com/33912-111/aol-6/en-gb/mail/get-attachment.aspx?uid=11771&folder=Inbox&partId=1 na jutro pstrykne kolczyki


massacre
massacre: ale ostatnio te kolorki mi sie podobaly i kupilam te: http://mail.aol.com/33912-111/aol-6/en-gb/mail/get-attachment.aspx?uid=11768&folder=Inbox&partId=1

niestety zadnych nie widze :/

styka51
styka51: Ja jadłam z budyniem, uwielbiam je. Z serem są za suche. Jeszcze z owocami są dobre, ale ciężko dostać. A z rodzynkami to jakie to są? Z taką masą makową i rodzynkami, czy same rodzynki ?

z serem i rodzynkami, nienawidzerodzynek w jedzeniu :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: zamówiłam za allegro jakieś grosze chyba z miesiąc temu. już myślałam, że nie dojdą, a tu jednak są

widzialam dzisiaj identyczne gdzies :woot:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011

Torbę czarną, ładną, w lumpie, nowiutka z metką, za jedyne 8 zł :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Fieska
Fieska
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: rozmiar 40-42 - nie wydaje mi sie zeby wygladala nieapetycznie


Każdy ma swoje zdanie. Mnie się osoby z "dużymi" rozmiarami od 40 w górę nie wydają wyglądać apetycznie. Takie jest moje zdanie, a jeżeli nie potrafisz tego zaakceptować to proszę Cię chociaż, żebyś nie ciągnęła dalszych bezsensownych dyskusji.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy ma swoje zdanie


Kazdy ma prawo do swojego zdania, tylko ze twoje jest głupie :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Fieska
Fieska
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Kazdy ma prawo do swojego zdania, tylko ze twoje jest głupie


Akurat to przelatuje mi koło tyłka co ty o tym myślisz.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat to przelatuje mi koło tyłka co ty o tym myślisz


Czyli jestes hipokrytka? Bo skoro wymagasz od innych by szanowali twoje zdanie, sama mając w dupie zdanie innych pisząc ze ci to koło tylka lata....

:crylol:

Nie śmieć juz wiecej :Bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z serem i rodzynkami, nienawidzerodzynek w jedzeniu

O jaaa.... Faktycznie lipa :ninja:

massacre
massacre: wiesz dlaczego faceci hetero go nienawidza? bo nadotykal sie wiecej bubsow od nich

Hahaha :D W sumie prawda :pavarotti:
I to nie byle jakie te cycki :D
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Czyli jestes hipokrytka?

życie życie jest nobelon:nutki:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: życie życie jest nobelon

Nie rozumiem :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BeataAnnax
BeataAnnax
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Nie rozumiem :)

czołówka "klanu";P
Fieska
Fieska
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Czyli jestes hipokrytka? Bo skoro wymagasz od innych by szanowali twoje zdanie, sama mając w dupie zdanie innych pisząc ze ci to koło tylka lata....Nie śmieć juz wiecej


Wiesz kto to hipokryta? Bo widzę, że chyba nie za bardzo. Jak na razie to ty się mnie czegoś czepiasz i tu zaśmiecasz, bo nie potrafisz zaakceptować zdania i opinii innych.
A akurat to co ty myślisz i kilka innych osób z tego forum, jest mi obojętne. A ja nie wymagam od nikogo tutaj szacunku. Wyrażam swoje zdanie i co kto inny o tym myśli, to już jego sprawa.
pijana
pijana
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BigBabyJesus

Zajebisty tiszert :tak:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: dziekowac, wiem

i skromna sucz :D

massacre
massacre: tylko ze przeciwienstwie do tego polskiego odpowiednika, jest szczery, jest prawdziwy, jest mega kochany...

ma dobrze placone za gadke, duzo kobiet to grubaski, on szepnie mile slowko, ktorego one łakną i jest okejka.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.