agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: najmniejszy maja 8

ale zazwyczaj maja duze te 8mki.
ImaDrug
ImaDrug
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajne kupilas, te drugie tez sa boskie, gdzie one sa

stylowebutki.pl boska strona ;D ;D
ImaDrug
ImaDrug
  29 czerwca 2011
teraz czaję na te butki na stylowebutki.pl kosztują 99 zł ale na razie funduszy brak :( mam nadzieje że na początku lipca to się zmieni bo chce jeee ;D ;D ;D
Sensi
Sensi
  29 czerwca 2011
Prinz
Prinz: szkoda, ze nie o rozjechaną pisdę.
Bardzo, bardzo zabawne.

massacre
massacre: tez to przerabialam, zrobilam z moich "wad" zalety i dostalam prace... kwestia dobrej gadki. jak mi zasugerowali, ze mam male dziecko, ktore bedzie chorowalo a ja bede brala nieskonczenie wiele dni wolnych to im odpowiedzialam, ze owszem, moze dziecko chorowac, ale gdyby dziecko bylo przeszkoda dla kobiety kariery to zadna by nie rodzila. poza tym dziecko moze byc czynnikiem motywujacym mnie do ciezkiej pracy, bo w koncu mam na utrzymaniu nie tylko siebie. przy dziecku nie moge sobie pozwolic na wolne poniedzialki na poweekendowym kacu itd. itp. :D
Obojętnie, co powiem to jest źle. Zresztą córeczka jakiegoś tam typa dostała pracę, o którą się starała, bo przyszła z dekoltem do pępka, cycki jak dwa arbuzy i spódniczka 1mm za tyłek. A ja kurde się ubrałam skromnie, na galowo i mnie wydymali. A i miała mniejsze doświadczenie, niż ja, bo nigdzie jeszcze nie pracowała, pierwsza praca, bo rodzice poprosili. -.-'
mmaryjka
mmaryjka
  29 czerwca 2011

sorry za jakość zdjęcia, ale nie chce mi się szukać kabla do aparatu.
kupiłam CUDOWNY krem do rąk i kostkę do kąpieli

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Sensi
Sensi: bo przyszła z dekoltem do pępka, cycki jak dwa arbuzy i


To gdzie Ty pracy szukasz? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale zazwyczaj maja duze te 8mki.


Dlatego tez mam swoje ulubione sklepy tkj NeXT czy Timberland, gdzie wiem ze rozmiarowka jest taka jak należy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: Dlatego tez mam swoje ulubione sklepy tkj NeXT czy Timberland, gdzie wiem ze rozmiarowka jest taka jak należy

kupilam sobie dzisiaj torebke w nexcie :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupilam sobie dzisiaj torebke w nexcie :)

Poka foto, ja z Nexta mam tylko jedna torbę, ta biała co wklejalam, jedna mam z benetona, na zimę futerkowa z ebaya jakieś nieznanej małej firmy czyli tzw noname, jedna kupiłam w debenhams, tez nie wiem co to za marka, klasyczna czarna, najwiecej torebek mam z h&m :)

Wrzuć foto, na pewno znam, NeXT directory katalog mam przestudiowany na blachę :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: Poka foto, ja z Nexta mam tylko jedna torbę, ta biała co wklejalam, jedna mam z benetona, na zimę futerkowa z ebaya jakieś nieznanej małej firmy czyli tzw noname, jedna kupiłam w debenhams, tez nie wiem co to za marka, klasyczna czarna, najwiecej torebek mam z h&m :) Wrzuć foto, na pewno znam, NeXT directory katalog mam przestudiowany na blachę

ta: http://www.next.co.uk/x472388s1#350726x47 :D
wygralam bitwe o nia :rock:
Transcendencja
Transcendencja
  30 czerwca 2011

Kupiłem farby olejne i pędzelki to też się liczy ?

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłem farby olejne i pędzelki to też się liczy ?

jesli malujesz sobie nimi potwarzy/ciele to tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: stylowebutki.pl boska strona ;D ;D

wlasnie widze, i wszystko takie tanie :szok2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: nie mogłaś dzisiaj do kogoś z FP napisac żeby dalej przekazali? :D już poszło :) ok. przyklejony

dziekuje :calusek:

(pisze tutaj bo temat na o.fotce zamkniety :P)
TomekGolfiarz
TomekGolfiarz
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziekuje


proszeu :D :*

ps. kupiłam sobie wczoraj antyperspirant :zabawa:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: proszeu :D :* ps. kupiłam sobie wczoraj antyperspirant

:rotfl:
jaki nick :lol2: