agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta: http://www.next.co.uk/x472388s1#350726x47 :D


tez myslalam o niej, ma odpowiednie jak dla mnie wymiary :ziober2:
ale kolejne torby sobie odpuszczamna razie, ostatnio travelki nie moglam znalezc, bo za czesto je zmieniam :/

Konto usunięte
Konto usunięte: wygralam bitwe o nia


jaka bitwe?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  30 czerwca 2011

zrobiłam napad na sephore bo są fajne promocje i kupiłam np. tusz do rzęs przeceniony ze 110zł na 49zł i do tego małe mleczko do demakijażu:mrgreen:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011

bylam na lunchu w Tesco... :ninja: i zamiast kanapki kupilam swobie dwie szminki (Rimmel albo Maybelline :woot:) , lusterko takie male do torebki i dwa lakiery do paznokci Maybelline - wrzucilabym foty, ale kumpel siedzi obok i tak ma mnie za dziwaka :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011

takie pomadki, Rimmel
jasniejsza lasting finisf lipstick nude pink 206
ciemniejsza moisture renew lipstick vintage pink 180

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Transcendencja
Transcendencja
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli malujesz sobie nimi potwarzy/ciele to tak.

Tak maluję . Pałkę na moro a jajka na róż :ziober2:
ImaDrug
ImaDrug
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie widze, i wszystko takie tanie :szok2:

jakość butów świetna aczkolwiek co do ceny,to pojęcie względne.Dla Mnie to troche dużo.
ImaDrug
ImaDrug
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wygralam bitwe o nia

masz podbite oko?:D:D
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 lipca 2011

kupiłam sobie buty do chodzenia po działce za 20 zeta :rotfl:

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
massacre
massacre: tez myslalam o niej, ma odpowiednie jak dla mnie wymiary ale kolejne torby sobie odpuszczamna razie, ostatnio travelki nie moglam znalezc, bo za czesto je zmieniam :/

ja sobie ja kupilam jako prezent urodzinowy :D

massacre
massacre: jaka bitwe?

byla ostatnia torebka i byla tak sprytnie upchana miedzy reke a biodro manekina, ze musialam sie szarpac, zeby wyciagnac :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: zrobiłam napad na sephore bo są fajne promocje i kupiłam np. tusz do rzęs przeceniony ze 110zł na 49zł i do tego małe mleczko do demakijażu

:szok2:
ja chce do sephory teraz :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak maluję . Pałkę na moro a jajka na róż

powinienes odwrotnie, w koncu to jajka chcesz zakamuflowac a nie ::P

Konto usunięte
Konto usunięte: jakość butów świetna aczkolwiek co do ceny,to pojęcie względne.Dla Mnie to troche dużo.

u mnie buty w asdzie (supermarket) chodza w takich cenach, wiecx jak dla mnie niedrogo.
chyba cos sobie zamowie.

Konto usunięte
Konto usunięte: masz podbite oko?:D:D

nie mam :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
massacre
massacre: dwa lakiery do paznokci Maybelline - wrzucilabym foty, ale kumpel siedzi obok i tak ma mnie za dziwaka



:mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie ja kupilam jako prezent urodzinowy :D


sprytnie
ja czekam az te buty :zakochany: beda dostepne, od jakiegos miesiaca maja byc dostepne w ciagu dwoch tygodni

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

miami1
miami1
  1 lipca 2011

ja w motoryzacje nie inwestuje chyba tyle hehehehe podziwiam dziewczyny :P

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011
massacre
massacre: sprytnie

no mam taka zasade ze sobie na urodziny kupuje co chce, wiec kupilam sobie 2 dodatkowe charmsy i perfumy jeszcze :D
zaraz wrzuce fotencje :P

massacre
massacre: ja czekam az te buty beda dostepne, od jakiegos miesiaca maja byc dostepne w ciagu dwoch tygodni

gdyby nie ten jasny pasek miedzy podeszwa a gora to bylyby calkiem spoko :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2011

wiem, ze bransoletka biednie wyglada, ale nie wiem gdzie mam reszte charmsow :rotfl: