agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
pijana
pijana
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o też mam te buty:D

Też Mohito ? :mrgreen: Mam dwie pary w takim fasonie, wbrew pozorom wygodnie mi się chodzi :) A te kosztowały 60 zł w outlecie, nie mogłam ich nie wziąć :D
SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja kolezanka się ubiera na dzieciecym bo jest tak drobna..

No ja nigdy nie wchodziłam do dziecięcych bo rozmiarówka jest różna wiem, ze w Anglii lekko bym się ubrała w dzieciecym bo chyba tam rozmiar jest do 1,60/70 .. nie pamiętam.
mirra20
mirra20
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też Mohito ? Mam dwie pary w takim fasonie, wbrew pozorom wygodnie mi się chodzi :) A te kosztowały 60 zł w outlecie, nie mogłam ich nie wziąć :D

tak:D kupiłam w tamtym roku za jakieś 70zł chyba z tego co pamiętam
Darunia511
Darunia511
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rozmiar 40 czyli (w wolnym tłumaczeniu) " L " ?

Tak. L czyli large, to rozmiar 40.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak. L czyli large, to rozmiar 40.

kobieta w rozmiarze L jest chyba normalna :mrgreen: ktos tutaj pisał ze to sporo na kobiete :woot:
mimo to jednak wole te co noszą 34 i 36 :P
pijana
pijana
  27 czerwca 2011

Dobra, skończcie już z tymi rozmiarami, bo to nudne. I tak rozmiarówka jest niejednolita, wszystko trzeba przymierzać. Dużo też zależy od fasonu. Ktoś może być chudy, ale kupi sobie bluzkę 42, bo ma wielkie cyce i w mniejszą nie wciśnie. Albo może mieć górę 36 i dół 40, bo ma trochę dupy albo bioder. Należy patrzeć na to czy ciuch na nas dobrze leży, a nie na cyferkę na metce. Amen.

SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Należy patrzeć na to czy ciuch na nas dobrze leży, a nie na cyferkę na metce. Amen.

Ja i tak uważam, że w moich ciuchach najlepiej wygląda moja siostra która jest 'pełniejsza' ale to nie moja wina, że chudne :and:
pijana
pijana
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja i tak uważam, że w moich ciuchach najlepiej wygląda moja siostra która jest 'pełniejsza' ale to nie moja wina, że chudne

Masz pretekst do kupienia nowych, mniejszych ubrań :>
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie moja wina, że chudne

Smyk i 5-10-15 czekają otworem :ziober2:
Martitta
Martitta
  27 czerwca 2011

A to znowu o rozmiarach :mrgreen: O ludzie, ludzie... :rotfl: Miłej nocy ;)

SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to znowu o rozmiarach O ludzie, ludzie... Miłej nocy ;)

bo to jest temat PONADCZASOWY :D
mmaryjka
mmaryjka
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam ten krem z SVR kilka razy użyty ale tak mnie zapchał, że szok.

ja na szczęście nie mam skłonności, ale teraz to mi wszystko jedno. na razie nie będę używała chyba, bo ten z vichy jak na razie jest genialny dla mojej skóry. svr mam między innymi masło shea, więc ono może zapychać, ale ja sobie w akcie desperacji kiedyś walnęłam grubą warstwę takiego 100% i było ok, więc mam nadzieję, że mnie nie zapcha.
Szczurrr
Szczurrr
  27 czerwca 2011

polo różowe. Śliczne :zakochany:
i jedno w kolorze morskim, ale mojej mamusi przypadło do gustu, niestety :ninja:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: A co piles? Absinta?

nie wiem, ale zgarnalem chyba z 10 darmowych drinkow, wazne ze nie musialem placic :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sensi
Sensi
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sobie ostatnio kupilas/es?
Nic nie kupuję, bo nic nie pasuje. Zaczynając od bluzek, spodni, spódnic, sukienek, kończąc na butach (nie dość, że rozmiar 43 to do tego jedna stopa jest luźno w bucie, a druga jest za duża).
Jedynie książki i płyty.