agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
mirra20
mirra20
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: Poka

pokazac mogę ale nie wiem czy wszystko znajdę a nie chce mi się fot strzelać
szorty

buty
boniwinter
boniwinter
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie wiem, ze zaczely sie przeceny i tez sie musze przejsc, moze cos fajnego znajde

sprawdzilam w Twoim profilu, ale nie podalas...tez mieszkasz w Londynie?
Jak ta to good luck Ci zycze .... w sklepach jest masakra....tlum ludzi, syf, ciuchy na podlodze jak w Primarku, ale mozna trafic na fajne ubranka:)
mirra20
mirra20
  27 czerwca 2011

o znalazłam foto
torebka

Fieska
Fieska
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 40 jest idealnym rozmiarem dla kobiety... minimalnie 38 ale 40 jest gites... 44 to juz paszteciara....


Nie wiem każdy ma swoje własne poglądy, ale przy ostatnio jak nosiłam 38 czułam się już jak wieloryb. Mam znajomą co nosi rozmiar 40. Duża kobieta... Według mnie zaczyna się to robić już mało seksowne, gdy kobiece kształty zaczynają się zlewać w prostokąt lub kwadrat. Ale każdy ma swoje zdanie.
Osobiście też lubię, gdy kobieta ma ładny, zgrabny tyłek i ma tu i ówdzie trochę więcej niż za mało.
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dy kobiece kształty zaczynają się zlewać w prostokąt lub kwadrat.

chude prostokąty tez są więc to stwierdzenie jest.. conajmniej dziwne
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: wiem chyba ktory kupilam sobie moze niecale 2 miechy temu tez, pistacjowy, rekawki 3/4, lekki przewiewny super

Dokładnie :mrgreen: On wcześniej kosztował 59.90, a teraz są wyprzedaże w H&M i dałam za niego 30 zł ; )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

moonlight28
moonlight28
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam znajomą co nosi rozmiar 40. Duża kobieta

:rotfl:
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wiesz :D kazdy ma inny wyznacznik wielkosci.. moze 15cm pen to dla niej olbrzym :x
ImaDrug
ImaDrug
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o znalazłam foto torebka

śliczna :w00t::zakochany:
moonlight28
moonlight28
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

I co się dziwić że tyle kobiet , dziewczyn popada w anoreksję jak mają tak spaczone poczucie normalności, bo kiedy na kobietę noszącą 40 mówi się gruba, duża to dla mnie osobiście to chore
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I co się dziwić że tyle kobiet , dziewczyn popada w anoreksję jak mają tak spaczone poczucie normalności, bo kiedy na kobietę noszącą 40 mówi się gruba, duża to dla mnie osobiście to chore

c'est la vie..
SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wydaje mi się, że 40 to jeszcze nie jest taki duży rozmiar. Z tego względu, że jak szukałam sukienki na 'wesele' to najwięcej sukienek jest własnie w tym rozmiarze :crylol:
moonlight28
moonlight28
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego względu, że jak szukałam sukienki na 'wesele' to najwięcej sukienek jest własnie w tym rozmiarze

Przypuszczam ze to rozmiar najbardziej chodliwy ;)
bo 40 to taka normalna kobieta ani za chuda ani za gruba
SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Najgorzej mają babki które mają już blizej .. rozmiaru 50 .. i bliżej 32 .. :and:
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorzej mają babki które mają już blizej .. rozmiaru 50 ..

a czemu najgorzej?