agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
ImaDrug
ImaDrug
  27 czerwca 2011

pamarańczowy lakier do paznokci i sandały na obcasie....czekam na wypłatę to może poszaleję :(

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja w upały noszę maxi dress albo klasycznie krótkie spodenki.


nie zrozumialas mnie, nie nosze go non stop, mam tez inne ciuchy :crylol: tez mam maxi dresses, spodenki odpadaja bo w pracy musze miec dlugosc min. do kolana :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Prinz
Prinz: goraco w nogi mi bylo


od czego? udawales Johna Travolte? :ziober2:

czy takie upaly tam macie? :martuska:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Prinz
Prinz: poczekaj moze jak dolecisz do peceta


jestem na PC w pracy, ale moj iPhone nie jest podlaczony bo jestem w nowym biurze :/
anyway, dalam rade i wyslalam ci na pw

naaats
naaats: Pastelowo zielony, zwiewny sweterek z H&M z rękawami 3/4


wiem chyba ktory :ziober2: kupilam sobie moze niecale 2 miechy temu tez, pistacjowy, rekawki 3/4, lekki przewiewny super

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

bezoblacnoja
bezoblacnoja
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sobie ostatnio kupilas/es?

top w panterkę:) bosski!
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dajesz, temat bedzie tutaj dlugo :D


albo dobra, bo wrzucilam tylko Tomkowi, bo ta kompozycja mi sie nie podoba, zniknela mi talia i wygladam jak kloc, luzna gora + luzny dol to nie najlepsza kompozycja dla kobiet o ksztalcie klepsydry, ale podejrzewam, ze dla wszystkich innych by pasowalo :D szczuple, szczypiorki, gruszki, cebulki i jabluszka

spodnie i bluzka - by NEXT ofkors :mrgreen:


o i tutaj o niebo lepiej na modelce:
http://www.next.co.uk/g36118s4#130178g36

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a do tematu, moje dzisiejsze zakupy


Mam ten krem z SVR kilka razy użyty ale tak mnie zapchał, że szok. Byłam ostatnio na oczyszczaniu i Pani kosmetolog kazała mi odstawić również ten z Eucerinu :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: albo dobra, bo wrzucilam tylko Tomkowi, bo ta kompozycja mi sie nie podoba, zniknela mi talia i wygladam jak kloc, luzna gora + luzny dol to nie najlepsza kompozycja dla kobiet o ksztalcie klepsydry, ale podejrzewam, ze dla wszystkich innych by pasowalo :D szczuple, szczypiorki, gruszki, cebulki i jabluszka

to mi by za bardzo nie podpasilo, bo mimo, ze gruba nie jestem to wlasnie mam figure klepsydry i w takich rzeczach wygladam jak klocek :D

massacre
massacre: spodnie i bluzka - by NEXT ofkors

tylko w jednym sklepie sie ubierasz? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: top w panterkę:) bosski!

poka :D

Konto usunięte
Konto usunięte: sandały na obcasie

pokaz sandalki :D
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

niebawem załoze to cykne foto. generalnie doszłam do wniosku ze wystarczy dobry krój bluzki i w oczach gubi sie nawet 10kg. i ta bluzka włąsnie taka jest. prosta w drobne cętki i na pierwszy rzut oka na wieszaku pomyslałąm.. o szit +10kg i 20cm w brzuchu. ku mojemu zaskoczeniu było prawie że odwrotnie
mirra20
mirra20
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sobie ostatnio kupilas/es?

białe szorty z wyższym stanem, platformy w kolorze kości słoniowej z kokardami, marynarka różowa, spódnica floral, brzoskwiniowa torebka no i standardowo jakieś zwykłe topy i t-shirty
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: od czego? udawales Johna Travolte?

nie wiem kogo nasladowalem, podobno dostawialem sie do jakichs kuref :crylol:

massacre
massacre: czy takie upaly tam macie?

wczoraj bylo dwadziescia, dzis 30 ponad, palę się.

massacre
massacre: anyway, dalam rade i wyslalam ci na pw

:sex:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko w jednym sklepie sie ubierasz


:crylol:
Z Nexta mi sie prawie cala kolekcja na wiosnę lato podoba, wiec kupuje kupuje kupuje :)
Mam pare lumpow z H&M (na lato)

Z kolei jesień - zima kupuje w Gapie, Timberland - przede wszystkim.
Wiem dziwna jestem :ziober2:
Tak Juz mam :LoL:

Mam pojedyncze sztuki z DKNY, Peacocksa, miss selfridge, superdry i wiele innych

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Poka :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Prinz
Prinz: podobno dostawialem sie do jakichs kure

A co piles? Absinta?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 40 jest idealnym rozmiarem dla kobiety

a 32 34 ? :zonk: