latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011 (pierwszy post)

Od bardzo dawna szukałam biustonosza z Marks & Spencer powiększającego piersi o 2 rozmiary na polskiej stronie nie znalazłam nic. Znalazłam na amerykańskiej
http://www.marksandspencer.com/2-Sizes-Bigger-Push-Up-Bra/dp/B003WJH58G?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=427493031&sr=1-1&qid=1305553328&pf_rd_

A moze któraś wie gdzie można kupic ten oto stanik ale na polskich stronkach. Bo chyba wątpie aby można było na tej stronie coś zamawiać bo chyba za daleko ;/

mmaryjka
mmaryjka
  17 maja 2011

ja pierdziele. mam takie zajebiste kompleksy, że muszę nosić push-upy! chyba się powieszę:zonk:

Gothiclady
Gothiclady
  17 maja 2011

uwolnić cycki ze staników!

pijana
pijana
  17 maja 2011
sokol
sokol: lepsze małe niż obwisły biust

sokol
sokol: powtórze tylko - cycki sztucznie wymodelowane nijak nie sa dla mnie seskowne :)

No a jak ktoś ma te zwisy, załóżmy, to ma ich nie modelować ? Nosić stanik, który jeszcze podkreśli ten zwis ?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pierdziele. mam takie zajebiste kompleksy, że muszę nosić push-upy! chyba się powieszę

też mam małe, powieśmy się razem :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  17 maja 2011
Prinz
Prinz: też mam małe, powieśmy się razem

Dołączam do klubu :tak:
mmaryjka
mmaryjka
  17 maja 2011
Prinz
Prinz: też mam małe, powieśmy się razem

chwała mi za to, że nie bzykam się z pierwszym lepszym i po zdjęciu stanika nie zdziwi się, że cycki zostały zdjęte:and:
normalnie tragedia
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.