latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011 (pierwszy post)

Od bardzo dawna szukałam biustonosza z Marks & Spencer powiększającego piersi o 2 rozmiary na polskiej stronie nie znalazłam nic. Znalazłam na amerykańskiej
http://www.marksandspencer.com/2-Sizes-Bigger-Push-Up-Bra/dp/B003WJH58G?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=427493031&sr=1-1&qid=1305553328&pf_rd_

A moze któraś wie gdzie można kupic ten oto stanik ale na polskich stronkach. Bo chyba wątpie aby można było na tej stronie coś zamawiać bo chyba za daleko ;/

TheWitch
TheWitch
  17 maja 2011
sokol
sokol: pozwole sobie tylko dodać, ze powiekszanie sobie piersi specjalnie do tego stworzonymi stanikami typu push-up badz innym dziadostwem zakrawa na przeogromne kompleksy. dziekuje.

A idac dalej tym tokiem myslenia - wszystko co robisz, by wygladac lepiej niz wygladasz spowodowane jest przeogromnymi kompleksami.
BlackDahila
BlackDahila
  17 maja 2011
sokol
sokol: pozwole sobie tylko dodać, ze powiekszanie sobie piersi specjalnie do tego stworzonymi stanikami typu push-up badz innym dziadostwem zakrawa na przeogromne kompleksy. dziekuje.


Pozwolę sobie tylko dodać, że głupoty takie piedolisz jak stąd do Bangladeszu. Dziękuję.
Anonym00se
Anonym00se
  17 maja 2011
sokol
sokol: pozwole sobie tylko dodać, ze powiekszanie sobie piersi specjalnie do tego stworzonymi stanikami typu push-up badz innym dziadostwem zakrawa na przeogromne kompleksy. dziekuje.

ale stanikami nie powiększasz przecież piersi tylko modelujesz ich kształt.
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale stanikami nie powiększasz przecież piersi tylko modelujesz ich kształt.


Konto usunięte
Konto usunięte: powiększającego piersi o 2 rozmiary na polskiej stronie nie znalazłam nic. Znalazłam na amerykańskiej http://www.marksandspencer.com/2-Sizes-Bigger-Push-Up-Bra/dp/B003WJH58G?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=427493031&sr=1-1&qid=1305553328&pf_rd_



a co to kutfa jest? :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
sokol
sokol: a co to kutfa jest? :D

stanik, ktory ma gruba gabke w srodku i wypycha piersi bardziej do gory.
chyba nie myslisz, ze od zalozenia takiego stanika piersi ci faktycznie sie powieksza.
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie myslisz, ze od zalozenia takiego stanika piersi ci faktycznie sie powieksza.


wizualnie sie powiekszaja :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
sokol
sokol: wizualnie sie powiekszaja :)

raczej po prostu sprawia, ze piersi wygladaja seksowniej. :)
kazda kobieta moze je nosic, nawet jak ma piersi jak balony :P
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej po prostu sprawia, ze piersi wygladaja seksowniej. :)


seksowne to jest cos takiego :) [jak dla mnie]



te "twarde" push-upy nijak nie sa dla mnie kobiece.
nie wiem jak nazywa się fachowo stanik który wkleiłem wyzej ale piersi wygladaja w nim naturalnie a nie jakby potrzebowały "balkonika" :D
Anonym00se
Anonym00se
  17 maja 2011
sokol
sokol: a co to kutfa jest? :D

stanik. modeluje kobiece piersi.
tak jak np poduszka w marynarkach modeluje barki i plecy a nie je powiększa ;D
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011
sokol
sokol: nie wiem jak nazywa się fachowo stanik który wkleiłem wyzej ale piersi wygladaja w nim naturalnie a nie jakby potrzebowały "balkonika" :D

Taki stanik jaki pokazałeś powyżej to akurat nazywa się balkonetką :mrgreen:

Inna sprawa, że dość ujowo dobraną, krawędź miski widocznie wcina jej się w pierś. Powinno leżeć tak:
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


jak dla mnie tego rodzaje staniki optycznie powiekszaja piersi.ale to moze byc tylko moje zdanie.
zreszta albo sie cycki ma i nie musi "wypychac" albo sie niie ma i leczy w taki sposob kompleksy :>
Anonym00se
Anonym00se
  17 maja 2011
sokol
sokol: zreszta albo sie cycki ma i nie musi "wypychac" albo sie niie ma i leczy w taki sposob kompleksy :>

dlaczego od razu "leczy kompleksy"?
są ubrania, do których trzeba założyc odpowiednią bieliznę.
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011

quote=Anonym00se]stanik. modeluje kobiece piersi.
tak jak np poduszka w marynarkach modeluje barki i plecy a nie je powiększa ;D
Nie zgodzę się, biust zdecydowanie lepiej modelują miękkie biustonosze od zbroi. Paradoksalnie pierś w biustonoszu miękkim może wyglądać nie tylko na większą ale też na zdecydowanie bardziej kształtną niż w puszapie.

Anonym00se
Anonym00se
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zgodzę się, biust zdecydowanie lepiej modelują miękkie biustonosze od zbroi. Paradoksalnie pierś w biustonoszu miękkim może wyglądać nie tylko na większą ale też na zdecydowanie bardziej kształtną niż w puszapie.

kwestia wielkości piersi.
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: są ubrania, do których trzeba założyc odpowiednią bieliznę.


w wiekszosci przypadkow mam wrazenie, ze po takie formy pomocy swoim piersiom siegaja małolaty z gimnazjum :) po co- a po to by miec piersi wieksze niz kolezanka z lawki obok ;p

btw - nie mialem kiedys sytuacji ze zdejmujac dziewczynie stanik wydawalo Ci sie ze czesc piersi została w nim? :D ja mialem i dlatego uwazam ze jest to straszna lipa.


Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie bardziej kształtną niż w puszapie.


zdecydowanie sie z tym zgadzam :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.