latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011 (pierwszy post)

Od bardzo dawna szukałam biustonosza z Marks & Spencer powiększającego piersi o 2 rozmiary na polskiej stronie nie znalazłam nic. Znalazłam na amerykańskiej
http://www.marksandspencer.com/2-Sizes-Bigger-Push-Up-Bra/dp/B003WJH58G?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=427493031&sr=1-1&qid=1305553328&pf_rd_

A moze któraś wie gdzie można kupic ten oto stanik ale na polskich stronkach. Bo chyba wątpie aby można było na tej stronie coś zamawiać bo chyba za daleko ;/

agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
sokol
sokol: powtórze tylko - cycki sztucznie wymodelowane nijak nie sa dla mnie seskowne :)

:) ale wiesz ze w miekkich stanikach cycki tez sa sztucznie wymodelowane?
zeby nie byly, musialoby sie nie nosic stanika w ogole :)
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: klasie

*klacie, kutwa tfu tfu :nie:
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :) ale wiesz ze w miekkich stanikach cycki tez sa sztucznie wymodelowane? zeby nie byly, musialoby sie nie nosic stanika w ogole :)


czepiasz sie detali - wiesz dokladnie o co mni chodzi :)
nie ma co porównywać push-upa ze stanikiem miekkim.
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przez puszapa rozumiesz stanik z poduszeczkami czy usztywnionego plune'a ?

obydwa w pewnym sensie wypychaja piersi do gory, wiec pbydwa sa push upami, ale ja mysle o plunge'u wlasnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, może ja jestem jakaś nienormalna, ale w miękkusie biust jest ładnie zebrany i wysunięty do przodu a większość puszapów robi dupę na klasie kosztem spłaszczenia z boku co sprawia, że dziewczyna z małym biustem z boku wygląda jakby miała go jeszcze mniejszego.

uwierz mi ze nie - jedynie kiedy push up jest nieprawidlowo dobrany (co btw - jest czesto spotykane, bo laski zamiast kupywac dobre staniki kupuja je zamale, zeby miec jak najbardziej scisniete piersi :ninja: nawet nie bede tego komentowac, bo slabo sie robi :nie: )
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
sokol
sokol: czepiasz sie detali - wiesz dokladnie o co mni chodzi :) nie ma co porównywać push-upa ze stanikiem miekkim.

oj jest, bo spelniaja dokladnie taka sama role - walcza z grawitacja :mrgreen:
latynoska6
latynoska6
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole to jak chcesz fajne push upy to polecam marke wonderbra.


nie znam

sokol
sokol: forum daje mi do tego prawo to po pierwsze, a po drugie wszytsko co chcialem dodac oprócz tego co zacytowałaś jest wypisane wyżej.


a umiesz czytac co pisze w temacie czy jest cos napisane o opini push-upów??

sokol
sokol: cycki sztucznie wymodelowane nijak nie sa dla mnie seskowne :)


No to wtekim razie jak kuppuje jakies obcisłe spodnie ktore podkreslaja mi pupe tpo tez moge powiedziec ze sztucznie modeluje sobie posladki. Ty chyba nie wiesz co to na prawde sa te push-up słyszy ze powiekszaja piersi i sobie mysli ze zaraz z małych niewidzialnych piesi bede miala wielkee

sokol
sokol: od samego poczatku probuje tylko wyglosic swoja skromna opinie


tak jak wyzej napisalam po co skoro jak chce tylko linki do polskich sklepow z tym stanikiem... Masz?
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: walcza z grawitacja

:D

yebłem teraz. wygralaś ;D
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam

tez maja podwojne push upy, wlasnie sie zbieram do kupna jednego.
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
sokol
sokol: :D yebłem teraz. wygralaś ;D

taka prawda
:taniec zwyciezki: :rock:
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak wyzej napisalam po co skoro jak chce tylko linki do polskich sklepow z tym stanikiem... Masz?


Konto usunięte
Konto usunięte: a umiesz czytac co pisze w temacie


przede wszytskim "co jest napisane" i druga sprawa - forum to wolność słowa. nie odbiegam od tematu nie dając linków, moje wypowiedzi sa regulaminowe wiec zagryz wargi i badz dzielna :tak:
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: obydwa w pewnym sensie wypychaja piersi do gory, wiec pbydwa sa push upami, ale ja mysle o plunge'u wlasnie

Ja przez puszapa rozumiem cholerstwo z centymetrem gąbki albo cudo z gatunku Opulence Gel Bra :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: uwierz mi ze nie - jedynie kiedy push up jest nieprawidlowo dobrany (co btw - jest czesto spotykane, bo laski zamiast kupywac dobre staniki kupuja je zamale, zeby miec jak najbardziej scisniete piersi nawet nie bede tego komentowac, bo slabo sie robi )

Mam najwidoczniej zboczony sposób patrzenia na takie cycniki, dla mnie puszapy to po prostu zUoooooo :kv3:
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przez puszapa rozumiem cholerstwo z centymetrem gąbki albo cudo z gatunku Opulence Gel Bra

jezu czekaj, ja myslalam o padded plunge, czyli w sumie o takim z gabka :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam najwidoczniej zboczony sposób patrzenia na takie cycniki, dla mnie puszapy to po prostu zUoooooo

:rotfl:
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jezu czekaj, ja myslalam o padded plunge, czyli w sumie o takim z gabka

A usztywnione i puszapy totalnie rozgraniczam, bo takie Effuniaki na przykład to totalnie cieniutką mają gąbkę, która nie może mieć jakichś magicznych właściwości i powiększać bardziej niż niewiele cieńszy materiał np w Tango. Przynajmniej na mój babski rozum :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Zawsze zastanawiałam się jak pod taką dwucentymetrową gąbką da się wytrzymać 30'C :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze zastanawiałam się jak pod taką dwucentymetrową gąbką da się wytrzymać 30'C

jesli kupujesz dobry stanik to jest raczej przewiewny :woot:
przynajmniej ja nigdy nie mialam problemu takiego :woot:
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli kupujesz dobry stanik to jest raczej przewiewny przynajmniej ja nigdy nie mialam problemu takiego

Być może masz rację - mój dylemat zapewne wziął się stąd, że takie skorupki z bardzo grubą wkładką widuję zazwyczaj u Chińczyka albo na bazarku a one przewiewne zapewne nie są ani trochę :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.