latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011 (pierwszy post)

Od bardzo dawna szukałam biustonosza z Marks & Spencer powiększającego piersi o 2 rozmiary na polskiej stronie nie znalazłam nic. Znalazłam na amerykańskiej
http://www.marksandspencer.com/2-Sizes-Bigger-Push-Up-Bra/dp/B003WJH58G?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=427493031&sr=1-1&qid=1305553328&pf_rd_

A moze któraś wie gdzie można kupic ten oto stanik ale na polskich stronkach. Bo chyba wątpie aby można było na tej stronie coś zamawiać bo chyba za daleko ;/

Anonym00se
Anonym00se
  17 maja 2011
sokol
sokol: w wiekszosci przypadkow mam wrazenie, ze po takie formy pomocy swoim piersiom siegaja małolaty z gimnazjum :) po co- a po to by miec piersi wieksze niz kolezanka z lawki obok ;p

to mi osobiscie tez zaburza odbior, bo przeciez małe piersi są cool :rock:

sokol
sokol: nie miales kiedys sytuacji ze zdejmujac dziewczynie stanik wydawalo Ci sie ze czesc piersi została w nim? :D ja mialem i dlatego uwazam ze jest to straszna lipa.

miałem, ale wtedy szedl z mojej strony komunikat "masz takie śliczne piersi,kupię Ci nowy stanik" :mrgreen:
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kwestia wielkości piersi.

Nieprawda, już Ci udowadniam
Dziewczyna z małym biustem w puszapie:

Ta sama dziewczyna w prawidłowo dobranym rozmiarze miekkiego biustonosza:


(źródło Stanikomania.pl , Biust na żywo)

Moim zdaniem zdecydowanie atrakcyjniej i korzystniej w biustonoszu miękkim, piersi wydają się zdecydowanie o większe chociaż nie ma w drugim przypadku nawet mowy o gąbce (dziewczyna pod spodem na drugim zdjęciu ma ten biustonosz: , który jest z cieniutkiej przezroczystej siateczki)
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miałem, ale wtedy szedl z mojej strony komunikat "masz takie śliczne piersi,kupię Ci nowy stanik"


no to przynajmniej mniej wiecej wiesz o co mi chodzi ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: bo przeciez małe piersi są cool


lepsze małe niż obwisły biust :tak:

BlackDahila
BlackDahila: Pozwolę sobie tylko dodać, że głupoty takie piedolisz jak stąd do Bangladeszu. Dziękuję.

:) każdy ma własne zdanie na dany temat :tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieprawda, już Ci udowadniam

za przeproszeniem gowno udowodnilas.
pokazujesz zle dobrany push up i dobrze dobrany normalny stanik - ja tez moge powiedziec, ze np osoba szczupla moze nosic tylko dzwony a nie rurki i dla przykladu dac rurki w rozmiaze xxxxl ktore beda jej z dupy spadac i dzwony w dobrym rozmiarze - i co, udowadnia to cos??
na pierwszym zdjeciu laska miala pushup z za duzym obodem wiec logiczne, ze gorzej to wyglada niz miekki stanik a dobrze dobrany rozmiarowo.
Anonym00se
Anonym00se
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieprawda, już Ci udowadniam

no na tych zdjęciach jest widoczne to co napisałaś.
w praktyce wszystko zalezy od indywidualnych cech ciała kobiety oraz dobraniu do nich odpowiedniej bielizny i często gęsto zdarza sie, ze pushup pushupowi nierowny - jeden spłaszcza a drugi jest dopasowany bardziej niz miękki biustonosz :)
osobiscie uwielbiam doradzać w doborze bielizny, te chwile spędzone razem w przymierzalni :ninja:
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te chwile spędzone razem w przymierzalni


łaczy nas tak wiele :crylol:
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za przeproszeniem gowno udowodnilas. pokazujesz zle dobrany push up i dobrze dobrany normalny stanik - ja tez moge powiedziec, ze np osoba szczupla moze nosic tylko dzwony a nie rurki i dla przykladu dac rurki w rozmiaze xxxxl ktore beda jej z dupy spadac i dzwony w dobrym rozmiarze - i co, udowadnia to cos?? na pierwszym zdjeciu laska miala pushup z za duzym obodem wiec logiczne, ze gorzej to wyglada niz miekki stanik a dobrze dobrany rozmiarowo.

Grzecznie proszę o zmianę tonu przy odnoszeniu się do mnie.
Być może guzik udowodniłam, ale obserwując zdjęcia małobiuściastych na Balkonetce dalej jestem w 100% przekonana, że jedna dziewczyna w tym samym rozmiarze i porównaniu cyckonoszy miękkiego i puszapa wygląda zdecydowanie lepiej w miękkim. Z drugiej strony znajdź klasycznego puszapa w rozmiarze powiedzmy 60DD. Ni ma.
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
sokol
sokol: seksowne to jest cos takiego :) [jak dla mnie]

wszystko zalezy od stanika - tak to podsumuje :)
ja akurat za miekkimi nie przepadam, zwlaszcza nie podobaja mi sie przeswitujace sutki, ktore niestety widac gdy sie zalozy obcisla bluzke.
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeswitujace sutki, ktore niestety widac gdy sie zalozy obcisla bluzke.


ja nie mam nic przeciwko :lol2: :D
normalna sprawa, że na ulicy to nic komfortowego :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Grzecznie proszę o zmianę tonu przy odnoszeniu się do mnie.

ton byl normalny, to jak to odebralas zalezy od tego jakie masz do mnie nastawienie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Być może guzik udowodniłam, ale obserwując zdjęcia małobiuściastych na Balkonetce dalej jestem w 100% przekonana, że jedna dziewczyna w tym samym rozmiarze i porównaniu cyckonoszy miękkiego i puszapa wygląda zdecydowanie lepiej w miękkim. Z drugiej strony znajdź klasycznego puszapa w rozmiarze powiedzmy 60DD. Ni ma.

wlasnie ze sa. ja sama nosze 65dd, wiec uwierz mi, sa takie staniki.
+ moglabym zrobic zdjecia w staniku miekkim jak i w push upie dla pokazania tego, ze niestety w dobrze dobranym push upie piersi zawsze beda wygladac lepiej, ale ze wzgledu tego, ze musialabym pokazac cycki tego robic nie bede.
a co do push upow w rozmiarach 60 itp to zobacz sobie np na strone intymna.pl
latynoska6
latynoska6
  17 maja 2011
sokol
sokol: pozwole sobie tylko dodać, ze powiekszanie sobie piersi specjalnie do tego stworzonymi stanikami typu push-up badz innym dziadostwem zakrawa na przeogromne kompleksy. dziekuje.


Jasne to że chce sobie wymodelować piesi push-upem bo w takich stanikach moje piersi wygladają ładnie i proporcjonalnie do całej figury to juz mam jakieś niewiadomo jakie kompleksy ;| Push-upy to zwykłe staniki takie jak normalne tylko że piersi w nich wygladaja dużo lepiej a nie jakieś oklapniete;/ Nie wiem po co facet wypowiada sie na temat czegos o czym nie ma zielonego pojecia bo nigdy nie miał piersi ...
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
sokol
sokol: ja nie mam nic przeciwko :D

no widzisz, jednak sa kobiety ktore pokazywanie cyckow i cipek traktuja jako sprawe intymna i nie chca pokazywac wszystkim na ulicy co i jak u nich wyglada :P

sokol
sokol: normalna sprawa, że na ulicy to nic komfortowego :)

logika :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne to że chce sobie wymodelować piesi push-upem bo w takich stanikach moje piersi wygladają ładnie i proporcjonalnie do całej figury to juz mam jakieś niewiadomo jakie kompleksy ;| Push-upy to zwykłe staniki takie jak normalne tylko że piersi w nich wygladaja dużo lepiej a nie jakieś oklapniete;/ Nie wiem po co facet wypowiada sie na temat czegos o czym nie ma zielonego pojecia bo nigdy nie miał piersi ...

w ogole to jak chcesz fajne push upy to polecam marke wonderbra.
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem po co facet wypowiada sie na temat czegos o czym nie ma zielonego pojecia bo nigdy nie miał piersi ...


forum daje mi do tego prawo to po pierwsze, a po drugie wszytsko co chcialem dodac oprócz tego co zacytowałaś jest wypisane wyżej.

powtórze tylko - cycki sztucznie wymodelowane nijak nie sa dla mnie seskowne :)
od samego poczatku probuje tylko wyglosic swoja skromna opinie :tak:
Brzeginka
Brzeginka
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie ze sa. ja sama nosze 65dd, wiec uwierz mi, sa takie staniki. + moglabym zrobic zdjecia w staniku miekkim jak i w push upie dla pokazania tego, ze niestety w dobrze dobranym push upie piersi zawsze beda wygladac lepiej, ale ze wzgledu tego, ze musialabym pokazac cycki tego robic nie bede. a co do push upow w rozmiarach 60 itp to zobacz sobie np na strone intymna.pl

Przez puszapa rozumiesz stanik z poduszeczkami czy usztywnionego plune'a ?

Nie wiem, może ja jestem jakaś nienormalna, ale w miękkusie biust jest ładnie zebrany i wysunięty do przodu a większość puszapów robi dupę na klasie kosztem spłaszczenia z boku co sprawia, że dziewczyna z małym biustem z boku wygląda jakby miała go jeszcze mniejszego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.