latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011 (pierwszy post)

Od bardzo dawna szukałam biustonosza z Marks & Spencer powiększającego piersi o 2 rozmiary na polskiej stronie nie znalazłam nic. Znalazłam na amerykańskiej
http://www.marksandspencer.com/2-Sizes-Bigger-Push-Up-Bra/dp/B003WJH58G?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=427493031&sr=1-1&qid=1305553328&pf_rd_

A moze któraś wie gdzie można kupic ten oto stanik ale na polskich stronkach. Bo chyba wątpie aby można było na tej stronie coś zamawiać bo chyba za daleko ;/

BlackDahila
BlackDahila
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o chyba wątpie aby można było na tej stronie coś zamawiać bo chyba za daleko ;/


Dostarczenie do Polski z tej firmy kosztuje 15 funtów, czas realizacji od 10 do 14 dni roboczych.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: 15 funtów

troche lipa płacić za wysyłke prawie tyle samo ile kosztuje sam produkt.
styka51
styka51
  16 maja 2011
latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: troche lipa płacić za wysyłke prawie tyle samo ile kosztuje sam produkt.


Dokładnie, ale z drugiej strony jestem napalona na ten staniczek :w00t:
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 maja 2011

staniki z m&s sa beznadziejne, mam 3 niby o obwodzie 65 a sa o wiele wieksze.
ale jak chcesz to moze poszukaj na allegro czy ebayu??

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011

w triumphie są super push upy.

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  16 maja 2011

albo w la senza :tak:

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011

no i intimissimi, ale akurat oni mają słabe jakościowo staniki.

Brzeginka
Brzeginka
  16 maja 2011
@latynoska6 biustonosze z M&S są raczej wątpliwej jakości. Jeśli chodzi o duże powiększenie to hitem znajomych dziewczyn o mniejszym biuście jest Opulence Gel Bra firmy Pour Moi?

Robi taki efekt, że klękajcie narody :D
latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: @latynoska6 biustonosze z M&S są raczej wątpliwej jakości. Jeśli chodzi o duże powiększenie to hitem znajomych dziewczyn o mniejszym biuście jest Opulence Gel Bra firmy Pour Moi?


Ja właśnie nigdy nie miałam biustonoszy tej marki bo u mnie w miescie ani w poblizu nie ma tego sklepu;/ A ten stanik ma jakaś nazwe? Jak go szukać i w jakiej cenie
Brzeginka
Brzeginka
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja właśnie nigdy nie miałam biustonoszy tej marki bo u mnie w miescie ani w poblizu nie ma tego sklepu;/ A ten stanik ma jakaś nazwe? Jak go szukać i w jakiej cenie

Przecie podałam Ci w poprzednim poście zarówno firmę (Pour Moi?) jak i model (Opulence Gel Bra). Widziałam go na 100% w sklepach internetowych:
-Only Her (niewiele rozmiarów jest)
-Dopasowana.pl (więcej dostępnych rozmiarów)

Jest też trochę tego na allegro.

Koszt przeróżny, okolice stówki to norma.
latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecie podałam Ci w poprzednim poście zarówno firmę (Pour Moi?) jak i model (Opulence Gel Bra). Widziałam go na 100% w sklepach internetowych: -Only Her (niewiele rozmiarów jest) -Dopasowana.pl (więcej dostępnych rozmiarów) Jest też trochę tego na allegro. Koszt przeróżny, okolice stówki to norma.


a wybacz pominełam to.
Darunia511
Darunia511
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od bardzo dawna szukałam biustonosza z Marks & Spencer powiększającego piersi o 2 rozmiary na polskiej stronie nie znalazłam nic. Znalazłam na amerykańskiej

Tele zakupy Mango maja takie w ofercie powiekszające, widziałam w tv!
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


pozwole sobie tylko dodać, ze powiekszanie sobie piersi specjalnie do tego stworzonymi stanikami typu push-up badz innym dziadostwem zakrawa na przeogromne kompleksy. dziekuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.