Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Pytania odnośnie kompleksów i jak sobie z nimi radzić :P

1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?
2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?
3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Babsy
Babsy
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jak założę obcasy to lekko mi uciekają stawy skokowe i nigdy nie myślałam o tym jak o jakiejś wadzie

ja mam stopy konsko- szpotawe po operacji, no i niestety spierzyli mi to- kostki wygladaja jak przesuniete do srodka, do tego mam gustowne blizny :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ? 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ? 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

1. z cery, bo mam czerwony nochal jak u pijaka, dwoch dermatologow nie pomoglo, mysle o kosmetyczce :and: + moje cienie pod oczami. dodatkowo zbyt masywne uda, ale biegam sobie, wiec problem zniknie.
2. tapety juz mi sie nie chce uzywac, bo za cieplo :P nc nie obie teraz, a nogi - biegam.
3. mozna

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

z nosa.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

zamaskowac sie nie da, aco do tego jak sobie z tym radze to sie nie przejmuje, i tak wiem, ze jestem fajna.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

no pewnie :)
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zamaskowac sie nie da, aco do tego jak sobie z tym radze to sie nie przejmuje, i tak wiem, ze jestem fajna.

Dobre podejście. I tak trzymać :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Dobre podejście. I tak trzymać :D

A jak uzbieram kase to nos zoperuje :rotfl:
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak uzbieram kase to nos zoperuje

Co chcesz z nim konkretnie zrobić ? :Woot:
madzia2143
madzia2143
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ? 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ? 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

1. nos i odstający ząb, czasami narzekam na wagę ;)
2. no tego się akurat nie da zamaskować ;)
3. zależy od człowieka, znam osoby które kompletnie nie przejmują się swoim wyglądem, ale zdecydowana większość pogrąża się w kompleksach. Głównie o wagę tu chodzi.
mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Prinz
Prinz: 1. z cery, bo mam czerwony nochal jak u pijaka, dwoch dermatologow nie pomoglo, mysle o kosmetyczce

doraźnie spróbuj podkładu clinique, tego nowego w zielonym opakowaniu.

Babsy
Babsy: ja mam stopy konsko- szpotawe po operacji, no i niestety spierzyli mi to- kostki wygladaja jak przesuniete do srodka, do tego mam gustowne blizny

ja mam coś takiego, chociaż tu i tak tak bardzo nie widać. a bliznę mam po usunięciu pieprzyka, też całkiem rzeźnicza.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: doraźnie spróbuj podkładu clinique, tego nowego w zielonym opakowaniu.

da się to zauważyć, ze cos jest na twarzy czy nie bardzo? mam rozszerzone pory dodatkowo.
a jak z trwałością? w 30 stopniach moj korektor na nosie się topił :and: a mam cerę chyba mieszaną.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Co chcesz z nim konkretnie zrobić ?

zmienic ksztalt i zmniejszyc :)
mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Prinz
Prinz: da się to zauważyć, ze cos jest na twarzy czy nie bardzo?

akurat pory mam ok, więc nie wiem, ale ogólnie go nie widać i najważniejsze - super stapia się ze skórą, przy czym bije na łopatki mój lancome. może lekko wysuszać, ale to chyba bardziej suchą skórę niż mieszaną bo jest dla wrażliwej cery. no i teraz w sephorze jest -15% z kuponami, a kosztuje 129zł + gratis miniatura korektora i chyba go kupię, mimo tego lekkiego wysuszania mojej cery. poproś o próbkę
mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zmienic ksztalt i zmniejszyc

odetnij i będzie po kłopocie
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zmienic ksztalt i zmniejszyc :)

to ja Ci mogę zaaplikować piąchopirynkę, pomoże :ziober2:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odetnij i będzie po kłopocie

:rotfl:
Wtedy bedzie klopot z brakiem nosa :P

Prinz
Prinz: to ja Ci mogę zaaplikować piąchopirynkę, pomoże

Nie, dzieki, moze kiedys :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat pory mam ok, więc nie wiem, ale ogólnie go nie widać i najważniejsze - super stapia się ze skórą, przy czym bije na łopatki mój lancome. może lekko wysuszać, ale to chyba bardziej suchą skórę niż mieszaną bo jest dla wrażliwej cery. no i teraz w sephorze jest -15% z kuponami, a kosztuje 129zł + gratis miniatura korektora i chyba go kupię, mimo tego lekkiego wysuszania mojej cery. poproś o próbkę

to swietnie, ze stapia się, ze skora i dopasowuje sie. tylko jeden odcien/rodzaj jest?
a z trwaloscia jak?
jak bede w wawie to poprosze o probke, szkoda ze przez neta nie mozna, 129 zl lipa wywalic w bloto, jak by bylo warto, to bym kupil.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.