Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Pytania odnośnie kompleksów i jak sobie z nimi radzić :P

1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?
2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?
3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Jezus
Jezus
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

Wzrost + nos.

Jasmina
Jasmina: Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

Nie da się. :P

Jasmina
Jasmina: Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Wyjdź na ulicę to zobaczysz, że można.. patrząc na niektórych. :D
Tricia
Tricia
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

Zadowolona jestem z piersi (65 f)... generalnie z całej figury, latami utrzymywałam 90-60-90.
Obecnie schudłam i staram sie wrócić do poprzednich wymiarów, mam 88-59-86 i nie jestem z tego dokońca zadowolona, ale nie przeszkadza mi to za bardzo.

Chętnie za to zmieniłabym stan mojej skóry (na całym ciele) jes wrżliwa, skłonna do podrażnień i lekko trądzikowa. A w dodatku biorąc pod uwagę moją ciemniejszą karnację to mam masę przebarwień na ramionach, twarzy, czy karku...
W sumie mogłabym jeszcze wypełnić jakoś podbródek, bo mam nieco cofnięty, ale da się z tym żyć ;) poza tym to teraz 15 min u lekarza i po wypełnianiu ;)

Za największą wadę chyba uważam swój wzrost... większość sukienek, które z założenia mają być przed kolano mi sięgają do połowy łydki... 166cm wzrostu to moim zdaniem o 10cm za mało.

Jasmina
Jasmina: . Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

Jeśli chodzi o skórę to po prostu dobry makijaż i przebarwienia znikają, co do figury to nie muszę na szczęście nic maskować, wzrost ratuję wysokimi butami.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Moim zdaniem media mają na to duży wpływ, ale też psychika kobiet(i nie tylko kobiet). Widzimy ładnie zretuszowane i pomalowane postacie... wydaje nam się, że wyglądają tak na prawdę, a przecież KAŻDY ma jakieś niedoskonałości urody.
Ale można żyć bez kompleksów, jeśli tylko ma się na tyle wysoką samoocenę i odpowiednie podejście. Z defektami można przecież walczyć, mamy chirurgię plastyczną, dobre kosmetyki i dostęp do ubrań w każdym fasonie, więc spokojnie wszystko możemy dopasować do swojej figury. :)
Babsy
Babsy
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

z krzywego zgryzu i nog.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

nie usmiecham sie i prawie zawsze nosze spodnie;P choc marzy mi sie aparacik na ząbki, to jednak funduszy brak.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

nie watpieXD
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Jezus
Jezus: Wyjdź na ulicę to zobaczysz, że można.. patrząc na niektórych. :D

To prawda :mrgreen:

Tricia
Tricia: Ale można żyć bez kompleksów, jeśli tylko ma się na tyle wysoką samoocenę i odpowiednie podejście.

Tak to głównie od podejścia zależy, bo w sumie nie zawsze od urody ;)

Babsy
Babsy: prawie zawsze nosze spodnie;P

latem też ? :P
Babsy
Babsy
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: latem też ? :P

tez:) jak juz jest naprawde nieznosnie, to zaloze spodniczke czy sukienke:) w sumie nie dopowiedzialam, ze oprocz krzywych kolan mam krzywe stopy;P
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Babsy
Babsy: tez:) jak juz jest naprawde nieznosnie, to zaloze spodniczke czy sukienke:) w sumie nie dopowiedzialam, ze oprocz krzywych kolan mam krzywe stopy;P

Ja bym mimo wszystko nie mogła latem się tak męczyć :nie:
Babsy
Babsy
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ja bym mimo wszystko nie mogła latem się tak męczyć

czasem sie przemagam;) ale tez sie nie wydurniam, jak jade nad jakis zbiornik wodny, nie kapie sie w dzinsach czy upieram przy swoim, ze sie nie rozbiore;)
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Babsy
Babsy: czasem sie przemagam;) ale tez sie nie wydurniam, jak jade nad jakis zbiornik wodny, nie kapie sie w dzinsach czy upieram przy swoim, ze sie nie rozbiore;)

I prawidłowo :)
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

U mnie to cellulit na udach :smutny: No i sińce pod oczami :nie:

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

Jak mam jakieś kompleksy staram się je zlikwidować, jak nie to zaakceptować. Sińce tuszuje dobrym korektorem. Z cellulitem już walczę, mam nadzieję, że wygram:mrgreen:

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Jak dla mnie można, do czasu aż ktoś nie wytknie Ci jakieś wady :P Albo trzeba mieć super samoocenę i gdzieś opinie innych ;)
monikamonisia20
monikamonisia20
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ? 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ? 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Witaj;)

1. z wyglądu mojej skóry na twarzy;/

wymieniłabym ją na lepszy model :lol2: ale to niemożliwe :and:

2 ratuje mnie jedynie podkład kryjący, co przy tej porze roku i wysokich temperaturach nie jest fajne...
3 chyba każda kobieta ma jakieś kompleksy. Mniejsze większe, ale ma. No chyba, że są ideały
mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

z braku biustu.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

kompleksów chyba nie mam, bo mam bardzo duży dystans do siebie, którego zresztą nie ma 90% kobiet:]. kupuję wypchane staniki:] lub nie noszę wcale.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

oczywiście, że można.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

Hmm... od czego tu zacząć :ziober2: Przez długi czas byłam niezadowolona ze swoich nóg i dopiero ze 3 lata temu się do nich przekonałam i zaczęłam chodzić w sukienkach i spódnicach :) Wcześniej to był rzadki widok. Nie lubię swojej cery bo się bardzo szybko przetłuszcza.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

Do nóg się już przekonałam a co do cery to dbam o nią jak tylko się da. Zamaskować zawsze można coś makijażem i jest ok :)

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Co niektórzy pewnie ich nie mają. Zazdroszczę bo ja mam :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Babsy
Babsy: mam krzywe stopy;P

ja jak założę obcasy to lekko mi uciekają stawy skokowe i nigdy nie myślałam o tym jak o jakiejś wadzie
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm... od czego tu zacząć Przez długi czas byłam niezadowolona ze swoich nóg i dopiero ze 3 lata temu się do nich przekonałam i zaczęłam chodzić w sukienkach i spódnicach :) Wcześniej to był rzadki widok.

Przecież masz zgrabne nogi :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co niektórzy pewnie ich nie mają. Zazdroszczę bo ja mam

Ja jakiś czas tremu nie miałam, bo wszystko olewałam, ale znów mnie dopadły :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.