Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Pytania odnośnie kompleksów i jak sobie z nimi radzić :P

1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?
2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?
3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Mariettaa
Mariettaa
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ? 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ? 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

1. Hmm.. w linii dolnych rzęs przez milimetr mam 5 bardzo jasnych rzęs i żeby były widoczne musze je przeciągać maskarą. Jendak to nie jest niewiadomo jaki problem, właściwie żaden. Co jeszcze... dla innych ludzi mój wzrost jest kompleksem (155-157 cm), bo bardzo się hamują mówiąc : ' ale ta choinka jest 'ma...ła'', 'ale ta dziewczyna jest 'ni...ska'' , spoglądają wtedy na mnie z zastanowieniem w oczach i czekają, a ja się śmieję, bo uważam to za fajną rzecz. (Ogólnie jestem z deka zminiaturyzowana.)
2. Jeeju, gdybym miała czas na wymyślanie sobie defektów, to... jak najszybciej bym sobie znalazła coś do roboty. ;d
3. Jestem przykładem. Nie ulegam społeczeństwu, nie jestem trendi, nie muszę być idealna, bo jestem sobą.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

Nos ;-)

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

Raczej sie nie da zamaskowac kształtu nosa, ale planuje operacje plastyczna :ziober2: POWAZNIE.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Mozna... :ninja: a raczej trzeba.
machu221
machu221
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?


nic bym nie zmienił :D

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?


oczywiście że można , ale ja jestem zaje ... :D :zakochany:
Darunia511
Darunia511
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ? 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ? 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

2. No staram się coś zmienić, jeżeli mi się we mnie nie podoba. Najlepiej siedzieć i marudzić :D Nie moge słuchac jak ktoś gada 'zazdroszcze Ci figury' i takie tam, co za bez sens, rusz dupe i zacznij o siebie dbać, proste.
3. Tak
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no, takie rzeczy mnie przerażają z lekka. ja tam mam tylko krzywe stawy skokowe i jakoś żyję, a kompleksy to tylko kwestia głowy - wyleczysz się głowy, wyleczysz się z kompleksów;]

Tzn mi moj nos nie przeszkadza, przez tyle lat go mam, przyzwyczailam sie, ale jesli mialabym cos zmieniac to wlasnie go :P
sylwik
sylwik
  12 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

mojej figurze daleko do idealu, ale mimo to nie uwazam jej za cos strasznego. mimo to mam zamiar cos z nia zrobic:)
mam za male piersi. i kiedys je powieksze, ale nie silikonami, wstrzykiwanym zelem.
no i mam bardzo cofnieta brode, to wyglada kiepsko.
z innymi rzeczami sie pogodzilam, np duze stopy, brzydki nos czy odstajace uszy. takie rzeczy robia czlowieka charakterystycznym;)

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

tak. mozna byc kompletnie pewnym siebie i wszystko akceptowac;)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

komleks chudej ręki, prawdopodobnie nieuleczalny

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

2 bluzy plus pompowanie bica i trica przed wyjsciem

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

nie wiem bo mogę mówic za siebie tylko
czeryrery
czeryrery
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

* wzrost
* nos
* małe dłonie
* nadmierne owłosienie

sporo tego. :woot:

Jasmina
Jasmina: Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

próbuję z tym jakoś żyć, na razie się udaje.

Jasmina
Jasmina: Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

jak patrzę po innych, to myślę sobie, że nadawałbym się na modela calvina kleina. :lol2:
razotka
razotka
  13 maja 2011

Ja powiem tak: bardzo dużo zależy od tego z jakimi ludźmi najwięcej przebywasz i jakie podejście do wyglądu ma Twój facet, o!

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

Tylko ze zbyt małych piersi, ale nie jest to jakiś ogromny kompleks. Po prostu takie są i mówi się trudno.

Jasmina
Jasmina: Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

Akurat w moim przypadku tak - delikatny push up i gotowe :kv3:
Sensi
Sensi
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ? 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ? 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?
1. Nos. I włosy, które nie chcą się pod żadnym pozorem ułożyć i nic nie działa na nie. No i waga. Nie chce się ruszyć z 60kg na 80kg, przez co czuję się beznadziejnie.
2. Nie da rady. Nawet puder nie pomaga. :rotfl:
3. Można, jeżeli się chce.
Zadziora
Zadziora
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

Z takich które można zmienić ale się nie chce.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

Ubieram się tak by tych moich kompleksów widać nie było i nie widać ;)

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Pewnie, ale kto to robi? :ziober2:
pokahontazz
pokahontazz
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

z biustu...

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

pewnie push-up;) a jak się trafi kiedys moze większa kasa to operacja

Jasmina
Jasmina: 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

narcyzki mogą;)
pijana
pijana
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: narcyzki mogą;)

Uwierz, że nie trzeba być narcyzem aby nie mieć kompleksów. Wystarczy silna psychika i odpowiednie podejście do samego siebie.
Hana25
Hana25
  18 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

Nos to mój największy problem

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?

trochę bronzera i można się pokazać
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.