Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Pytania odnośnie kompleksów i jak sobie z nimi radzić :P

1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?
2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ?
3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki :) Teraz szkoda mi tego czasu kiedy je zakrywałam i gotowałam się w spodniach :/ Widzę, że to nie miało sensu.

Pewnie, że nie. Nawet gdybyś miała grube/krzywe czy z innymi wadami to nie warto się kisić w długich spodniach :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oj Coś Ci niby w żartach wytknęli?

Ojciec ciągle gada, że mam za grubą d.upe i powinnam schudnąć, ale staram sie to olewać, bo moja waga mi pasuje, a, że on lubi chudzinki to mu nie dogodzę :P
Albo znajoma wczoraj- ,,Ty masz cellulit, jaaa... brr... zobacz ja nie mam tego problemu ha ha ha" :wtf: A potem do swojej siostry - ,,Ty zobacz jej uda, dokładnie tutaj i wskazała na moje uda.
A gdyby ona była idealna, ale nie, ja złego słowa jej powiedzieć nie potrafię :and:
Wkurza i dobija takie coś :and:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ?

Zdecydowanie mój wzrost, nawet za 5 cm byłabym wdzięczna :ziober2:. Czasami mi się moje uda nie podobają, ale to tylko czasami :D.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ?

Chodzę w szpilkach :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: grubą d.upe

On chyba slepy! :zonk:
Przecież nie masz grubego tyłka, masz w sam raz.

Jasmina
Jasmina: Albo znajoma wczoraj- ,,Ty masz cellulit, jaaa... brr... zobacz ja nie mam tego problemu ha ha ha" A potem do swojej siostry - ,,Ty zobacz jej uda, dokładnie tutaj i wskazała na moje uda. A gdyby ona była idealna, ale nie, ja złego słowa jej powiedzieć nie potrafię Wkurza i dobija takie coś

W mordę jej.
choćbyś miała uda jak słonica, to ona nie ma prawda takich rzeczy mówić. Szczególnie, w taki obleśny, złośliwy sposób.
Ale niestety - istnieją osoby, które dobrze się czują tylko wtedy, jak moga komuś zepsuć humor.
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: On chyba slepy! Przecież nie masz grubego tyłka, masz w sam raz.

Ale widzisz, każdy ma inny gust. Dla niego ja jestem za gruba. W jego guście akurat jest bardzo szczupła sylwetka, do tego dobrze jak umięśniona ( jest sportowcem) ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: W mordę jej. choćbyś miała uda jak słonica, to ona nie ma prawda takich rzeczy mówić. Szczególnie, w taki obleśny, złośliwy sposób. Ale niestety - istnieją osoby, które dobrze się czują tylko wtedy, jak moga komuś zepsuć humor.

Nigdy taka nie była do mnie i to mnie normalnie zszokowało. :nie: Chociaż do niej też mogłabym coś się przyczepić, ale kurde nie potrafię być chamska :and:
SoDope
SoDope
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

Lalka Barbie jest tego dobrym przykładem. :ziober2:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Pewnie, że nie. Nawet gdybyś miała grube/krzywe czy z innymi wadami to nie warto się kisić w długich spodniach

Widocznie musiałam do tego "dojrzeć" :rotfl:

Jasmina
Jasmina: Ojciec ciągle gada, że mam za grubą d.upe i powinnam schudnąć, ale staram sie to olewać, bo moja waga mi pasuje, a, że on lubi chudzinki to mu nie dogodzę :P

Ehh... Masz rację, olewaj. Ważne, że podobasz się swojemu facetowi i sobie. Reszcie nic do tego ;)

Jasmina
Jasmina: Albo znajoma wczoraj- ,,Ty masz cellulit, jaaa... brr... zobacz ja nie mam tego problemu ha ha ha" A potem do swojej siostry - ,,Ty zobacz jej uda, dokładnie tutaj i wskazała na moje uda.

Omg :zonk: 90% kobiet go ma i ją też na pewno dosięgnie. Bezczelna ta panna :and:

Jasmina
Jasmina: A gdyby ona była idealna, ale nie, ja złego słowa jej powiedzieć nie potrafię Wkurza i dobija takie coś

Mi najlepsze riposty przychodzą do głowy po czasie :rotfl: Ale na pewno bym coś odpowiedziała, żeby jej w pięty poszło :ziober2:
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lalka Barbie jest tego dobrym przykładem.

Przy niej można popaść w kompleksy :mrgreen:
deeev
deeev
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ? 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ? 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?


-w swoim ?? generalnie staram siebie akceptowac ale nie podoba mi sie wiele... zwlaszcza uszy mnie denerwuja, ale widac takie mialy byc

-nie maskuje, bo jestem facetem... kobietom jest latwiej zatuszowac defekty urody

-nie mozna... kazdy je ma tylko nie kazdy sie do nich przyznaje... tak czy owak, jak ktos sobie nie radzi to moze w spoleczenstwie nie zbyt dobrze funkcjonowac, bo teraz kazdy kazdemu stara sie przypodobac na sile niekiedy nawet... swoisty wyscig sczurow... im lepiej sie wyglada tym wiecej sie moze...
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ale widzisz, każdy ma inny gust. Dla niego ja jestem za gruba. W jego guście akurat jest bardzo szczupła sylwetka, do tego dobrze jak umięśniona ( jest sportowcem) ;)

Aha.

Jasmina
Jasmina: Nigdy taka nie była do mnie i to mnie normalnie zszokowało. Chociaż do niej też mogłabym coś się przyczepić, ale kurde nie potrafię być chamska

Bo Ty jesteś osobą dobrze wychowaną i raczej nie odczuwasz potrzeby bycia chamem i gburem.
Choć czasem jednak trzeba, by kogoś do porządku doprowadzić. Ciekawa jestem, czy jej było by miło, jakby ktoś podsumował jej wygląd xD
Babsy
Babsy
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam coś takiego, chociaż tu i tak tak bardzo nie widać. a bliznę mam po usunięciu pieprzyka, też całkiem rzeźnicza.

chcialabym takie:) wlasciwie zazdrosze kazdej dziewczynie ktora moze zalozyc mini i pomykac w 12cm szpilkach. ja dysponuje takimi przeszczepami:
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie musiałam do tego "dojrzeć"

I bardzo dobrze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ehh... Masz rację, olewaj. Ważne, że podobasz się swojemu facetowi i sobie. Reszcie nic do tego ;)

Też tak myślę.. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Omg 90% kobiet go ma i ją też na pewno dosięgnie. Bezczelna ta panna

Ona akurat ma problem z rozstępami, ale oczywiście ja jej tego wytknąć nie mogłam :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi najlepsze riposty przychodzą do głowy po czasie Ale na pewno bym coś odpowiedziała, żeby jej w pięty poszło

Widzisz to póki co moja jedyna koleżanka więc nie chciałabym ją w sumie stracić. Ale jak taka ma być to nie wiem czy warto. Chociaż nigdy mi złego słowa nie powiedziała, na lato chyba jej odbiło.
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z jakich rzeczy w swoim wyglądzie jesteście najmniej zadowoleni ? Co z chęcią byście zmienili ? 2. Jak sobie radzicie z kompleksami ? Jakieś triki, sposoby na zamaskowanie ich ? 3. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kompleksów ?

1. Jestem raczej zadowolona ze swojego wyglądu, ale mogłabym mieć większe piersi, ładniejszą cerę, szczuplejsze nogi
2. Noszę push upy;p nie pokazuję nóg, a niedoskonałości maskuję podkładem, tyle
3. To trudne, może i można
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Ty jesteś osobą dobrze wychowaną i raczej nie odczuwasz potrzeby bycia chamem i gburem. Choć czasem jednak trzeba, by kogoś do porządku doprowadzić. Ciekawa jestem, czy jej było by miło, jakby ktoś podsumował jej wygląd xD

Pewnie by ją to zabolało. To na pewno.

Konto usunięte
Konto usunięte: zwlaszcza uszy mnie denerwuja, ale widac takie mialy byc

A wiesz, że mi się odstające uszy podobają ?:pavarotti: Na serio dla mnie to jest urocze i sama mogłabym takie mieć :D I nie pisze, żeby pocieszyć, tylko szczerze tak uważam :)
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ojciec ciągle gada, że mam za grubą d.upe i powinnam schudnąć, ale staram sie to olewać, bo moja waga mi pasuje, a, że on lubi chudzinki to mu nie dogodzę :P

Dziwny ten Twój tato ;p

Jasmina
Jasmina: Albo znajoma wczoraj- ,,Ty masz cellulit, jaaa... brr... zobacz ja nie mam tego problemu ha ha ha" A potem do swojej siostry - ,,Ty zobacz jej uda, dokładnie tutaj i wskazała na moje uda.

Jaka idiotka... Aż śmieszna

Jasmina
Jasmina: A gdyby ona była idealna, ale nie, ja złego słowa jej powiedzieć nie potrafię

Heeej, naucz się pyskować
Jasmina
Jasmina
  11 maja 2011
say0something
say0something: Dziwny ten Twój tato ;p

Tak on w ogóle to ma dziwny gust :mrgreen:

say0something
say0something: Jaka idiotka... Aż śmieszna

No :and:

say0something
say0something: Heeej, naucz się pyskować

Chciałabym tak umieć, ale od dziecka mam z tym problem i nie raz mi się oberwało :mrgreen: Może z wiekiem nabiorę ciętego języka :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.