Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Nie mogłam sobie odpuścić oglądania ślubu Księcia Williama i Kate i jestem wprost zachwycona jej suknią.

















Konto usunięte
Konto usunięte: Suknię ślubną Kate Middleton z koronek i atłasu w kolorze kości słoniowej, z dekoltem i długim trenem, zaprojektowała Sarah Burton z brytyjskiego domu mody Alexandra McQueena - informują przedstawiciele dworu królewskiego.


1. Co sądzicie o jej sukni?
2. Założyłybyście podobną na swój ślub?
3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

Pozdrawiam :)
Sensi
Sensi
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Księżna Diana to się utopiła w tej swojej sukni. Nie ma nawet porównania co do sukienki Kate.
I co z tego, że się w niej topiła? Ta sukienka była śliczna i miała coś, co przykuwa moją uwagę, pomimo, że jakieś 30lat minęło. Zresztą Diana była drobna. ;)
mmaryjka
mmaryjka
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni?

ładna. skromna, ale rękawy z koronki dodają tego czegoś. fajnie, bo spodziewałam się czegoś bardziej sztampowego, a tu miła niespodzianka. widać, że dziewczyna myśli samodzielnie.

Kociak
Kociak: 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

8
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

1. Przepiękna! Kate jest również bardzo ładna i miała bardzo ładny makijaż. A suknia była jak najbardziej trafiona, elegancka, piękna, ale zarazem bez zbędnego przepychu. I to mi się podoba. Wyglądała w niej przepięknie. Strój księcia Williama też był bardzo ładny.
2. Pewnie! :D
3. 10 !

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  30 kwietnia 2011

Kolor sukni to kość słoniowa, tak dla wyjaśnienia :tak:

Zadziora
Zadziora
  30 kwietnia 2011

Ładna bo skromna i to najbardziej mi się podobało:)) Strasznie chuda ta Kate :)

Mariettaa
Mariettaa
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

1. nie znam się na tym, ale mnie osobiście sie nie podoba.
2. yyy.. nie. ( po drugie będę żyć 'na kocią łapę' :) )
3. Kasi jest w niej tak średnio. Mogłoby być gorzej, ale i duużo lepiej... więc 3..4? sukienka ma za długi ogon... czy jak to się wam zwie.. nie podobają mi się te ogony. odcięcie w talii jest okropne, a welony nigdy nie wypadały pozytywnie w moich oczach.
Darunia511
Darunia511
  30 kwietnia 2011
Noszenie za kimś trenu... Na prawdę nie wiem jak trzeba być próżnym, aby sobie czegoś takiego zażyczyć.
Sukienka mi się nie podoba, jest przeciętna, pięknie uwydatniła swój brak piersi.
CzarownicyPies
CzarownicyPies
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

Zachwyciła mnie do tego stopnia, że nie mogłam powstrzymać łez, gdy ją ujrzałam :zakochany:. Była przepiękna, marzę o takiej. Zdecydowanie 10/10, nie dość, że suknia zjawiskowa, to jeszcze Kate. . . Wyglądała nieziemsko.
deeev
deeev
  30 kwietnia 2011

fajna babka, i super skrojona suknia ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.