Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Nie mogłam sobie odpuścić oglądania ślubu Księcia Williama i Kate i jestem wprost zachwycona jej suknią.

















Konto usunięte
Konto usunięte: Suknię ślubną Kate Middleton z koronek i atłasu w kolorze kości słoniowej, z dekoltem i długim trenem, zaprojektowała Sarah Burton z brytyjskiego domu mody Alexandra McQueena - informują przedstawiciele dworu królewskiego.


1. Co sądzicie o jej sukni?
2. Założyłybyście podobną na swój ślub?
3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

Pozdrawiam :)
Szczurka
Szczurka
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni?

nie podoba mi się.

Kociak
Kociak: 2. Założyłybyście podobną na swój ślub?

Nie. Jesli kiedykolwiek wezmę ślub, to i tak nie zamierzam żadnych kiecek na siebie nakładać.

Kociak
Kociak:

3.
Fieska
Fieska
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?


Piękna jest. Taka skromna, delikatna.
Bardzo podoba mi się jej siostra. Wygląda cudownie. Ode mnie mają obie 10
Fieska
Fieska
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. Jesli kiedykolwiek wezmę ślub, to i tak nie zamierzam żadnych kiecek na siebie nakładać.


Chcesz iść w spodniach do ślubu? :woot:
Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Piękna jest. Taka skromna, delikatna. Bardzo podoba mi się jej siostra. Wygląda cudownie. Ode mnie mają obie 10

Dokładnie tak samo uważam :zakochany:

Swoją drogą szczęściara z niej, William to prawdziwy przystojniak mimo jego ubytków w włosach na głowie :P A ślub niesamowity ahhh
Szczurka
Szczurka
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz iść w spodniach do ślubu?

tak. Z resztą, jeśli już będę birać ten cholerny ślub (choć nie wiem, co facet musiałby zrobić, żeby doprowadzić do tego, bym się na ślub zgodziła) to i tak jesynie w USC.
Nienawidzę kiecek.
Fieska
Fieska
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: William to prawdziwy przystojniak mimo jego ubytków w włosach na głowie :P


Hmmm tego bym nie powiedziała. Nie jest przystojny, według mnie.
Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm tego bym nie powiedziała. Nie jest przystojny, według mnie.

w sumie, to już kwestia gustu ;-) może bardziej podoba Ci się jego brat, Harry?
Fieska
Fieska
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak. Z resztą, jeśli już będę birać ten cholerny ślub (choć nie wiem, co facet musiałby zrobić, żeby doprowadzić do tego, bym się na ślub zgodziła) to i tak jesynie w USC. Nienawidzę kiecek.


Hmmmm... nie rozumiem tego. Tak samo jak tutaj często Niemki nie zwracają w ogóle uwagi na to jak będzie wyglądał ich ślub i idą w spodniach do ślubu. Jakoś według mnie brakuje wtedy tej kobiecości.
iffy
iffy
  29 kwietnia 2011

pasuje do niej. osobiście ubrałabym inną, także skromną ale inna.
pudelek pokazał zdjęcia ze ślubu - szpilki Victorii Beckham ubóstwiam. :zakochany:

Fieska
Fieska
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: w sumie, to już kwestia gustu ;-) może bardziej podoba Ci się jego brat, Harry?


Gdyby nie jego twarz to może by mi się podobał, ale zdecydowanie jest przystojniejszy niż William :D

Konto usunięte
Konto usunięte: pudelek pokazał zdjęcia ze ślubu - szpilki Victorii Beckham ubóstwiam.


A ta to w ogóle ubrała się jak na pogrzeb. Myślałam, że założy coś bardziej pastelowego.
iffy
iffy
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ta to w ogóle ubrała się jak na pogrzeb. Myślałam, że założy coś bardziej pastelowego

naprawdę uważasz, że biorąc pod uwagę, że jest w ciąży wyglądałaby dobrze w pastelowych kolorach? :woot:
Szczurka
Szczurka
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmmm... nie rozumiem tego. Tak samo jak tutaj często Niemki nie zwracają w ogóle uwagi na to jak będzie wyglądał ich ślub i idą w spodniach do ślubu. Jakoś według mnie brakuje wtedy tej kobiecości.

Mi tam na kobiecości nie zależy, mi ma być wygodnie przedewszystkim.
Rzecz jasna to nie będą raczej podarte dżinsy w których łażę na spacery z psem, szybciej jakaś ładna garsonka, albo przynajmniej niepodarte dżinsy.

Dla mnie ślub to jedynie załatwienie formalności, tylko po to, by z podatków móc się wygodniej rozliczać.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  29 kwietnia 2011

a co myslicie o stroju ksiecia williama?

Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011

Will wyglądał powalająco :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.