Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Nie mogłam sobie odpuścić oglądania ślubu Księcia Williama i Kate i jestem wprost zachwycona jej suknią.

















Konto usunięte
Konto usunięte: Suknię ślubną Kate Middleton z koronek i atłasu w kolorze kości słoniowej, z dekoltem i długim trenem, zaprojektowała Sarah Burton z brytyjskiego domu mody Alexandra McQueena - informują przedstawiciele dworu królewskiego.


1. Co sądzicie o jej sukni?
2. Założyłybyście podobną na swój ślub?
3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

Pozdrawiam :)
Fieska
Fieska
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie ślub to jedynie załatwienie formalności, tylko po to, by z podatków móc się wygodniej rozliczać.


Jeżeli z takim nastawieniem bierze się ślub to aż brak mi do tego słów :zonk:
Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011

Każdy normalny człowiek bierze ślub z miłości a jeżeli do tego kogoś skłaniają inne aspekty to jest to co najmniej żałosne.

Szczurka
Szczurka
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli z takim nastawieniem bierze się ślub to aż brak mi do tego słów

Albo związek jest, albo go nie ma, "legalizacja" związku to jedynie ułatwienie, by żyło się wygodniej i tyle.
Jednym cała rodzinna otoczka, białe suknie i wesele są potrzebne do szczęścia, innym nie.
Szczurka
Szczurka
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: Każdy normalny człowiek bierze ślub z miłości a jeżeli do tego kogoś skłaniają inne aspekty to jest to co najmniej żałosne.

Związek jest z miłości, a ślub to formalność po prostu, to miałam na myśli.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

1. wyglada przepieknie, dobrze ze nie czysto biała.
2. nie :rotfl:
3. 10 :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  29 kwietnia 2011

Zwykły polaczek, który marzy o świecie limuzyn, wielkich bankietów i ochroniarzy w ciemnych okularach, a że nigdy nie będzie miał takich ładnych rzeczy to pozostaje mu gapienie się w telewizor z resztą biedaków. Nawet mi was nie żal

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 kwietnia 2011

@KozaczekPrzezNeta:
kiedy seksik?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwykły polaczek, który marzy o świecie limuzyn, wielkich bankietów i ochroniarzy w ciemnych okularach, a że nigdy nie będzie miał takich ładnych rzeczy to pozostaje mu gapienie się w telewizor z resztą biedaków. Nawet mi was nie żal

i tu poniekąd masz racje. większość kobiet będąc małymi dziewczynkami marzyło o tym by być księżniczką, poznać księcia i mieszkać w wielkim pałacu. ale to były tylko dziecięce marzenia. teraz możemy podziwiać jak zwykłej dziewczynie się udało
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  29 kwietnia 2011

jakie bogactwa i dostojność
polacy gównojady nigdy nie będą mieli takich ładnych rzeczy
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: zwykłej dziewczynie się udało

nie takiej zwyklej, sroce spod ogona nie wypadla, swietne studia skonczyla, rodzice maja duzy majatek.

byle kogo krolowa by nie zaakceptowala :))

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011

prowokator :ziew:

bas
bas
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: i tu poniekąd masz racje. większość kobiet będąc małymi dziewczynkami marzyło o tym by być księżniczką, poznać księcia i mieszkać w wielkim pałacu. ale to były tylko dziecięce marzenia. teraz możemy podziwiać jak zwykłej dziewczynie się udało

chyba nie byłam nigdy kobieta będąca kiedyś malą dziewczynką i nie chcialam być księżniczką :wtf:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 kwietnia 2011

nie podobała mi się kreacja ;nie:

a Lady Gaga jak była ubrana ?
jak człowiek czy miała mięso na sobie ?

...Ignorance is bliss...
Anonym00se
Anonym00se
  29 kwietnia 2011

czy to Sebuch z Kozaczkiem na tych zdjeciach ?

Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: nie takiej zwyklej, sroce spod ogona nie wypadla, swietne studia skonczyla, rodzice maja duzy majatek. byle kogo krolowa by nie zaakceptowala :))

słyszałam w telewizji, że jej rodzina od strony matki zarabiała na życie zamiataniem ulic, a jednak wybiła się, osiągnęła coś. jej matka z ojcem ciężko pracowali by zarobić to co zarobili, mimo, że swój majątek zdobyli głównie przy sprzedaży gadżetów w internecie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.