Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Nie mogłam sobie odpuścić oglądania ślubu Księcia Williama i Kate i jestem wprost zachwycona jej suknią.

















Konto usunięte
Konto usunięte: Suknię ślubną Kate Middleton z koronek i atłasu w kolorze kości słoniowej, z dekoltem i długim trenem, zaprojektowała Sarah Burton z brytyjskiego domu mody Alexandra McQueena - informują przedstawiciele dworu królewskiego.


1. Co sądzicie o jej sukni?
2. Założyłybyście podobną na swój ślub?
3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

Pozdrawiam :)
LadyDeLioncourt
LadyDeLioncourt
  29 kwietnia 2011

sukienka jak dla mnie ani piekna, ani beznadziejna- moze byc:) mialam pompe z laski, ktora w kosciele siedziala za krolowa Elzbieta, w pudrowej kiecy i czyms dziwacznym na glowie:lol2: beckhamowej dokladnie nie widzialam, ale David wygladal powalajaco, a nigdy mi sie nie podobal:D

ImaDrug
ImaDrug
  29 kwietnia 2011

cudnie wygladała :)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  29 kwietnia 2011

Oglądałam ślub :) Takiej sukni się w sumie spodziewałam - pięknej, eleganckiej, wytwornej. Nie mój styl ale podobała mi się :)

space85
space85
  29 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Beznadziejna, Diana miała śliczną.


Księżna Diana to się utopiła w tej swojej sukni. Nie ma nawet porównania co do sukienki Kate.
:rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?


Dla mnie niczym się nie wyróżnia. Taka średnia.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

space85
space85
  29 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dla mnie niczym się nie wyróżnia


I zapewne o to jej chodziło. :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I zapewne o to jej chodziło. :)

Chwała jej za to, że się nie wozi. I tak do końca życia jest ustawiona. Niech teraz spełnia zachcianki męża :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarny kolor - jak zwykle znowu polskie przyzwyczajenia żałobne.

Nie, że przyzwyczajenie po prostu po Victori spodziewałam się czegoś BARDZIEJ wykwintnego. :ziober2: a ta poszła na łatwizne.
SoDope
SoDope
  29 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Niech teraz spełnia zachcianki męża :)

Nie ślubowała posłuszeństwa ... tak więc nie musi spełniać :ziober2:
boniwinter
boniwinter
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni?

suknia niesamowicie skromna, a zarazem extrawagancja w swojej prostocie.
Moim zdaniem nie mogla wybrac lepiej.
Pamietajmy, ze to byl slub w rodzinie krolewskiej, a nie w Hollywood jakies gwiazdy filmowej.

Kociak
Kociak: 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

11
latynoska6
latynoska6
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni?


Suknie miała śliczną, ladnie jej w niej było aczkolwiek jak na swój ślub zalożyłabym inną. A William wyglądał masakrycznie. W ogóle mi się nie podobał ale wiadomo przyszły król ty chyba musial sie tak ubrac, ale w garniturze wygladałby ładniej. A co do Williama co on to mial za wlosy>? Łysiejeeee... blee....

Ale w tej Angli są brzydcy ludzie sami rudzielce o jasnej karnacji. Jak zrobili przyblizenie na jedna z druchen Panny Młodej, malutką dziewczyne to myslalam ze sie pożygam strasznie brzydka...
styka51
styka51
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

1. Ładna, skromna, kobieca.
2. Podobną... nie wiem... mam jakąś tam wizję ale niczego konkretnego;p
3. 8 :pavarotti:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ślubowała posłuszeństwa ... tak więc nie musi spełniać

No tak słyszałem o tym we wiadomościach, tylko niech się nie bździ :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?


ad.1 Baaaardzo ładna!
ad.2 Hmm ja mam inną wizję swojej sukni : )
ad.3 na 9 - za kolor. jestem zwolenniczką białych sukien ślubnych. No chyba że to wina aparatu, ale nie wiem : )
oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak:

takiej bym nie załozyła :..//
wg. mnie niewarta swojej ceny w ogole... jakis lejący materiał...beż, czy ecruu niewiadomo co ;-)
6 daje, pzdroo =)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.