Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Nie mogłam sobie odpuścić oglądania ślubu Księcia Williama i Kate i jestem wprost zachwycona jej suknią.

















Konto usunięte
Konto usunięte: Suknię ślubną Kate Middleton z koronek i atłasu w kolorze kości słoniowej, z dekoltem i długim trenem, zaprojektowała Sarah Burton z brytyjskiego domu mody Alexandra McQueena - informują przedstawiciele dworu królewskiego.


1. Co sądzicie o jej sukni?
2. Założyłybyście podobną na swój ślub?
3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?

Pozdrawiam :)
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  29 kwietnia 2011

w 15 sekundzie SŁYCHAĆ STRZAŁY!

bas
bas
  29 kwietnia 2011

Serio, mając taka kasę, ubrałabym się w cos lepszego.

Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011
bas
bas: chyba nie byłam nigdy kobieta będąca kiedyś malą dziewczynką i nie chcialam być księżniczką

napisałam wyraźnie, większość.
Anonym00se
Anonym00se
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w 15 sekundzie SŁYCHAĆ STRZAŁY!

AAHAAHHAAAHAHAHAHHAHA :crylol:
bas
bas
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: napisałam wyraźnie, większość.

nie widze wyraźnie, szarą kursywą.
iffy
iffy
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: i tu poniekąd masz racje. większość kobiet będąc małymi dziewczynkami marzyło o tym by być księżniczką, poznać księcia i mieszkać w wielkim pałacu. ale to były tylko dziecięce marzenia. teraz możemy podziwiać jak zwykłej dziewczynie się udało

ja bym nie chciała. tutaj trzeba być idealnym zawsze i wszędzie, uważać na każde słowo i pilnować się z zachowaniem. nie dałabym rady. :ninja:
bas
bas: chyba nie byłam nigdy kobieta będąca kiedyś malą dziewczynką i nie chcialam być księżniczką

Kociak
Kociak: większość kobiet

:)
bas
bas
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w 15 sekundzie SŁYCHAĆ STRZAŁY!

no, ciekawie by było przynajmniej :ziober2:
bas
bas
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

siema brzydalu :ziober2:
Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym nie chciała. tutaj trzeba być idealnym zawsze i wszędzie, uważać na każde słowo i pilnować się z zachowaniem. nie dałabym rady.

mimo wszystko pewnie sama Kate dużo musiała się nauczyć zanim została żoną księcia. te całe etykiety, protokoły etc. ahh :)
Gothiclady
Gothiclady
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Co sądzicie o jej sukni? 2. Założyłybyście podobną na swój ślub? 3. Na ile ją oceniacie w skali 1-10 ?


1. nawet ładna, choc bardziej podoba mi się suknia tej kobiety która trzyma tren
2. niet
3. 6

Konto usunięte
Konto usunięte: a co myslicie o stroju ksiecia williama?


wyjściowy, ładnie wyprasowany. wygląda z klasą i szczyptą ekstrawagancji

a co sądzicie o tym bentleju, którym przybyli na swój ślub?

Kociak
Kociak
  29 kwietnia 2011
bas
bas: nie widze wyraźnie, szarą kursywą.

gdybym napisała pokemoniastym pismem to może byłoby wyraźniej :zonk: whatever, załóżmy, że było to przeoczenie
bas
bas
  29 kwietnia 2011

Gotka :rotfl:

iffy
iffy
  29 kwietnia 2011
bas
bas: siema brzydalu

siema ślicznotko! :ziober2:
fajny avatar. :zakochany:
Kociak
Kociak: ahh :)

serio cię to jara?:rotfl:
Szczurka
Szczurka
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym nie chciała. tutaj trzeba być idealnym zawsze i wszędzie, uważać na każde słowo i pilnować się z zachowaniem. nie dałabym rady.

no włąśnie - księżnice nie wypada pić browaru na murku, więc ja też odpadam.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: słyszałam w telewizji, że jej rodzina od strony matki zarabiała na życie zamiataniem ulic, a jednak wybiła się, osiągnęła coś. jej matka z ojcem ciężko pracowali by zarobić to co zarobili, mimo, że swój majątek zdobyli głównie przy sprzedaży gadżetów w internecie.

matka stewardesa, ojciec dyspozytor lotow w british airways, poza tym kasy maja jak lodu :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.