malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
madzia2143
madzia2143
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rece bym poukręcała, teraz bedziemy musieli dac do lakiernika zeby rdza nie podeszła, bo watpie ze da sie to wypolerowac ;/ j

kolejny wydatek przed weselem ;/
madzia2143
madzia2143
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to pierwsze z naprawdę wielu butów w zarze które są mega niewygodne

te miejsce na piętę jest strasznie wygięte - obcierają w tym miejscu? bo wygląda to podejrzanie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kolejny wydatek przed weselem ;/

teraz mi się przypomniało to zdjęcie, dzisiaj zrobie obiecuje ale jak dojde do siebie bo kac mam po wczorajszym wieczorze... :ninja:

no kolejny, za malowanie maski pewnie ok 500 zł a za dach to nawet nie wiem ale przecież kawałka mi nie pomalują :/ ale najgorsze jest to, że to jest Audi - srebrny metalic a do tych aut jest ciężko lakier przypasować bo oni mają rózne odcienie, jasniejsze i bardziej przybrudzone - szare, więc pewnie będzie się odróżniać nieznacznie i mój chodzi zły na cały świat :ninja: nie wiem czy cieniowac nie trzeba bedzie to kolejna kasa
a najbardziej smieszne jest to, skoro juz o weselu gadamy, ze tym własnie autem bedziemy do slubu jechac hahaha wiec nie moze byc porysowane.
mmaryjka
mmaryjka
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: obcierają w tym miejscu?

nawet nie, ale są po prostu źle wyprofilowane. za taką cenę myślałam, że będą wygodniejsze.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie, ale są po prostu źle wyprofilowane. za taką cenę myślałam, że będą wygodniejsze.

pewnie podbicie boli?
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

fajne :tak:
mmaryjka
mmaryjka
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie podbicie boli?

niestety boli no i odczuwa się wysokość bo platforma nie niweluje wysokości obcasa

Konto usunięte
Konto usunięte: fajne

fajne i tanie i oczywiście nie ma w warszawie mojego rozmiaru:and:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety boli no i odczuwa się wysokość bo platforma nie niweluje wysokości obcasa

no to współczuje
też się ostatnio spotkałam z takimi butami, ale grosze kosztowały.
spodobały mi się na allegro, a tak się złożyło, że takie same mieli na bazarku jednym, więc przymierzyłam i masakra.

a dokładniej to te buty:

mmaryjka
mmaryjka
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spodobały mi się na allegro, a tak się złożyło, że takie same mieli na bazarku jednym, więc przymierzyłam i masakra.

w sklepie wydawały się wygodne, ale po godzinie chodzenia jednak nie są. no trudno, będę na nie patrzyła, bo i tak są wysokie i mam w nich jakiś 190cm
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sklepie wydawały się wygodne, ale po godzinie chodzenia jednak nie są. no trudno, będę na nie patrzyła, bo i tak są wysokie i mam w nich jakiś 190cm

A nie możesz sprzedac?
mmaryjka
mmaryjka
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie możesz sprzedac?

chciałam je mieć i mam. kupiłam je z myślą o koralowej sukience w której idę na komunię, przemęczę się raz i będę je podziwiała, tak jak wiele innych butów które mam w szafie;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 maja 2011

z butami ostatnio jest masakra, wszystko na wysokiej szpilce, szczegolnie w CCC, koturny, cekiny, szpile ze szkoda gadac, ide w piatek na 70 dziadka i chcialam kupic jakies zwykłe szpilki na niskim obcasie - zapomnij :and:
a do reszty butow mam zazwyczaj za chudą stope :/

madzia2143
madzia2143
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz mi się przypomniało to zdjęcie, dzisiaj zrobie obiecuje ale jak dojde do siebie bo kac mam po wczorajszym wieczorze...

no czekam :mrgreen: wklej tutaj ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no czekam wklej tutaj ;)

nie wiedziałam za bardzo jak się do tego zabrać, cos takiego moze byc? one już są dosyć znoszone, bo chodze w nich na siłownie i biegam min godzine po kazdym treningu wiec trzy razy w tyg, ale nic sie z nimi nie dzieje ;-) fajny czubek maja, taki wąski
http://imageshack.us/photo/my-images/402/p0805112216.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/195/p080511221601.jpg/
ImaDrug
ImaDrug
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: woją drogą kupiłam kilka dni temu obcasy w zarze i są to pierwsze z naprawdę wielu butów w zarze które są mega niewygodne także nie polecam, jeśli by się komuś podobały to lepiej patrzeć niż nosić;)

cudne ^^ ile kosztowały?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.