malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Babsy
Babsy
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi nie pasuje mieszanka owoce + czosnek.

tez nie bylam przekonana, ale sprobowalam i mi zasmakowalo:) tak jak nie bylam przekonana do laczenia szynki z ananasem:)
Szczurka
Szczurka
  6 maja 2011
Babsy
Babsy: tez nie bylam przekonana, ale sprobowalam i mi zasmakowalo:) tak jak nie bylam przekonana do laczenia szynki z ananasem:)

Osobiście wolę jak zamiast szynki pojawia się filet z kurczaka.
Sensi
Sensi
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może być z mięsem :-)
To poszukam przepisu, które dał swego czasu pan W. na fejsbÓku. ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: niechaj wam będzie... poznacie sekret zajebistości mojej sałatki: kurczak wędzony (najlepiej cycki) papryka (kolorystyka dowolna) kapusta pekińska (tylko nie upi..ić stołu) kukurydza z puszki sól, pieprz, majonez wszystko w rozsądnych proporcjach, pomieszać, wstawić do lodówki
Podobno jest zajebista, ale ja z racji remontu jej jeszcze nie zrobiłam. Mało tego zastanawia mnie, czy da radę wywalić kukurydzę. :ble:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  6 maja 2011
Sensi
Sensi: Mało tego zastanawia mnie, czy da radę wywalić kukurydzę.

Tak się zastanawiam czemu tak nie lubicie tej kukurydzy? Ja uwielbiam :mrgreen:
Sensi
Sensi
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się zastanawiam czemu tak nie lubicie tej kukurydzy? Ja uwielbiam
Ja swego czasu lubiłam, potem mi przeszło.
Aczkolwiek uwielbiam taką sałatkę, co moja znajoma zawsze przygotowuje na mój przyjazd. Tuńczyk + kukurydza, do tego majonez oraz pieprz. :mrgreen: Sałatka jest bombowa! Zawsze zjadam całą salaterkę.
madzia2143
madzia2143
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się zastanawiam czemu tak nie lubicie tej kukurydzy? Ja uwielbiam

ja też :zakochany:

Sensi
Sensi: uńczyk + kukurydza, do tego majonez oraz pieprz. Sałatka jest bombowa!

to coś raczej a'la pasta :P
Sensi
Sensi
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to coś raczej a'la pasta
Czy ja wiem? :woot: Sama jak robię to mi nie wychodzi. Ale jak ONA zrobi to niebo w gębie. :zakochany:
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Sensi
Sensi: Tuńczyk + kukurydza, do tego majonez oraz pieprz. Sałatka jest bombowa! Zawsze zjadam całą salaterkę.

moja kumpela dorzuca jeszcze cebule i jablko- mniam:) ale bez przypraw:)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011

A wiecie, że tuńczyk można jeść właściwie bez ograniczen jesli chodzi o odchudzanie? Ma dużo białka (organizm potrzebuje dużo energii aby je strawić) i 0 węglowodanów (cukrów) - a to od nich tyjemy a nie od tłuszczu właściwie :-) ja jem bardzo często, szczególnie po siłowni i na drugie śniadanie ale w sosie własnym, w oleju ma dużo kcal, szkoda bo lepiej smakuje no i lepszy jest w kawałkach nisz rozdrobniony :-)

Ale ostatnio kolezanka mi powiedziała, że tuńczyk jest rybą wieloletnią bo żyje nawet 40 lat i z tego względu odkładają się w nim - w mięsie rózne substancje z wody np. rtęć i podobno nie można go jesć za dużo znowu, ale nie wiem czy to prawda.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A wiecie, że tuńczyk można jeść właściwie bez ograniczen jesli chodzi o odchudzanie? Ma dużo białka (organizm potrzebuje dużo energii aby je strawić) i 0 węglowodanów (cukrów) - a to od nich tyjemy a nie od tłuszczu właściwie :-) ja jem bardzo często, szczególnie po siłowni i na drugie śniadanie ale w sosie własnym, w oleju ma dużo kcal, szkoda bo lepiej smakuje no i lepszy jest w kawałkach nisz rozdrobniony :-)

Strasznie nie lubię.
Z ryb to uwielbiam łososia wędzonego, makrele i filety różne.

Reszta ryb śmierdzi glonem :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ryb to uwielbiam łososia wędzonego, makrele i filety różne.

to podobnie jak ja, ale śledzie też lubie z tym, że te malutkie koreczki takie pozawijane, bo duzy taki filet to nie zjem ;P tunczyk ma to do siebie, że jest taki jak mięso np z kurczaka, nie taki jak mięso ryby tylko chocby był gotowany ;d pycha makrele tez lubie, łososia tez, ale np karpia, pstrąga nie zjem :/
mmaryjka
mmaryjka
  7 maja 2011

polecam nowy podkład, dla osób z zaczerwienieniami. clinique, jest godny polecenia, nawet dla suchej, problemowej skóry.

ImaDrug
ImaDrug
  7 maja 2011
Sensi
Sensi: Tuńczyk + kukurydza, do tego majonez oraz pieprz. Sałatka jest bombowa! Zawsze zjadam całą salaterkę.

ja do tego jeszcze daje kapustę pekińską!Pycha ;D
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebne: ziemniaki, marchewki, jajka, majonez, sol, pieprz, ogorki kiszone (no i moja mama dodaje jeszcze kukurydze, ale ja jestem jej przeciwna. no i groszek mozna dodac, ale wedlug mnie groszek to tylko sam i to na surowo, we wszystkich innych postaciach - a zwlaszcza w daniach - smakuje jak kupa). oczywiscie to, ile wszystkiego wezmiesz zalezy od tego, ile salatki chcesz zrobic, ja ja robie mniej wiecej w proporcjach: 2 ziemniaki - jedno jajko - jedna marchewka - jeden ogorek Bardzo wazne jest to, ze warzywa i jajko (poza ogorkiem, on jest w koncu juz ukiszony) gotujemy W SKORUPCE/BEZ OBIERANIA - wtedy ogolnie salatka smakuje lepiej, juz pomijajac to, ze nie trzeba sie pieprzyc przy obieraniu ziemniakow na surowo, bo po ugotowaniu w niej, skorka praktycznie odchodzi. Po tym kroimy wszystko w mala kosteczke, nozem lub przez taka siateczke, cos jak ta po prawej:

To ja robię podobną, tzn jest w niej: marchew, seler, por, korzeń pietruszki, jabłko, ogórek kiszony, jajko gotowane, groszek zielony, musztarda i majonez. Plus sól i pieprz - pyszna jest. Moja ciotka dodaje do tego kiełbasę ale nie ma musztardy, nie smakuje mi, mdła strasznie ;c
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście wolę jak zamiast szynki pojawia się filet z kurczaka.

chyba u mnie w zadnej pizzerii nie podaja hawajskiej z kurczakiem:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.