malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Czy u Was też jest tyle pseudokibiców? :ninja:

Bo mi dzisiaj porysowali auto :nie: jestem wściekła, wlepili mi naklejke z klubu i wydrapali R(ruch chorzów) na dachu i masce, gnoje!

Tylko dlatego ze rejestracja jest z innego miasta gdzie ida za druzyna, ktorych nie cierpi ten klub co zostawil pamiatke na masce...
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u Was też jest tyle pseudokibiców? Bo mi dzisiaj porysowali auto jestem wściekła, wlepili mi naklejke z klubu i wydrapali R(ruch chorzów) na dachu i masce, gnoje! Tylko dlatego ze rejestracja jest z innego miasta gdzie ida za druzyna, ktorych nie cierpi ten klub co zostawil pamiatke na masce...

nie spotkalam dotad zadnego:woot: to niefajnie;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: nie spotkalam dotad zadnego to niefajnie;/

jestem wkurzona na max, żeby niszczyć cudzą rzecz właściwie bez powodu, to ze rejestracja nie taka to nie znaczy ze jest sie kibicem innej druzyny! :[ i jeszcze po dachu porysowali i po masce gnoje, ale od jutra garaz wynajmujemy bo szczescie bylo ogloszenie na garazach u mnie i niech sie ciagna :/ ch***je
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem wkurzona na max, żeby niszczyć cudzą rzecz właściwie bez powodu, to ze rejestracja nie taka to nie znaczy ze jest sie kibicem innej druzyny! :[ i jeszcze po dachu porysowali i po masce gnoje, ale od jutra garaz wynajmujemy bo szczescie bylo ogloszenie na garazach u mnie i niech sie ciagna ch***je

rozumiem, za nic zniszczyc komus samochod;/ ale debilom nie przetlumaczysz
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: rozumiem, za nic zniszczyc komus samochod;/ ale debilom nie przetlumaczysz

ostatnio widziałam co z tym stadionem zrobili kibice legii czy lecha? jak sie nie myle :/ idioci.
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u Was też jest tyle pseudokibiców?

Są, jak wszędzie, ale mają tyle rozumu, by takich akcji nie robić.
Ja muszę tylko znosić darcie ryja po derbach, bo blisko dworca mieszkam. ;/

Wynajmij ten garaż jak najszybciej.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Są, jak wszędzie, ale mają tyle rozumu, by takich akcji nie robić. Ja muszę tylko znosić darcie ryja po derbach, bo blisko dworca mieszkam. ;/

U mnie to jest masakra, kibice Ruchu Chorzów to są naprawdę jacyś obłąkani :/ oni sami o sobie gadaja 'psycho fans', idioci :[ rece bym poukręcała, teraz bedziemy musieli dac do lakiernika zeby rdza nie podeszła, bo watpie ze da sie to wypolerowac ;/ jakos rok temu to przykleili naklejke na lusterko, a teraz chyba chcieli dac cos na stale.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wynajmij ten garaż jak najszybciej.

jutro ten facet wraca z gor i idziemy spisac umowe, troche drogo chce za wynajem ale wole spac spokojnie :-)
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie to jest masakra, kibice Ruchu Chorzów to są naprawdę jacyś obłąkani :/ oni sami o sobie gadaja 'psycho fans', idioci :[ rece bym poukręcała, teraz bedziemy musieli dac do lakiernika zeby rdza nie podeszła, bo watpie ze da sie to wypolerowac ;/ jakos rok temu to przykleili naklejke na lusterko, a teraz chyba chcieli dac cos na stale.

Tak to jest, jak ktoś nie jest w stanie rozgraniczyć kibicowania, od nomalnego życia. Jakby nie mogli pójść na ustawkę i między sobą obić sobie ryjów, tylko Bogu ducha winnych ludzi w to mieszają.
U mnie za to z tymi cholernymi vlepkami szaleją - dzień wcześniej wywiesili mi na dzielnicy nowy roskład jazy autobusu, patrzę rano, a tu vlepka arki, obok vlepka NOPu, a na wszystki jakieś bazgroły Antify. A ja tu z pięcioma siatami zakupów i nie mogę sprawdzić o której jest ten cholerny autobus. I podobnie w całej Gdyni ;/

Niech sobie to ich obesrane (R) na czole żyletą wytną.

Konto usunięte
Konto usunięte: jutro ten facet wraca z gor i idziemy spisac umowe, troche drogo chce za wynajem ale wole spac spokojnie :-)

Wiesz, jak masz garaż, to ani nikt ci auta nie ukradnie, ani jakiś pojeb nie zdemoluje.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to jest, jak ktoś nie jest w stanie rozgraniczyć kibicowania, od nomalnego życia. Jakby nie mogli pójść na ustawkę i między sobą obić sobie ryjów, tylko Bogu ducha winnych ludzi w to mieszają. U mnie za to z tymi cholernymi vlepkami szaleją - dzień wcześniej wywiesili mi na dzielnicy nowy roskład jazy autobusu, patrzę rano, a tu vlepka arki, obok vlepka NOPu, a na wszystki jakieś bazgroły Antify. A ja tu z pięcioma siatami zakupów i nie mogę sprawdzić o której jest ten cholerny autobus. I podobnie w całej Gdyni ;/

Ja nie wiem jak tak można, mnie by w życiu takie coś nie przyszło do głowy. Szkoda gadac nie zrozumiem takiego zachowania, ja mieszkam na takim osiedlu gdzie wszystkie bloki odnawiaja teraz, osiedle ma ok 30 lat ale bloki odnawiaja jakies 70% jest odnowione, ostatnio jeden blok odnowili pieknie, obili styropianem, polozyli taka gładź i pomalowali na żółto w takie wzory ciemniejsze na balkonach itp, dół wykonczyli w klinkierze a na klatkach jest tynk akrylowy, nie minął tydzien a ktos pier*dolnął na różowo wielki napis ANTY KSG (anty gornik zabrze a u mnie za ruchem, oni siebie nawzajem nienawidza)
:/ ile kasy idzie na remont całego bloku zeby osiedle ladnie wygladalo, to są setki tysięcy a gnój przyjdzie i pomaluje rozowym sprayem :/ pedały złość mnie bierze :[

masakra

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, jak masz garaż, to ani nikt ci auta nie ukradnie, ani jakiś pojeb nie zdemoluje.

wiem, człowiek sie całe życie dorabia, ciekawe czy swoje auto by porysował albo od ojca, tym bardziej ze nie jezdzimy np. maluchem czy tico, i po prostu nam szkoda, bo chuchamy i dmuchamy, dbamy a tu ch* :/ zreszta nawet malucha by bylo szkoda
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie wiem jak tak można, mnie by w życiu takie coś nie przyszło do głowy. Szkoda gadac nie zrozumiem takiego zachowania, ja mieszkam na takim osiedlu gdzie wszystkie bloki odnawiaja teraz, osiedle ma ok 30 lat ale bloki odnawiaja jakies 70% jest odnowione, ostatnio jeden blok odnowili pieknie, obili styropianem, polozyli taka gładź i pomalowali na żółto w takie wzory ciemniejsze na balkonach itp, dół wykonczyli w klinkierze a na klatkach jest tynk akrylowy, nie minął tydzien a ktos pier*dolnął na różowo wielki napis ANTY KSG (anty gornik zabrze a u mnie za ruchem, oni siebie nawzajem nienawidza) :/ ile kasy idzie na remont całego bloku zeby osiedle ladnie wygladalo, to są setki tysięcy a gnój przyjdzie i pomaluje rozowym sprayem :/ pedały złość mnie bierze :[

Coś czuję, że u mnie będzie to samo, niech tylko skończą remont mojej kamienicy, a po kilku dniach pojawi się jakiś 'MZKS', a obok pewnie 'HWDP'.
Niech sobie nieodremontowane bloki malują, jak już muszą.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, człowiek sie całe życie dorabia, ciekawe czy swoje auto by porysował albo od ojca, tym bardziej ze nie jezdzimy np. maluchem czy tico, i po prostu nam szkoda, bo chuchamy i dmuchamy, dbamy a tu ch* :/ zreszta nawet malucha by bylo szkoda

Ostatnio mamie mojego faceta, jakiś ciężki idiota szybę w aucie wybił na parkingu, pod jej pracą.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś czuję, że u mnie będzie to samo, niech tylko skończą remont mojej kamienicy, a po kilku dniach pojawi się jakiś 'MZKS', a obok pewnie 'HWDP'.

wkurza mnie to, i to jest u Nas 'bezkarne' niestety :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech sobie nieodremontowane bloki malują, jak już muszą.

w ogole nie powinni malowac, rozumiem malowac w celu upiększenia, tak jak u nas właśnie te garaze co bedziemy wynajmowac, były szare i brzydkie a namalowali piekne graffiti typowo z naszym miastem i regionem związane, ale jakies bazgroły? ręce połamać od razu za takie coś :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio mamie mojego faceta, jakiś ciężki idiota szybę w aucie wybił na parkingu, pod jej pracą.

:/ przyjaciółce też wybili szybe pod domem, tzn jej tacie wlaściwie i wybili 'for fun' bo ani nie było próby włamania ani nic, ale za szybe 300 czy 500 zł płacili zeby wstawic nową. jak mnie to denerwuje :[ mam ochote komus napier*
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wkurza mnie to, i to jest u Nas 'bezkarne' niestety :/

A powinni jednego, czy drugiego mądralę, który tak chętnie maże po ścianach, zapędzic do szorowania tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole nie powinni malowac, rozumiem malowac w celu upiększenia, tak jak u nas właśnie te garaze co bedziemy wynajmowac, były szare i brzydkie a namalowali piekne graffiti typowo z naszym miastem i regionem związane, ale jakies bazgroły? ręce połamać od razu za takie coś :/

ale lepsze bazgroły na od dawna nieremontowanym bloku, niż na świeżo odnowionym. Jakby mi teraz ktoś coś na kamienicy maznął, to bym ręce z dupy powyrywała, po w końcu ten remont jest za kasę wszystkich mieszkańców ;/

ja jestem za tym, by osiedla z wielkiej płyty, na których remont nie ma forsy, pozwolic pokryć jakimś fajnym graffiti. Tak, jak te garaże o których mówisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: :/ przyjaciółce też wybili szybe pod domem, tzn jej tacie wlaściwie i wybili 'for fun' bo ani nie było próby włamania ani nic, ale za szybe 300 czy 500 zł płacili zeby wstawic nową. jak mnie to denerwuje :[ mam ochote komus napier*

Czysta głupota. Co komuś czyiś samochód przeszkadza?! Jeden ciężki idiota z drugim nie pomyśli, że taka 'zabawa' kosztuje kogoś cięzkie pieniądze. Niech swojemu ojcu szybę w aucie wybije, albo lakier podrapie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A powinni jednego, czy drugiego mądralę, który tak chętnie maże po ścianach, zapędzic do szorowania tego.

szorowanie to malo, ja bym cos ostrzejszego wymyslila dla takich gnojów :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale lepsze bazgroły na od dawna nieremontowanym bloku, niż na świeżo odnowionym. Jakby mi teraz ktoś coś na kamienicy maznął, to bym ręce z dupy powyrywała, po w końcu ten remont jest za kasę wszystkich mieszkańców ;/

w sumie racja, u nas tez sie placi tzw fundusz remontowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czysta głupota. Co komuś czyiś samochód przeszkadza?! Jeden ciężki idiota z drugim nie pomyśli, że taka 'zabawa' kosztuje kogoś cięzkie pieniądze. Niech swojemu ojcu szybę w aucie wybije, albo lakier podrapie.

ja tego po prostu nie rozumiem. no nie rozumiem jak tak mozna :/
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szorowanie to malo, ja bym cos ostrzejszego wymyslila dla takich gnojów :-)

do kopalni do roboty zagnać ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie racja, u nas tez sie placi tzw fundusz remontowy.

No i remonty są właśnie za te pieniądze robione, czy pomniejsze naprawy, jak coś się zepsuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tego po prostu nie rozumiem. no nie rozumiem jak tak mozna :/

normalnie - bierzesz kamień, podchodzisz i walisz, a potem się cieszysz, że jakiś idiota wywali 500 zł w błoto.
mmaryjka
mmaryjka
  8 maja 2011

dziewczyny z POZNANIA bądź TRÓJMIASTA
gdybyście były w najbliższych dniach na zakupach w jakimś centrum handlowym, mogłaby któraś z was wejść do zary i zobaczyć czy są tam któreś z tych butów? byłabym baaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna!



swoją drogą kupiłam kilka dni temu obcasy w zarze i są to pierwsze z naprawdę wielu butów w zarze które są mega niewygodne:and: także nie polecam, jeśli by się komuś podobały to lepiej patrzeć niż nosić;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.