Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat FRYZUR i PIELĘGNACJI WŁOSÓW. Rozmawiamy o tym jak o nie dbać, jakich kosmetyków możemy używać do pielęgnacji itp.:)

Jeżeli chcesz poznać kilka wskazówek dotyczących regeneracji/nawilżania włosów,
to kliknij TU
6 punktów z którymi warto się zapoznać by Wasze włosy stały się mocne i szybko rosły :)

CO RUJNUJE WŁOSY


1. NIEPRAWIDŁOWE MYCIE:
* szkodzi im używanie na co dzień szamponów z silnymi, aktywnymi składnikami. Duże ilości detergentów zwiększają ryzyko podrażnień,
* niewskazane jest nanoszenie na głowę nierozcieńczonego wodą szamponu,
* tarcie i szarpanie włosów [ delikatnie masuj skórę głowy opuszkami palców ],
* niedokładne spłukiwanie resztek szamponu [ może wystąpić łupież, po wysuszeniu bywają matowe i trudne do ułożenia ].

2. BRUTALNE TRAKTOWANIE:
* nie rozczesuj nigdy mokrych włosów [ woda rozpulchnia je, rozchyla łuski - wnętrze łodygi włosa jest wtedy narażone na uszkodzenia],
* tani plastikowy grzebień uszkadza skórę głowy [ używaj grzebienia o grubych, rzadko rozstawionych zębach],
* lepszy jakościowo, ale zbyt gęsty grzebień niepotrzebnie szarpie,
* zapomnij też o gwałtownym wycieraniu ręcznikiem.

3. WYSOKA TEMPERATURA:
* suszenie mokrych włosów bardzo gorącym powietrzem powoduje odkładanie się w ich wnętrzu pęcherzyków powietrza przez co stają się słabsze i bardziej łamliwe,
* susz włosy w niskiej temp. ok. 20cm od głowy,
* układaj włosy gdy są lekko wilgotne,
* utrwal fryzurę i domknij rozchylone łuski chłodnym powietrzem,
* wysoka temp. wody przy myciu powoduje przetłuszczanie się włosów [ najlepsza jest letnia]

4. ZŁE NAKŁADANIE ODZYWKI:

* nakładanie odżywek na skórę głowy powoduje znacznie szybsze przetłuszczanie się włosów,
* preparaty nakładaj w odległości kilku cm od nasady i rozprowadzaj grzebieniem ku końcom.
* przesadne nakładanie preparatów nigdy nie wychodzi na dobre- włosy stają się ciężkie, a fryzura przyklepana,
* uważaj z lakierem
- z małej odległości skleja włosy
- najlepszy efekt przynosi odległość ok. 30- 40cm,
*produkty do wykańczania fryzur są tym, czym przyprawa do potrwa- używaj ich z umiarem.

5. CIASNE UPINANIE WŁOSÓW:
* np. koński ogon lub kok - sprawia, że uciśnięte cebulki są słabo dotlenione i odżywione, co w konsekwencji skutkuje ich wypadaniem.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.feelunique.com/p/Joico-K-Pak-Home-Hair-Repair-Kit-Limited-Edition

Aga, ta dostawa jest NA PEWNO ZA DARMO? Bo ja bym sobie to zamowila, i w ile mi to dojdzie? jaka jest realizacja przesylki itp?
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aga, ta dostawa jest NA PEWNO ZA DARMO? Bo ja bym sobie to zamowila, i w ile mi to dojdzie? jaka jest realizacja przesylki itp?

i ja bym zamowila kilka zestawów, bo do siory, siebie i 4 kolezanek bo by chcialy, to jest jedna sztuka wystawiona? bo nie mam tam konta.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i ja bym zamowila kilka zestawów, bo do siory, siebie i 4 kolezanek bo by chcialy, to jest jedna sztuka wystawiona? bo nie mam tam konta.

aha i to wtedy mam płacić w funtach? czy jak:>
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 lipca 2011

Jak placidz karta to ci automatycznie przeliczy na funty, przynajmniej jak ja place na polskich stronach moja karta to automatycznie mi przelicza :Woot:
U mnie dochodza przesylki w 3 do 5 dni zalezy w jakim dniu zamowie, niestety nie wiem jak dlugo zajmuja przesylki zagraniczne:/

agoosiaaa
agoosiaaa
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aga, ta dostawa jest NA PEWNO ZA DARMO?

tak, na pewno, na gorze strony pisze FREE DELIVERY WORLDWIDE
http://www.feelunique.com/content/delivery - tu jest napisane, ze dostawa do europy zajmuje 5 - 7 dni :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aha i to wtedy mam płacić w funtach? czy jak:>

jak chcesz miec to nawet taniej, to moge ci wyslac emaila z zaproszeniem - wtedy bedziesz miala dodatkowe 10% off ze swojego pierwszego zamowienia :)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chcesz miec to nawet taniej, to moge ci wyslac emaila z zaproszeniem - wtedy bedziesz miala dodatkowe 10% off ze swojego pierwszego zamowienia :)

oki, a ile zestawow moge kupic?
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oki, a ile zestawow moge kupic?

ile chcesz, nie widzialam tam zadnych limitow :woot:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile chcesz, nie widzialam tam zadnych limitow

6-10 znaki
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 6-10 znaki

kurcze, chwilowo sa niedostepne te zestawy, wlasnie sprawdzilam :ninja: ale bylo napisane, ze powinny wrocic w ciagu kilku dni.

ale jak patrzylam na inne produkty, to mozesz do 10 zamowic, zalacze screena:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze, chwilowo sa niedostepne te zestawy, wlasnie sprawdzilam ale bylo napisane, ze powinny wrocic w ciagu kilku dni.

bo ja tam nie mam konta i nie mam wlasnie mozliwosci zobaczenia, dzieki :-)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  1 sierpnia 2011

Dzisiaj dostalam oferty znanych producentow kosmetykow fryzjerskich... z ktorych duzo dziewczyn kupuje.

I fajny maja na tym zysk, tzn Ci co to sprzedają :ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja tam nie mam konta i nie mam wlasnie mozliwosci zobaczenia, dzieki :-)

a, nie pomyslalam nawet :)

w kazdym badz razie jak chcesz to jak wroca to moge Ci dac znac, bo zaznaczylam,ze chce wtedy maila dostac z powiadomieniem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj dostalam oferty znanych producentow kosmetykow fryzjerskich... z ktorych duzo dziewczyn kupuje. I fajny maja na tym zysk, tzn Ci co to sprzedają

no jak sprzedaja cos po 2krotnie wiekszej cenie (a przyuszczam ze nawet 3 krotnie) to kasa jest calkiem, calkiem :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 sierpnia 2011
Jeszcze sie zapytam o pare rzeczy - uzywalyscie moze ktores z ponizszych rzeczy?
Redken Extreme Anti-Snap

Kérastase Resistance Forcintense

KMS California SilkSheen Silk Treatment

Goldwell Kerasilk Ultra Rich Care Treatment

Wella Professionals Enrich Repair Serum

PhytoSpecific Ultra Repair Night Treatment

Joico Re:nu Age Defy Softness & Manageability Primer

Kérastase Specifique Soin Densitive GL Texturising Spray

ghd Remedy Cream Daily Leave-In Treatment

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w kazdym badz razie jak chcesz to jak wroca to moge Ci dac znac, bo zaznaczylam,ze chce wtedy maila dostac z powiadomieniem :)

oki bylabym wdzieczna

Konto usunięte
Konto usunięte: no jak sprzedaja cos po 2krotnie wiekszej cenie (a przyuszczam ze nawet 3 krotnie) to kasa jest calkiem, calkiem :D

ja wlasnie bede otwierac :pavarotti: hurt/detal :D :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.