Babsy
Babsy
  31 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę? Zarówno do makijażu jak i pielęgnacji, do ciała, jak i do twarzy czy włosów.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Dobra musiałam coś wybrać :D Ale chętnie paste i szczoteczke bym dorzuciła :P

no właśnie przerąbane, ciężko tak wybrać... wszystko jest potrzebne :D
pijana
pijana
  31 stycznia 2011

Jeśli chodzi o ulubione kosmetyki do makijażu to:
1. Podkład Toleriane La Roche - Posay
2. Puder Manhattan Clearface
3. Tusz Colossal Maybelline

agoosiaaa
agoosiaaa
  31 stycznia 2011
Babsy
Babsy: Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę? Zarówno do makijażu jak i pielęgnacji, do ciała, jak i do twarzy czy włosów.

piernicze te wycieczki tanimi liniami lotniczymi, jeszcze troche to trzeba bedzie latac nago :nerw:

a tak na serio to nie wiem, zbyt duzo mam ulubionych kosmetykow, zeby sie decydowac tylko na trzy.
madzia2143
madzia2143
  31 stycznia 2011

kuźwa 3 tylko? to nie wykonalne.
ja bym nie przeżyła bez żelu pod prysznic, szamponu, żelu do higieny intymnej, szczoteczki i pasty do zębów, balsamu do ciała i kremu do twarzy :and:

frajerka
frajerka
  31 stycznia 2011

tylko 3 ? to wole zostac w domu.

mmaryjka
mmaryjka
  31 stycznia 2011

ja bym nie mogła przeżyć bez kremu z filtrem 50+ la roche posay, suchego olejku do ciała nuxe i kremu nawilżającego do twarzy. to bardziej w kontekście normalnej, miejskiej egzystencji bo na bezludnej zamiast olejku wzięłabym mydło i zamiast kremu nawilżającego to pastę do zębów.

SoDope
SoDope
  31 stycznia 2011
Babsy
Babsy: Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę?

a ile mam być na tej bezludnej wyspie ?
xD
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 lutego 2011
Babsy
Babsy: Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę? Zarówno do makijażu jak i pielęgnacji, do ciała, jak i do twarzy czy włosów.

Żel pod prysznic, szampon i jakiś krem .

Jeśli autorce w tejże przenośni chodziło o kosmetyki do makijażu to:
- podkład

- tusz do rzęs

- eyeliner

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: suchego olejku do ciała nuxe

Co to za olejek ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

folkemon
folkemon
  1 lutego 2011
Babsy
Babsy: Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę?

wywar z mościrzębu wystarczy.
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011

[quote=naaats]
Co to za olejek ?[/quote
do twarzy, do ciała i można używać na włosy. osobiście używam do ciała na łokcie, kolana etc.

Sensi
Sensi
  1 lutego 2011

Nie pojechałabym na bezludną wyspę, bo jak bezludna to pogoda wprost do opalania, a ja mam uczulenie na słońce, a więc nawet miliony kremów z wysokimi filtrami by mi nie pomogły - rezygnuję z wycieczki. :mrgreen:

snjeszqa
snjeszqa
  1 lutego 2011

szampon do wlosow
zel pod prysznic
lakier do paznokci.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wywar z mościrzębu

co Ty masz z tym mościrzębem? Ciągle mościrząb, co to jest do diabla? xD :woot:
Alucard
Alucard
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciągle mościrząb, co to jest do diabla?

Taki wyciąg półprodukt kosmetyczny jak i lecznicy, bardziej stosowane w krajach azjatyckich. Jest to błędne polskie tłumaczenie, oryginalnie to takie kitajskie domki jak ich pismo:
Historię pierwszego zastosowania się mościrzębu, lub harabushiotyish (tak się czyta) szacuje się na II wiek p.n.e był on stosowany do nawilżania skóry oraz pity na zgagę. W III wieku był on stosowany przez chińskich generałów, jaki cudowny preparat przeciwko ran poniesionych podczas bitwy. W 1937 roku pewien niemiecki doktor Spinbulg opracował recepturę do wiązania tkanek z błonnikami, co dało nam pierwsze opatrunki inwencyjne na rany postrzałowe stosowane do dnia dzisiejszego. W 1975 odkryto jego działanie w branży kosmetycznej, dodawało się go do kremów, pilingów. Mościrzęb zawiera mikro neurotoksyny, które usuwają zanieczyszczenia z twarzy i lekkie wyrostki. Wywar z mościrzębu zwany jako kaoi laj tai jest używany jako napój alkoholowy, również dobrze wpływa na żołądek bo nie posiada metalu a jego fermentacja daje lekkie uniesienia. Mościrzęb jest postaci surowej (sok, korzeń, kwiat) do kosmetyki, a wywary, nalewki do leczniczych.

Ja bym wziął:
Krem nivea.
Pastę do zębów.
i nalewkę z chrapownika japońskiego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.