Babsy
Babsy
  31 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę? Zarówno do makijażu jak i pielęgnacji, do ciała, jak i do twarzy czy włosów.

madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tym bardziej na noc :) Wcześniej go używałam tylko na noc, dośc dużą warstwę :) na dzień już nie stosowałam kremu :)

na prawdę mam nadzieję że mi spasuje :)
sorki , że tak nie na temat - pamietasz sytuacje z wlosami mojego mezczyzny? bylo juz tak tragicznie ze musial sciac wlosy! ale pasuje mu i nawet sie ciesze ;p (przepraszam za wtracenie - wiem ze nie ten dział ;p )
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kończy mi się podkład właśnie i szukam powoli czegoś odpowiedniego dla mnie, ale jest to na prawdę trudne mając określony przedział cenowy

ciułaj. ja niestety nie mogę kupić podkładu np. za 50zł, bo i tak go wyrzucam. po prostu mam wybredny ryj, ale gdybym miała ograniczony budżet to pewnie bym w ogóle nie używała podkładu bo te drogeryjne się dla mnie nie nadają
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Masz doświadczenie w kremach nawilżających, aptecznych, więc mma pytanie:

Który byłby lepszy?


Tylko chyba interesuje mnie wersja do suchej, an ie bardzo suchej.

Hydrance OPTIMALE Légère
Krem nawilżający do skóry wrażliwej normalnej lub mieszanej
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: musi dokładać, po myciu twarzy kremuje sie raz, za 10 min drugi raz bo juz czuje suchość, a w ciagu dnia to się powtarza, dokłada kremu bo go 'ściąga' bylismy o dermatologa ale przepisala jakis krem co nic nie pomaga

kup mu krem do skóry odwodnionej albo jakiś lipidowy
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no informacje są strasznie 'ukryte' albo wcale ich nie ma.

no pięknie :ninja: kobiety sprzedające kosmetyki typu chanel się pewnie znają, ale gdybym zapytała o to kasjerkę w zwykłej drogerii to będzie patrzeć jak na idiotkę. Chyba, że tylko te kosmetyki z wyższej półki są niekomadogenne :woot:
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: musi dokładać, po myciu twarzy kremuje sie raz, za 10 min drugi raz bo juz czuje suchość, a w ciagu dnia to się powtarza, dokłada kremu bo go 'ściąga' bylismy o dermatologa ale przepisala jakis krem co nic nie pomaga...


:wtf: Rany. Ja miałam kiedyś podrażnioną cerę i czułam na okrągło takiego ściągnięcie skóry. Ale tak cały czas? :and:
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sorki , że tak nie na temat - pamietasz sytuacje z wlosami mojego mezczyzny? bylo juz tak tragicznie ze musial sciac wlosy! ale pasuje mu i nawet sie ciesze ;p (przepraszam za wtracenie - wiem ze nie ten dział ;p )


No szkoda, że nie pomogło, ale skoro pasuje mu to pół biedy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no pięknie kobiety sprzedające kosmetyki typu chanel się pewnie znają, ale gdybym zapytała o to kasjerkę w zwykłej drogerii to będzie patrzeć jak na idiotkę. Chyba, że tylko te kosmetyki z wyższej półki są niekomadogenne


No tak, w dobrym aptekach Ci powiedzą też :)
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciułaj

? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale gdybym miała ograniczony budżet to pewnie bym w ogóle nie używała podkładu bo te drogeryjne się dla mnie nie nadają

i tak używam rzadko, bo maluję się średnio 2 razy w tygodniu.. czasem rzadziej.
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który byłby lepszy?

używałam nutritic do bardzo suchej - dobry, naprawdę koi skórę, jest po nim gładka, ale on jest właśnie lipidowy, a nie stricte nawilżający.
tego avene nie miałam, ale też może być ciekawy
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: używałam nutritic do bardzo suchej - dobry, naprawdę koi skórę, jest po nim gładka, ale on jest właśnie lipidowy, a nie stricte nawilżający. tego avene nie miałam, ale też może być ciekawy


Właśnie dostałam jego próbkę (tego Avene), ale zostawiłam ją u koleżanki i jeszcze nie miałam okazji wypróbować :)
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No szkoda, że nie pomogło, ale skoro pasuje mu to pół biedy :)

na prawdę dziwne bo walczyliśmy z tym z 5 miesięcy i żadnych efektów nie było, a do dermatologa Ci nie pójdzie.. -___-

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, w dobrym aptekach Ci powiedzą też :)

co do aptek, podkład Pharmaceris jest ok? wie ktoś? ;)
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że tylko te kosmetyki z wyższej półki są niekomadogenne

chyba nie, np. mary kay ma takie kosmetyki, mineralne takie są, sporo aptecznych etc
Babsy
Babsy
  1 lutego 2011

tak z innej beczki wtrace... kupilam wczoraj ten tusz

i to jakas pomylka;/ troszke wydluza, i nic poza tym;/ zwykly big and beautiful za to jest ok, a ten, ktory ma dawac efekt sztucznych rzes (wiadomo, ze to sciema, ale powinien byc jako taki niezly), daje efekt rzes naturalnych...

mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie dostałam jego próbkę (tego Avene), ale zostawiłam ją u koleżanki i jeszcze nie miałam okazji wypróbować

możesz dać znać jak się sprawdzi. ten la roche trochę specyficznie pachnie, ale naprawdę polecam. kiedyś przez pomyłkę kupiłam wersje lerge to oddałam partnerowi i był zadowolony chyba
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Babsy
Babsy: kupilam wczoraj ten tusz

Astor :ninja:

Babsy
Babsy: i to jakas pomylka;/ troszke wydluza, i nic poza tym;/

czasami tusze po którymś użyciu się rozprowadzają tak jak powinny i wtedy dopiero dają pożądany efekt. Może się jeszcze 'rozkręci' ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.