Babsy
Babsy
  31 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę? Zarówno do makijażu jak i pielęgnacji, do ciała, jak i do twarzy czy włosów.

madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój ulubiony!

prawdopodobnie go zakupię, na allegro strasznie tani... w sklepie na promocji chyba 60zł kosztował :woot:
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prawdopodobnie go zakupię, na allegro strasznie tani... w sklepie na promocji chyba 60zł kosztował


Też mam z allegro. Oryginał :)
animka
animka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój ulubiony!

mi też służy :tak:
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też mam z allegro. Oryginał :)

kojarzysz sprzedawcę? ;)
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kojarzysz sprzedawcę? ;)

ewarog3

:)
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ewarog3 :)

dziekuje ;)
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Paulinessa: ewarog3 :) dziekuje ;)

nie ma nic wystawionego :and: szkoda, bd musiała zaryzykować z innym sprzedawcą ;)
animka
animka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma nic wystawionego szkoda, bd musiała zaryzykować z innym sprzedawcą ;)

polecam quantapc- zamawiałam i jestem zadowolona.
malami81
malami81
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz używa tą ziaję oliwkową, jest bardziej tłusta ma dużo parafiny

Parafina to ZŁO !!!
Produkt destylacji ropy naftowej. Więc jak może to być cudowne do twarzy.
Zatyka pory, absorbuje kurz i bakterie. Stwarza beztlenowe warunki w skórze sprzyjające rozwojowi bakterii beztlenowych wywołujących trądzik. Powoduję tworzenie zaskórników, utrudnia regenerację skóry. Przyśpiesza procesy starzenia.

Nawet najcudowniejsze składniki rozpuszczone w parafinach nie przenikają do skóry pozostając na jej powierzchni.

Konto usunięte
Konto usunięte: składowo Oliwkowy jest o niebo lepszy,

jak dla mnie niestety żaden krem który zawiera PARAFINĘ I PARABENY (o innych badziewiach nie będę wspominać) to zło które nadaje się tylko do kosza

Konto usunięte
Konto usunięte: parafina jest cennym składnikiem

nigdy w życiu, to produkt po destylacji ropy naftowej, który tylko zapycha i przyciąga kurz itd itp :ble:
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
malami81
malami81: Produkt destylacji ropy naftowej.

kurde, najgorsze jest to, że producenci wrzucają to do jednego worka ze składnikami 'naturalnymi'. i tu wychodzi, że natura naturze nierówna.
patrzyłam na te kredki, mufe nie było tego jasnego koloru, ale widziałam isadory i inglota, ale nie wiem jak z ich jakością. ta inglota miękka, ale jak trwałość - nie wiem, choć kolor ładny.
voiceontheradio
voiceontheradio
  1 lutego 2011
Babsy
Babsy: Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę?

w sensie ulubione?

krem intensywnie nawilżający iwostin spf 20
krem do stóp rozgrzewający phenome
baza korygująca zaczerwienienia phenome
Tricia
Tricia
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: baza korygująca zaczerwienienia phenome

czytałam o niej i zastanawiałam się nad kupnem... myślisz, ze nadawalaby sie do cery mieszanej?
aaa! i gdzie ją dostanę?

Babsy
Babsy: Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę? Zarówno do makijażu jak i pielęgnacji, do ciała, jak i do twarzy czy włosów.



mmaryjka
mmaryjka
  2 lutego 2011
Tricia
Tricia: zastanawiałam się nad kupnem

jeśli jest tak cudowna jak cukier do ciała, mydło do rąk, pianka pod prysznic czy masło do ciała z imbirem(jestem w nim zakochana) to bierz i się nawet nie zastanawiaj!
mają swoje sklepy w złotych tarasach, blue city i chyba jeszcze w manufakturze. można kupować przez internet bezpośrednio ze strony.
voiceontheradio
voiceontheradio
  2 lutego 2011
Tricia
Tricia: czytałam o niej i zastanawiałam się nad kupnem... myślisz, ze nadawalaby sie do cery mieszanej? aaa! i gdzie ją dostanę?

Ja mam tłustą i dla mnie jest dobra, koryguję zaczerwienienia i ładnie rozświetla
zamawiałam ze strony, a sklepy podała Ci mmaryjka
voiceontheradio
voiceontheradio
  2 lutego 2011

i co najważniejsze jest bez silikonów, więc można używać jej codziennie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.