Babsy
Babsy
  31 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jakie trzy kosmetyki wzięłybyście ze sobą na bezludną wyspę? Zarówno do makijażu jak i pielęgnacji, do ciała, jak i do twarzy czy włosów.

Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz dać znać jak się sprawdzi. ten la roche trochę specyficznie pachnie, ale naprawdę polecam. kiedyś przez pomyłkę kupiłam wersje lerge to oddałam partnerowi i był zadowolony chyba


No jak będę miała teraz jakąs kasę to zainwestuję w któryś z tych aptecznych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: co do aptek, podkład Pharmaceris jest ok? wie ktoś? ;)


Fajny jest, ładne jasne kolory, dobrze kryje, jest gęsty, dośc trwały, nie matuje. :)
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak będę miała teraz jakąs kasę to zainwestuję w któryś z tych aptecznych

one są teraz w promocji w super pharmie. mój którego używam na co dzień hydraene jest 10zł tańszy, więc ten pewnie też coś koło tego.
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajny jest, ładne jasne kolory, dobrze kryje, jest gęsty, dośc trwały, nie matuje. :)

czytam opinie na jego temat, podobno strasznie się skóra po nim świeci?
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czytam opinie na jego temat, podobno strasznie się skóra po nim świeci?


No nie matuje, więc może się świecić u niektórych :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  1 lutego 2011

szampon, krem do opalania i chyba pasta do zębów :mrgreen:.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie matuje, więc może się świecić u niektórych :)

sama już nie wiem... :and:

co sądzicie o tym podkładzie? http://allegro.pl/revlon-colorstay-softflex-c-mieszana-super-oferta-i1423205674.html
madzia2143
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tak cały czas?

to jest masakra, on ma taki tik juz z tego i brwiami rusza, nie kontroluje tego :-)
poike
poike
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na trzecim miejscu płynna parafina, dobry składnik

parafina to składnik, który nic nie daje, a szkodzi. zapycha niemiłosiernie. do cery bardzo suchej bezproblemowej owszem, nadaje się, lecz do każdej innej absolutnie

Konto usunięte
Konto usunięte: np? co do parafint to słyszałam że zapycha.. ale powtarzam - SŁYSZAŁAM - więc pewna nie jestem ;)

dobrze słyszałaś, dlatego unikam tego w kremach

Konto usunięte
Konto usunięte: DZIWNĄ jest sucha (najbardziej w okół ust), po nałożeniu podkładu po jakimś czasie widzę że się wałkuje i uwidacznia to odstające suche skórki na twarzy (oczywiście gdy się przyjrzysz), do tego lubi sobie moja twarz urządzić imprezę (czyt. wyskakują mi czasem pryszcze) ;)

CETAPHIL!!
pijana
pijana
  1 lutego 2011

Pozwolę sobie wtrącić, że od siebie polecam Hydraphase Intense Legere, dzięki wodnistej konsystencji wchłania się błyskawicznie i nie powoduje świecenia. Kosztuje chyba koło 70 zł.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: parafina to składnik, który nic nie daje, a szkodzi. zapycha niemiłosiernie. do cery bardzo suchej bezproblemowej owszem, nadaje się, lecz do każdej innej absolutnie

no pisałyśmy o kremach ziaji, i kremie oliwkowym, pod kątem skóry suchej ;-) parafina jest cennym składnikiem, na dłonie działa cuda :-)
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hydraphase Intense Legere, dzięki wodnistej konsystencji wchłania się błyskawicznie i nie powoduje świecenia.

a dobrze nawilża? bo miałam chęć go kupić, ale zawsze miałam jakieś obawy
pijana
pijana
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dobrze nawilża? bo miałam chęć go kupić, ale zawsze miałam jakieś obawy

Wydaje mi się, że do mocno wysuszonej/odwodnionej cery będzie za słaby :nie:
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tym podkładzie? http://allegro.pl/revlon-colorstay-softflex-c-mieszana-super-oferta-i1423205674.html


Mój ulubiony! :Zakochany:
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że do mocno wysuszonej/odwodnionej cery będzie za słaby

kurcze, to szkoda bo właśnie ta konsystencja mnie zachęca
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.