Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witam drogie Panie! ;-)

Już kiedyś zakładałam temat o mojej cerze i jej niedoskonałościach. Ale tym razem jest jeszcze gorzej. Wyszły mi na wierzch wszystkie kości, mam anoreksję a moja twarz nie ma naturalnego koloru i tylko dzięki makijażowi wygląda idealnie - domyślam się że to przez złe odżywianie, bo jem byle co i strasznie rzadko bo po prostu nie jestem nigdy głodna-to żadne odchudzanie się.

Q: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?
Q: Znajoma poradziła mi:

Owy tonik ma nawilżac i oczyszczac. Miała go którąś z Was?

Q: Najlepszy pilnik do łamiących się paznokci? :>

Z góry dziękuje :bye:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 stycznia 2011
Babsy
Babsy: nie chcialam byc niekulturna;)

Spoko. Nic nie poradzę, że ma gęba tak razi Cię w oczy :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Babsy
Babsy: ale tak na wiosne mam zamiar pare kilo, do dziesieciu zrzucic;)

Tak na wiosne to bys juz chyba musiala zaczac? :-)
Jewbacca
Jewbacca
  28 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?

dobrze jeść.
Babsy
Babsy
  28 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Spoko. Nic nie poradzę, że ma gęba tak razi Cię w oczy :)

nigdzie wspomnialam o "gebie" wiec nie przekrecaj:) pisalam tylko a awatarze, ktory bardzo szybko miga:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak na wiosne to bys juz chyba musiala zaczac? :-)

nie chce mi sie:mrgreen:
Fieska
Fieska
  28 stycznia 2011
Babsy
Babsy: nie chce mi sie


I to jest ten problem, z którym też nie potrafię sobie poradzić. :and:
Babsy
Babsy
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I to jest ten problem, z którym też nie potrafię sobie poradzić.

nie uwazam zimy za pore roku odpowiednia dla mnie na rozpoczecie diety i cwiczen... pogoda mnie nie nastraja do jedzenia mniejszych ilosci, ani do wzmozonego wysilku;P
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 stycznia 2011
Babsy
Babsy: nie uwazam zimy za pore roku odpowiednia dla mnie na rozpoczecie diety i cwiczen... pogoda mnie nie nastraja do jedzenia mniejszych ilosci, ani do wzmozonego wysilku;P

serio? mnie wlasnie zima tak dobija, ze trace apetyt, w lecie zawsze tyje :P
Babsy
Babsy
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: serio? mnie wlasnie zima tak dobija, ze trace apetyt, w lecie zawsze tyje :P

ja za to latem kiedy jest upalnie, jem mniej- bardziej chce mi sie pic:)
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 stycznia 2011
Babsy
Babsy: ja za to latem kiedy jest upalnie, jem mniej- bardziej chce mi sie pic:)

no ja mam tak, ze w lecie jest sezon na czeresnie i w ogole latem strasznie duzo lodow jem (bez skojarzen, bo zaraz tu ktos przyjdzie zboczony :ninja:), a zima to tak niebardzo :P
Fieska
Fieska
  28 stycznia 2011
Babsy
Babsy: nie uwazam zimy za pore roku odpowiednia dla mnie na rozpoczecie diety i cwiczen... pogoda mnie nie nastraja do jedzenia mniejszych ilosci, ani do wzmozonego wysilku;P


Zima jest okropna. Tyle jedzenia, święta, urodziny etc. :and: Człowiek ubrany jest w grubą kurteczkę i może wszystko szybko zakryć. A jak przyjdzie lato i trzeba założyć bikini to wtedy nadchodzi rozpacz. Brakuje mi motywacji, bo ciężko mi jest zrzucić kg. Brakuje mi czasu na sport, a o regularnym jedzeniu już nie wspomnę. Tym bardziej, że praca na zmiany i szkoła nie dają mi jednego rytmu.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: duzo lodow jem

wlasnej roboty? :jezyk2:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 stycznia 2011
Prinz
Prinz: wlasnej roboty?

a nie mowilam :rotfl:

nie kupuje te :zakochany:

zarypiste sa :zakochany:
w ostatecznosci magnum, ale to naprawde BARDZO sporadycznie, bo ja nie lubie czekolady :P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie kupuje te

fajne sa :zakochany: ile kosztuja?

tam czekolade tez widze :woot:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 stycznia 2011
Prinz
Prinz: fajne sa ile kosztuja?

normalnie 4.18 funta, ale teraz np jest przecena, ze sprzedaja je w Asdzie za 3 funty, czesto tez robia ''kup 2 za 4 funty'' czy cos w tym stylu :woot:
zalezy na co sie trafi. tzn to cena za 500 ml, bo robia tez takie mini, i one cos kolo 2 funtow kosztuja chyba :woot:

Prinz
Prinz: tam czekolade tez widze

no bo one sa z kawalkami czekolady (ktore wyciagam i wyrzucam) i z masa na ciastka, w ktorej tez jest troche czekolady, ale ona akurat dodaje jej smaku i prawie w ogole jej nie czuc :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: normalnie 4.18 funta, ale teraz np jest przecena, ze sprzedaja je w Asdzie za 3 funty, czesto tez robia ''kup 2 za 4 funty'' czy cos w tym stylu zalezy na co sie trafi. tzn to cena za 500 ml, bo robia tez takie mini, i one cos kolo 2 funtow kosztuja chyba

wyslij mi troche :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: (ktore wyciagam i wyrzucam)

a ludzie na swiecie nie maja co jesc :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.