Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witam drogie Panie! ;-)

Już kiedyś zakładałam temat o mojej cerze i jej niedoskonałościach. Ale tym razem jest jeszcze gorzej. Wyszły mi na wierzch wszystkie kości, mam anoreksję a moja twarz nie ma naturalnego koloru i tylko dzięki makijażowi wygląda idealnie - domyślam się że to przez złe odżywianie, bo jem byle co i strasznie rzadko bo po prostu nie jestem nigdy głodna-to żadne odchudzanie się.

Q: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?
Q: Znajoma poradziła mi:

Owy tonik ma nawilżac i oczyszczac. Miała go którąś z Was?

Q: Najlepszy pilnik do łamiących się paznokci? :>

Z góry dziękuje :bye:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sensi
Sensi
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak by wygladala do dzis gdyby nie zrobila kariery w programie BAR
Jaka pewność?
Sensi
Sensi
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :D żal, żal, żal ciekawe jak ja bym wygladala gdyby zajmowali sie mna Ci wszyscy ludzie co nią? jakby mnie zmienili
Ja w ogóle nie gdybam nad takimi możliwościami - już chyba wolę pachnieć tym mlekiem dla niemowląt, bo jestem na tym etapie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Jaka pewność?

Pewności nie ma, ale poogladaj zdjecia jej starsze i nowsze, pewnie gdyby nie stylisci, majka sablewska, makijazysci itp to wygladala by tak a moze nawet gorzej, z solarium mialaby wiecej zmarszczek.
Sensi
Sensi
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewności nie ma, ale poogladaj zdjecia jej starsze i nowsze, pewnie gdyby nie stylisci, majka sablewska, makijazysci itp to wygladala by tak a moze nawet gorzej, z solarium mialaby wiecej zmarszczek.
Możliwe, ja mam do niej spory dystans, ale jedno muszę jej przyznać jest szalenie inteligentną kobietą. Bo zamęt wokół siebie każdy umie zrobić, ale nie każdy umie to zrobić inteligentnie. Poza tym musi mieć 'to coś', skoro frontman Behemoth się nią zainteresował. :zakochany:
Jeju, jak ja lubię takich mężczyzn, jak on!
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  27 stycznia 2011

Kosmetykom do pielęgnacji twarzy z Avonu mówię stanowcze NIE.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Bo zamęt wokół siebie każdy umie zrobić, ale nie każdy umie to zrobić inteligentnie

Tak, pluje innym gwiazdom pod nogi albo grozi komuś innemu, że zdechnie na białaczką (a wcześniej jej narzeczony sam z tym walczył) :ninja: :zonk:
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak? w barze tez brzydko wygladala ;d w sumie

w Barze to ona była gówniara. i dopiero zaczęła śpiewać.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w Barze to ona była gówniara. i dopiero zaczęła śpiewać.

w sumie to nie chce mi sie o niej gadac hihi, sa ciekawsze tematy :-) no nie? :calusek:
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kosmetykom do pielęgnacji twarzy z Avonu mówię stanowcze NIE.

ja miałam peeling do stóp i używałam go jako do twarzy.
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie?

właśnie mam w planach jeden temat się się zabrać nie mogę :crylol:
Sensi
Sensi
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, pluje innym gwiazdom pod nogi albo grozi komuś innemu, że zdechnie na białaczką (a wcześniej jej narzeczony sam z tym walczył)
Nie chodzi mi o to. Ja nie czytam tak plotek, czy innych wiadomości, co zrobiła inna pseudogwiazdka innej pseudogwiazdce. Zwyczajnie mnie to nie intersuje. Jak coś ktoś mi opowie to dopiero wiem. Fakt, o szpiku dla Nergala było głośno i moim zdaniem - fajnie, że nagłośniła ten problem. :tak:
Edycie Górniak też bym coś z chęcią powiedziała i kilku innym osobom - ale ona to robi za mnie - tak, jakby. Może nieco inaczej ubiera to w słowa, ale mogę ją poprzeć - od czasu do czasu.
I tak ją uważam 'za pół biedy', dobrze, że nie wiesz, co ja mam na roku z taką jedną dziewczyną. Nie chciałabyś wiedzieć. :rotfl:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie mam w planach jeden temat się się zabrać nie mogę

jedziesz z tym Maleńka :)
mirra20
mirra20
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Owy tonik ma nawilżac i oczyszczac. Miała go którąś z Was?

nie miałam ale na avon by nie stawiała

Sylvinka
Sylvinka: Q: Najlepszy pilnik do łamiących się paznokci? :>

ja używam szklanego i mi odpowiada
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedziesz z tym Maleńka :)

Będzie będzie obrazki są naszykowane bo to będzie coś z YouTuba.
ale dajcie mi czas. :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie mam w planach jeden temat się się zabrać nie mogę

dawaj :-)

Sensi
Sensi: Nie chciałabyś wiedzieć

chciałabym :D :pavarotti:

Dziewczynki zaraz uciekam na zakupy i na basen :D jakbym nie odpisała to znaczy, że pływam, a jak nie wróce tu do jutra to znaczy, że nawet WOPR mnie nie odnajdzie :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.