Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witam drogie Panie! ;-)

Już kiedyś zakładałam temat o mojej cerze i jej niedoskonałościach. Ale tym razem jest jeszcze gorzej. Wyszły mi na wierzch wszystkie kości, mam anoreksję a moja twarz nie ma naturalnego koloru i tylko dzięki makijażowi wygląda idealnie - domyślam się że to przez złe odżywianie, bo jem byle co i strasznie rzadko bo po prostu nie jestem nigdy głodna-to żadne odchudzanie się.

Q: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?
Q: Znajoma poradziła mi:

Owy tonik ma nawilżac i oczyszczac. Miała go którąś z Was?

Q: Najlepszy pilnik do łamiących się paznokci? :>

Z góry dziękuje :bye:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie będzie obrazki są naszykowane bo to będzie coś z YouTuba. ale dajcie mi czas. :D

jasne jasne . zobaczymy jak zaszalejesz ;D
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dawaj :-)

dobra ide - zajmie mi to może jakies 10 minut :D
Sensi
Sensi
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałabym :D Dziewczynki zaraz uciekam na zakupy i na basen :D jakbym nie odpisała to znaczy, że pływam, a jak nie wróce tu do jutra to znaczy, że nawet WOPR mnie nie odnajdzie :D
Raz na socjologii wybiegła, bo telefon jej zadzwonił, po 5minutach wróciła - pomijając, że słyszeliśmy jej rozmowę i mało nie popłakaliśmy się ze śmiechu (powstrzymywaliśmy się) - i mówi do profesora 'ja musiałam odebrać, bo mama dzwoniła i się pytała, co chciałabym na kolację'. :and: mother. :and: Z panią (jestem na studiach zaocznych, są osoby w wieku mojej mamy - plus/minus) obok, której wtedy siedziałam zaśmiewałyśmy się do końca zajęć i zastanawiałyśmy się, czy ja nie powinnam zadzwonić do swojej.:crylol: A dowcip polega na tym, że panna jest mój rocznik - 1991. Załamałam się ze wstydu no. :crylol:
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18:dawaj :-) dobra ide - zajmie mi to może jakies 10 minut :D

jednak wieczorem po 20/21 coś będzie musze spadać :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Sensi
Sensi: A dowcip polega na tym, że panna jest mój rocznik - 1991. Załamałam się ze wstydu no.

:crylol: omg ;O
Sensi
Sensi
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: omg ;O
Uierz mi, cała grupa (77 osób) ma ubaw. :ninja:
Babsy
Babsy
  27 stycznia 2011

hehe ja mam 1.68 i waze jakies 65kg:D i zyje;P ale tak na wiosne mam zamiar pare kilo, do dziesieciu zrzucic;)

mmaryjka
mmaryjka
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?

dopóki nie zaleczysz anemii to raczej możesz sobie jedynie pomarzyć.
polecam też poczytanie o ZDROWYM odżywianiu, bo jednak się opłaca.
sama jestem weganką, ważę mało bo nie mogę przytyć, ale jestem zdrowa w 100% i na zdrowym odżywianiu zapieprzam jak dzika, więc naprawdę się opłaca.
Metaluga
Metaluga
  27 stycznia 2011

Masz anoreksję? W lekarza się bawisz?
Chyba pomyliłaś z anemią dziewczę.

Idź wżerać chleb ze smalcem, a dopiero później zastanawiaj się nad kosmetykami.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Idź wżerać chleb ze smalcem

Mniam :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Babsy
Babsy
  27 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mniam

twoje awatary sa strasznie oczojeb... tzn. oczy mnie bola jak na nie patrze;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 stycznia 2011
Babsy
Babsy: twoje awatary sa strasznie oczojeb... tzn. oczy mnie bola jak na nie patrze;)

Pora zmienić kompa koleżanko :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 stycznia 2011
Babsy
Babsy: oczojeb...

Poza tym wiem co oznacza słowo [color=cyan] oczoyebne :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Babsy
Babsy
  27 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Babsy:oczojeb... Poza tym wiem co oznacza słowo oczoyebne

nie chcialam byc niekulturna;)
Biuna
Biuna
  27 stycznia 2011

a ja bym chciala schudnac duzo ale nie wiem jak.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.