Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witam drogie Panie! ;-)

Już kiedyś zakładałam temat o mojej cerze i jej niedoskonałościach. Ale tym razem jest jeszcze gorzej. Wyszły mi na wierzch wszystkie kości, mam anoreksję a moja twarz nie ma naturalnego koloru i tylko dzięki makijażowi wygląda idealnie - domyślam się że to przez złe odżywianie, bo jem byle co i strasznie rzadko bo po prostu nie jestem nigdy głodna-to żadne odchudzanie się.

Q: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?
Q: Znajoma poradziła mi:

Owy tonik ma nawilżac i oczyszczac. Miała go którąś z Was?

Q: Najlepszy pilnik do łamiących się paznokci? :>

Z góry dziękuje :bye:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Q: Znajoma poradziła mi:

jak dla mnie wiekszosc profuktow z avonu to porazka.

Sylvinka
Sylvinka: mam anoreksję a

psycholog a nie durne forum, nikt ci tu nie pomoze, no chyba ze sama sobie taka diagnoze wystawilas.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: psycholog a nie durne forum, nikt ci tu nie pomoze, no chyba ze sama sobie taka diagnoze wystawilas.

Na badaniach byłam to po pierwsze a po drugie nie o tym mowa :tak: :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie wiekszosc profuktow z avonu to porazka.

No właśnie identyczne mam zdanie!
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Na badaniach byłam to po pierwsze a po drugie nie o tym mowa :-)

badaniach czego? bo cos mi sie wydaje, ze ci o anemie a nie anoreksje chodzi :P

Sylvinka
Sylvinka: No właśnie identyczne mam zdanie!

ja bym nie ryzykowala, pieniadze wydane w bloto :P
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym nie ryzykowala, pieniadze wydane w bloto :P

5 zł w te czy we wte :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: badaniach czego? bo cos mi sie wydaje, ze ci o anemie a nie anoreksje chodzi :P

Tak, kurde sory :ninja:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Tak, kurde sory

no wlasnie to mnie zdziwilo :)

Sylvinka
Sylvinka: 5 zł w te czy we wte .

takie tanie?? a to mozna sprobowac :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ale tym razem jest jeszcze gorzej. Wyszły mi na wierzch wszystkie kości, mam anoreksję a moja twarz nie ma naturalnego koloru i tylko dzięki makijażowi wygląda idealnie - domyślam się że to przez złe odżywianie, bo jem byle co i strasznie rzadko bo po prostu nie jestem nigdy głodna-to żadne odchudzanie się.

To ja znowu ostatnie pół roku dosyć dużo jadłam dobrych rzeczy ;P w skutek czego przytyłam 5 kg ponad w 1,5 roku :-) ale od miesiąca jakoś odstawiłam fast food, słodycze, pozmieniałam nawyki żywieniowe, nie jem po 18 no i ŻM - żryj mniej :D od tego tygodnia chodzę na siłownie i moja cera bardzo się poprawiła :-) i teraz też prawie w ogóle nie jestem głoda, nawet nie wiem czy zjadam te 500 kalori dziennie :woot:

Sylvinka
Sylvinka: Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły

Ja po myciu lub jak sie zezłoszcze też mam czerwone plamy głownie na dekolcie i szyi, ale niestety nie znalazłam na to skutecznego sposobu :woot:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie to mnie zdziwilo :)

I w sumie to dobrze!

Konto usunięte
Konto usunięte: takie tanie?? a to mozna sprobowac :P

Tzn. coś koło 15 chyba, ale jakaś promocja jest i za 5 więc się opłaca ;-)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Jasmina
Jasmina
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Znajoma poradziła mi:

Avon to porażka :and:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja znowu ostatnie pół roku dosyć dużo jadłam dobrych rzeczy ;P w skutek czego przytyłam 5 kg ponad w 1,5 roku :-) ale od miesiąca jakoś odstawiłam fast food, słodycze, pozmieniałam nawyki żywieniowe, nie jem po 18 no i ŻM - żryj mniej :D od tego tygodnia chodzę na siłownie i moja cera bardzo się poprawiła :-) i teraz też prawie w ogóle nie jestem głoda, nawet nie wiem czy zjadam te 500 kalori dziennie

Z tymi dietami to jakaś masakra w ogóle. Ostatnio oglądałam jakiś program i wypowiadał się jakiś człowiek, że to takie biadolenie, że nie powinno się jesc wieczorami czy tam 3h przed snem to największa głupota! Bo niby organizm zaprogramuje sobie to, że nie dostaje od tej i od tej jesc i jeszcze bardziej sobie odkłada :tak:. ŻM-jakże mnie to rozbawiło :mrgreen:. Moja kumpela chce trochę schudnąc i się na fitness zapisała.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja po myciu lub jak sie zezłoszcze też mam czerwone plamy głownie na dekolcie i szyi, ale niestety nie znalazłam na to skutecznego sposobu

Na dekolcie też zawsze mam - np. z nerwów. Ale nigdy na to nie zwracałam uwagi, bo myślałam że to od drapaniu lub coś w tym stylu.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: ŻM-jakże mnie to rozbawiło . Moja kumpela chce trochę schudnąc i się na fitness zapisała.

Ja się tylko zastanawiam co mam ćwiczyć, żeby nie rozbudować mięsnie tylko schudnąc i wysmuklić sylwetke ;P
wczoraj to biegałam na biezni 30 min, 20 min na rowerku stacjonarnym, a potem zrobilam kilkanascie cwiczen na brzuch i na ramiona.. w poniedzialki i srody ide na fitness BPU - brzuch posladki uda a w piatki normalnie silownia :-)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się tylko zastanawiam co mam ćwiczyć, żeby nie rozbudować mięsnie tylko schudnąc i wysmuklić sylwetke ;P wczoraj to biegałam na biezni 30 min, 20 min na rowerku stacjonarnym, a potem zrobilam kilkanascie cwiczen na brzuch i na ramiona.. w poniedzialki i srody ide na fitness BPU - brzuch posladki uda a w piatki normalnie silownia :-)

Kobieto przecież Ty wyglądasz tak idealnie :zakochany:!!! Więc po co Ci to wszystko? Znajdź sobie inną rozrywkę :DD
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj to biegałam na biezni 30 min, 20 min na rowerku stacjonarnym, a potem zrobilam kilkanascie cwiczen na brzuch i na ramiona.. w poniedzialki i srody ide na fitness BPU - brzuch posladki uda a w piatki normalnie silownia :-)

że Ty masz na to czas i chęci ? ile chcesz schudnąć ? ile ważysz ?
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?


Jedyne co Ci mogę polecić .. to kup sobie z 3 saszetki tego.


Wrzuć do wszystko do Wanny i zrób kąpiel sobie 20 minutową .

skóra powinna jakoś odżyć.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Kobieto przecież Ty wyglądasz tak idealnie !!! Więc po co Ci to wszystko? Znajdź sobie inną rozrywkę :DD

Wygladalam idealnie majac 168 wzrostu i 49 kg wagi ;-) ani grama tluszczu, teraz mam 54/55 kg i źle sie czuje po prostu... Jak pasztet :ninja: duzo osob mowi ze po co jestem szczupla itp, ale uda mi takie grubsze sie zrobiły, bioderka zaokraglily... Trzeba, trzeba niestety, ale dziekuje za komplement :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.