Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witam drogie Panie! ;-)

Już kiedyś zakładałam temat o mojej cerze i jej niedoskonałościach. Ale tym razem jest jeszcze gorzej. Wyszły mi na wierzch wszystkie kości, mam anoreksję a moja twarz nie ma naturalnego koloru i tylko dzięki makijażowi wygląda idealnie - domyślam się że to przez złe odżywianie, bo jem byle co i strasznie rzadko bo po prostu nie jestem nigdy głodna-to żadne odchudzanie się.

Q: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?
Q: Znajoma poradziła mi:

Owy tonik ma nawilżac i oczyszczac. Miała go którąś z Was?

Q: Najlepszy pilnik do łamiących się paznokci? :>

Z góry dziękuje :bye:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że Ty masz na to czas i chęci ? ile chcesz schudnąć ? ile ważysz ?

Aktualnie mam bo u mnie w salonie remont i mam 'przymusowe' wolne, mam nadzieje ze z hydraulika bedzie ok bo cos sie w planach nie zgadza i nie wiadomo, czy salon nie zamkna :ninja:
mam 168 i wage 54/55 kg :-) chce zrzucic do 49 kg czyli mojej starej wagi
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

A co do chęci - najgorzej było iść pierwszy raz, teraz sie wkrecilam w to na maxa i czekam do jutra do 19 az znowu pojde :D
A jak otworza znowu salon to i tak bede chodzic wieczorem - po robocie...
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a jak zrzucisz te 5-6 kg i poczujesz że skoro tak łątwo poszło to schudniesz jeszcze 2-3 i tak cały czas ? według mnie wyglądasz bardzo dobrze. przynajmniej jak kobieta a nie wychudzone chucherko. no ale jak uważasz.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak zrzucisz te 5-6 kg i poczujesz że skoro tak łątwo poszło to schudniesz jeszcze 2-3 i tak cały czas ? według mnie wyglądasz bardzo dobrze. przynajmniej jak kobieta a nie wychudzone chucherko. no ale jak uważasz.

Nie, mam umiar :-) chciałam przytyć bo miałam anemię i właściwie musiałam, ale źle sie czuje z tą wagą :ninja: potem i tak dalej bede chodzic na silownie po podoba mi sie to bardzo, ale nie zeby chudnac tylko zeby zachowac kondycje i sie ruszac, w robocie niestety stoje... Silownia jest bardzo relaksujaca i poprawia samopoczucie.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, mam umiar :-) chciałam przytyć bo miałam anemię i właściwie musiałam, ale źle sie czuje z tą wagą potem i tak dalej bede chodzic na silownie po podoba mi sie to bardzo, ale nie zeby chudnac tylko zeby zachowac kondycje i sie ruszac, w robocie niestety stoje... Silownia jest bardzo relaksujaca i poprawia samopoczucie.

Twoje ciało zrobisz jak chcesz .

ale Ty masz piegi :zakochany: :D
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jej nie przetłumaczysz ona musi się wbić w suknie slubną rozmiar 34/36 :D

:mrgreen: :ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty masz piegi

Ja? :D no mam troche :-) a nawet o tym zapomnialam dopiero teraz mi przypomniałaś ;P nic w tym fajnego...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jej nie przetłumaczysz ona musi się wbić w suknie slubną rozmiar 34/36 :D

Teraz nosze 36/38 :D :mrgreen:

W sumie to powiem Ci szczerze ze nie ma to związku ze slubem, bardziej z wakacjami i strojem kąpielowym :D
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to powiem Ci szczerze ze nie ma to związku ze slubem, bardziej z wakacjami i strojem kąpielowym :D

ale po wakacjach masz impreze.

Z resztą we wtorek byłam w sklepie z sukniami .. :and: już nie wchodzę bo mi się jeszcze zachce i będę mieć :ziober2:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jej nie przetłumaczysz ona musi się wbić w suknie slubną rozmiar 34/36 :D

jesteś po mojej stronie ? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja? :D no mam troche :-) a nawet o tym zapomnialam dopiero teraz mi przypomniałaś ;P nic w tym fajnego...

ja mam jak wyjdę z solarium ale i tak znikają po pary minutach. a szkoda.

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to powiem Ci szczerze ze nie ma to związku ze slubem, bardziej z wakacjami i strojem kąpielowym :D

ambicje ;DD
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Już kiedyś zakładałam temat o mojej cerze i jej niedoskonałościach. Ale tym razem jest jeszcze gorzej. Wyszły mi na wierzch wszystkie kości, mam anoreksję a moja twarz nie ma naturalnego koloru i tylko dzięki makijażowi wygląda idealnie - domyślam się że to przez złe odżywianie, bo jem byle co i strasznie rzadko bo po prostu nie jestem nigdy głodna-to żadne odchudzanie się.

Odpowiedź właściwie dałaś sobie sama. Skoro wszystko zaczęło się w momencie, gdy przestałaś normalnie się odżywiać, zacznij robić to tak, jak wcześniej, gdy było ok i po kłopocie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale po wakacjach masz impreze.

No mam ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Z resztą we wtorek byłam w sklepie z sukniami

Ja miałam jechac w sobote zeszłą ale cos my wypadło, jak ceny? Zwrocilas uwage?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne co Ci mogę polecić .. to kup sobie z 3 saszetki tego. Wrzuć do wszystko do Wanny i zrób kąpiel sobie 20 minutową . skóra powinna jakoś odżyć.

Dostępne w drogeriach?

Konto usunięte
Konto usunięte: Wygladalam idealnie majac 168 wzrostu i 49 kg wagi ;-) ani grama tluszczu, teraz mam 54/55 kg i źle sie czuje po prostu... Jak pasztet duzo osob mowi ze po co jestem szczupla itp, ale uda mi takie grubsze sie zrobiły, bioderka zaokraglily... Trzeba, trzeba niestety, ale dziekuje za komplement :-)

Hehe nie ma za co oczywiście. Ja ważę prawie 49 przy 162 cm i niby się sobie podobam, ale każdy mówi żebym przytyła przynajmniej ze 2 :mrgreen:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam jak wyjdę z solarium ale i tak znikają po pary minutach. a szkoda.

No no, ja mam bardziej widoczne jak chodze na solarium i jestem opalona, aktualnie nie chodze i nie widac ich tak bardzo :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: ambicje ;DD

Lepiej miec niz nie miec i uzalac sie nad soba ;d
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Dostępne w drogeriach?

Tak tak w Rossmanie czy Natura chyba 1 saszetka 2,50w porywach do 2,99.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.