Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witam drogie Panie! ;-)

Już kiedyś zakładałam temat o mojej cerze i jej niedoskonałościach. Ale tym razem jest jeszcze gorzej. Wyszły mi na wierzch wszystkie kości, mam anoreksję a moja twarz nie ma naturalnego koloru i tylko dzięki makijażowi wygląda idealnie - domyślam się że to przez złe odżywianie, bo jem byle co i strasznie rzadko bo po prostu nie jestem nigdy głodna-to żadne odchudzanie się.

Q: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?
Q: Znajoma poradziła mi:

Owy tonik ma nawilżac i oczyszczac. Miała go którąś z Was?

Q: Najlepszy pilnik do łamiących się paznokci? :>

Z góry dziękuje :bye:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ja ważę prawie 49 przy 162 cm i niby się sobie podobam, ale każdy mówi żebym przytyła przynajmniej ze 2

Przytyj i bedziesz zalowac... Zreszta nie przytyjesz rownomiernie tylko gdzies Ci sie odlozy :ninja:
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś po mojej stronie ? :D

ja zawsze ... w obronie ładnych ciał.

Jeżeli ona będzie się dobrze czuła to przecież jej nie zabronimy. :D
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ja ważę prawie 49 przy 162 cm

to ja chyba mam 158 i waze 45,4 tak mi pokazuje waga :crylol: ale ja jej nie wierze.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja chyba mam 158

Jaka Ty niska :szok: a nie wygladasz
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No no, ja mam bardziej widoczne jak chodze na solarium i jestem opalona, aktualnie nie chodze i nie widac ich tak bardzo :-)

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej miec niz nie miec i uzalac sie nad soba ;d

racja. generalnie swoją wagą się nie przejmuje. nie muszę się nikomu podobać. i to czy mam boczki czy nie w ogole nie zmusi mnie do katowania się na siłowni czy przejsciu na dietę
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka Ty niska a nie wygladasz

ja w dowodzie mam 154 tez zaszalałam :crylol:
folkemon
folkemon
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka Ty niska a nie wygladasz

e tam, miała zdjęcia całościowe i wyglądała. Dałbym zakochaną emotkę, ale nie stosuję tutaj.
ToxicRat
ToxicRat
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja w dowodzie mam 154 tez zaszalałam

to ja w dowodzie mam 164, a od 18. 2 cm urosłam :lol:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zawsze ... w obronie ładnych ciał. Jeżeli ona będzie się dobrze czuła to przecież jej nie zabronimy. :D


Konto usunięte
Konto usunięte: to ja chyba mam 158 i waze 45,4 tak mi pokazuje waga ale ja jej nie wierze.

hahah . taki wzrost i taką wagę to ja chyba w podstawówce miałam . też chuda jesteś!
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przytyj i bedziesz zalowac... Zreszta nie przytyjesz rownomiernie tylko gdzies Ci sie odlozy

W cyce mogło by pójsc :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: to ja chyba mam 158 i waze 45,4 tak mi pokazuje waga ale ja jej nie wierze.

Tzn ważysz więcej czy mniej? Małe jest piękne :zakochany:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Tzn ważysz więcej czy mniej? Małe jest piękne

waga jest nówka tak więc .. bo wg mnie ja wyglądam na więcej.

Konto usunięte
Konto usunięte: miała zdjęcia całościowe i wyglądała.

oczywiście że wyglądam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: generalnie swoją wagą się nie przejmuje. nie muszę się nikomu podobać. i to czy mam boczki czy nie w ogole nie zmusi mnie do katowania się na siłowni czy przejsciu na dietę


Wiesz co.. Hmm ja tego nie zrobilam tylko po to, zeby sie 'odchudzic' :-) chce sie tez zdrowiej odzywiac, jesc wiecej zdrowych rzeczy, mniej tłustych... A poza tym na silowni wcale nie trzeba sie katowac :-) zalezy co kto lubi, ja zawsze bylam dosyc aktywna, sam fakt ze potrafilam tanczyc 4 godziny (na obcasach 15cm :ninja) na podescie bez przerwy jest jakims tam osiagnięciem fizycznym, po prostu chce miec sprawnosc ruchową, jędrne ciało a nie obzerac sie chipsami przed TV. Kochalam tanczyc a teraz juz coraz mniej biore zlecenia bo kregoslup siada z obcasow, wiec nalozylo sie wiecej rzeczy na moja decyzje.
SoDope
SoDope
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki wzrost i taką wagę to ja chyba w podstawówce miałam .

mój wzrost niestety się zatrzymał w 6 klasie podstawówki i tak już zostało.
:smutny:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18: Lepiej miec niz nie miec i uzalac sie nad soba ;d racja. generalnie swoją wagą się nie przejmuje. nie muszę się nikomu podobać. i to czy mam boczki czy nie w ogole nie zmusi mnie do katowania się na siłowni czy przejsciu na dietę

aha. i żeby nie było że nie mam ambicji. mam. ale w zupełnie innym kierunku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz co.. Hmm ja tego nie zrobilam tylko po to, zeby sie 'odchudzic' :-) chce sie tez zdrowiej odzywiac, jesc wiecej zdrowych rzeczy, mniej tłustych... A poza tym na silowni wcale nie trzeba sie katowac :-) zalezy co kto lubi, ja zawsze bylam dosyc aktywna, sam fakt ze potrafilam tanczyc 4 godziny (na obcasach 15cm :ninja) na podescie bez przerwy jest jakims tam osiagnięciem fizycznym, po prostu chce miec sprawnosc ruchową, jędrne ciało a nie obzerac sie chipsami przed TV. Kochalam tanczyc a teraz juz coraz mniej biore zlecenia bo kregoslup siada z obcasow, wiec nalozylo sie wiecej rzeczy na moja decyzje.

no ja rozumiem rozumiem. taki masz styl życia.
Sensi
Sensi
  27 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Q: Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie się mojej cery? Żeby nabrała kolorytu i po umyciu jej czerwone plamy zniknęły?
Maseczka z przetartej marchwi. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.