BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011 (pierwszy post)

Każdy z nas marzy o pięknych, równych, zdrowych, mocnych i białych zębach.
Niestety, nie każdego matka natura takimi obdarzyła.

Stąd moje pytanie:
Licówki porcelanowe lub koronki - czy ktoś takie miał?
Czy zakładanie boli?
Czy to prawda, że licówki po pewnym czasie pękają i trzeba zakładać nowe?

Jasmina
Jasmina
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To się ciesz i idź na kolanach do częstochowy, ja mam słabe zęby całe szczęscie, że nie żółte :D 'ładne masz zeby, sa takie same ale w odcieniu bieli?'

Zęby zawsze można wybielić :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Zęby zawsze można wybielić :P

Nie, nie, to był taki żarcik od mojego kolegi ;P
Ja też mam białe zęby, może nie jak świeży śnieg ale białe :-) mam inny problem :/ musiałam mieć czyszczone między 1 a 2 mimo, ze nie mialam ubytku, a mam ciasne zeby i teraz mi sie plomba wykrusza i ciagle chodze na poprawki, dlatego chcialam licowke na to dac.
Jasmina
Jasmina
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie, to był taki żarcik od mojego kolegi ;P Ja też mam białe zęby, może nie jak świeży śnieg ale białe :-) mam inny problem :/ musiałam mieć czyszczone między 1 a 2 mimo, ze nie mialam ubytku, a mam ciasne zeby i teraz mi sie plomba wykrusza i ciagle chodze na poprawki, dlatego chcialam licowke na to dac.

O to kiepska sprawa ;/ Faktycznie licówka może się przydać.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: O to kiepska sprawa ;/ Faktycznie licówka może się przydać.

dałam się w to wpakować, nie miałam żadnego ubytku tylko bolało mnie jak wsadzałam nitke, mogłam to wytrzymac w koncu to tylko chwile bolało a teraz mam :| ciagle poprawki, porazka
Jasmina
Jasmina
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dałam się w to wpakować, nie miałam żadnego ubytku tylko bolało mnie jak wsadzałam nitke, mogłam to wytrzymac w koncu to tylko chwile bolało a teraz mam :| ciagle poprawki, porazka

Współczuję :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Współczuję

dziękuje :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.