BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011 (pierwszy post)

Każdy z nas marzy o pięknych, równych, zdrowych, mocnych i białych zębach.
Niestety, nie każdego matka natura takimi obdarzyła.

Stąd moje pytanie:
Licówki porcelanowe lub koronki - czy ktoś takie miał?
Czy zakładanie boli?
Czy to prawda, że licówki po pewnym czasie pękają i trzeba zakładać nowe?

ToxicRat
ToxicRat
  26 stycznia 2011
animka
animka: nie ma wyjścia, lepiej iść prywatnie niż się męczyć.

To moja przychodnia jest jakaś dziwna chyba - świetni dentyści, ciesza, czysto, nowoczesny sprzęt :ninja:

animka
animka: też miałam ten aparat i skutki takie same jak u Ciebie :przebijapiątkę:

U mnie to samo - góra jakoś wygląda, z dołem gorzej :lol:
Ale ja to olałam i nie chciałam nosić tego świństwa.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z dołem gorze

moj dól pies pogryzł jak mi w nocy wypadł :D
animka
animka
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To moja przychodnia jest jakaś dziwna chyba - świetni dentyści, ciesza, czysto, nowoczesny sprzęt

jestem w stanie uwierzyć, bo moja przychodnia jest na prawde zayebista, z tym, że nie mam dentysty tam. ale to na prawde rzadkość...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja to olałam i nie chciałam nosić tego świństwa.

ja jak już wspominałam , założe sobie kiedyś kryształowy aparat, ale w chwili obecnej nie mam na zbyciu 7tys niestety :ninja: u mnie dołu w ogole nie widać, ale jak się jakaś chollera tam zepsuje to jest masakra.
pijana
pijana
  26 stycznia 2011

Dołączam do klubu "ciasnozębnych" :ninja: :lol2:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dołączam do klubu "ciasnozębnych"

:crylol:

:ninja:
ToxicRat
ToxicRat
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moj dól pies pogryzł jak mi w nocy wypadł :D

Nieźle xD
Ja toczyłam wojny w domu, by tego nie nosić :ninja:

animka
animka: jestem w stanie uwierzyć, bo moja przychodnia jest na prawde zayebista, z tym, że nie mam dentysty tam. ale to na prawde rzadkość...

Wiem, niestety... a to powinien być standart - w końcu płacimy podatek/ składkę [czy jak to tam się nazywa].
Pamiętam państwową dentystkę z dzieciństwa, która leczyła mi stały ząb - rozwierciła małą dziurkę, napiep.rzyła, wjechała mi wiertłem w dziąsło i po 2 miesiącach użerania się po prywatnych dentystach i klinikach dentystycznych musiałam mieć usunięty :/
A na początku był tylko malutki ubytek :/

animka
animka: ja jak już wspominałam , założe sobie kiedyś kryształowy aparat, ale w chwili obecnej nie mam na zbyciu 7tys niestety u mnie dołu w ogole nie widać, ale jak się jakaś chollera tam zepsuje to jest masakra.

Dobry pomysł. Też myślę nad czymś takim powoli, ale jak na razie z forsą zbyt krucho u mnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam państwową dentystkę z dzieciństwa, która leczyła mi stały ząb - rozwierciła małą dziurkę, napiep.rzyła, wjechała mi wiertłem w dziąsło i po 2 miesiącach użerania się po prywatnych dentystach i klinikach dentystycznych musiałam mieć usunięty :/ A na początku był tylko malutki ubytek :/


Ja jak byłam mała (pisałam to już wczesniej w tym wątku) to mama zabrała mnie do państwowej przychodni z mleczną piątką - bolała mnie. Dentystka zamiast mi go wyleczyć powiedziała, że trzeba wyrwać, jako małe dziecko wystraszyłam sie i nie chciałam otworzyć buzi :ninja: a ona wsadziła mi na chama taki metalowy palec i wyrwała ząb na zywca. KRETYNKA!!! :krzesło: miałam same problemy, piątek sie nie wyrywa bo one podobno regulują wzrost innych zębów stałych i miałam krzywy zgryz musiałam nosić aparat :/

Moja siostra dwa lata temu u tej samej dentystki ale w prywatnym gabinecie miała rwany ząb, miał być plombowany ale za mocno wywierciła i po tygodniu ząb się ułamał prawie cały a plomba wypadła, powiedziała, że trzeba go wyrwać, ale zaczęła rwać i nie 'dała rady', całe dziąsło rozorane, ząb w połowie wyrwany a ona jej kazała jechac do chirurga twarzowo-szczękowego do innego miasta oddalonego od mojego o 10 km :ninja: :zonk:
ToxicRat
ToxicRat
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Niezły syf :/
Ale tak to jest, jak się trafi na konowała, a nie lekarza.

Ja tak miałam z dermatologami - więcej spieprzyli, niż zrobili
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niezły syf :/ Ale tak to jest, jak się trafi na konowała, a nie lekarza. Ja tak miałam z dermatologami - więcej spieprzyli, niż zrobili

A tyle wykształconych lekarzy wyjeżdza z Polski bo w np. US wiecej zarabiaja :/ u nas zostaja sami najgorsi :D:D:D
ToxicRat
ToxicRat
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A tyle wykształconych lekarzy wyjeżdza z Polski bo w np. US wiecej zarabiaja :/ u nas zostaja sami najgorsi :D:D:D

Dziwisz się? Każdy chce żyć na jakimś poziomie. Kto daje radę, ten ucieka tam, gdzie mu zapłacą godziwe pieniądze za pracę.
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy z nas marzy o pięknych, równych, zdrowych, mocnych i białych zębach. Niestety, nie każdego matka natura takimi obdarzyła.

ah jak ja się ciesze że od dziecka mam białe zeby jak śnieg :Zakochany:
ale ja jestem chora na punkcie zebów
Licówki porcelanowe nie są w stanie bardzo zmienić koloru zębów ze względu na ich przezierność i grubość. jedynie jeśli masz krzywe zęby już byś musiała rozmawiać z dobrym prywatnym dentystą
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  26 stycznia 2011

poczytaj se na wizaz .. o tym jest pełno w necie

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
Killuminati
Killuminati: Licówki porcelanowe nie są w stanie bardzo zmienić koloru zębów

też mam białe zęby, nie chce dla koloru tylko z innych powodow o czym pisałam wczesniej ;-)
Jasmina
Jasmina
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy z nas marzy o pięknych, równych, zdrowych, mocnych i białych zębach.

Na szczęście matka natura mi takie dała :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy zakładanie boli?

Nie powinno to boleć, tak myślę.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Na szczęście matka natura mi takie dała

To się ciesz i idź na kolanach do częstochowy, ja mam słabe zęby :ninja: całe szczęscie, że nie żółte :D
'ładne masz zeby, sa takie same ale w odcieniu bieli?' :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.