BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011 (pierwszy post)

Każdy z nas marzy o pięknych, równych, zdrowych, mocnych i białych zębach.
Niestety, nie każdego matka natura takimi obdarzyła.

Stąd moje pytanie:
Licówki porcelanowe lub koronki - czy ktoś takie miał?
Czy zakładanie boli?
Czy to prawda, że licówki po pewnym czasie pękają i trzeba zakładać nowe?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
animka
animka: współczuję bo mam ten sam problem


ludzie z 'ciasnymi' zębami - łączmy się w bólu... :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No tata stara babcia z renta 500 zł na pewno se implanty zrobi?

Teraz namówią ją do oszczędzania w OFE i będzie nosisz platynową żuchwę :swir:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Teraz modniej na starość implanty za 30 tysi.

wlasnie myslalam tez, zeby sobie za ta ciemna jedynke implanta wstawic, z tym, ze chyba boli :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Po za tym tak mało kto dostrzega, bo raczej nie mam końskiej budowy ryja.

serio nie masz jedynki? w zyciu bym nie zgadla :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie myslalam tez, zeby sobie za ta ciemna jedynke implanta wstawic, z tym, ze chyba boli

Boli i to jak. Wiem bo mój tato sobie wstawia. Z pół roku już robią odlewy, nacinanie dziąseł itp itd.
Boli po kieszeni i w buzi.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

animka
animka
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przerypane :/ wiesz, spytalam, bo duzo slyszalam ze na nfz sa straszne cyrki - dla przykladu kumpel mial robiony kanalowo zab - zalozyl mu dentysta trutke, umowili sie na nastepna wizyte - a tu sie okazalo, ze dentysta na wakacje wyjechal i teraz szukaj kogos, kto zrobi no ale przerypane masz :/

iść do dentysty na NFZ teraz to nie lada wyczyn, podziwiam takich ludzi. z resztą z innymi lekarzami jest nie lepiej- w Polsce straszny syf pod tym względem.
Chociaż zdarzają się wyjątki-moja przychodnia jest mega "wypasiona", czyściutko tam, schludnie, piękne tapety na ścianach, miła obsługa, muzyka. Nie mam żadnych oporów, żeby tam iść. Ostatnio jednak byłam zmuszona iść do przychodni studenckiej to wyszłam z płaczem- dawno mnie tak nikt nie potraktował...
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Boli i to jak. Wiem bo mój tato sobie wstawia. Z pół roku już robią odlewy, nacinanie dziąseł itp itd. Boli po kieszeni i w buzi.

no wlasnie kurde ja sie boje tego bolu dziasel jak cholera :/
Alucard
Alucard
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: serio nie masz jedynki? w zyciu bym nie zgadla

Po pierwsze: Mam małe usta, i nie widać jak mówię wcale zębów.
Po drugie: Nie śmieje się, a uśmiech mam sarkastyczny.
Po trzecie: Brak jednego zęba różnicy nie robi.
Po czwarte: Jak paliłem mogłem tam swobodne wsadzić cygareta.
Po piąte: przy minecie to różnicy nie robi.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: implanta wstawic, z tym, ze chyba boli

mój kolega miał wstawiany 1 i 2 bo miał wybite jako dziecko, a teraz wstawiał nowe bo te już były takie przestarzałe itp, to mowil, ze najgorsze bylo chodzenie bez zebow przez jakies 2 tyg az sie wygoi, a same wstawianie mial w narkozie :-) 200 zl za narkoze placil i nic nie czuł
animka
animka
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie z 'ciasnymi' zębami - łączmy się w bólu...

muszę z tym w przyszłości coś zrobić, bo jak chodzę do dentysty, to mi jęczą, że nie mogą wyleczyć zęba bo jest tak ciasno, że nie mogą się "dopchać" do tego ubytku :zonk:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przy minecie to różnicy nie robi.


Konto usunięte
Konto usunięte: Brak jednego zęba różnicy nie robi.

:ninja: :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie kurde ja sie boje tego bolu dziasel jak cholera :/

Samo robienie nie boli bo się ma znieczulenie, ale jak ono puści to wtedy tylko głowa w poduchę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 stycznia 2011
animka
animka: iść do dentysty na NFZ teraz to nie lada wyczyn, podziwiam takich ludzi. z resztą z innymi lekarzami jest nie lepiej- w Polsce straszny syf pod tym względem. Chociaż zdarzają się wyjątki-moja przychodnia jest mega "wypasiona", czyściutko tam, schludnie, piękne tapety na ścianach, miła obsługa, muzyka. Nie mam żadnych oporów, żeby tam iść. Ostatnio jednak byłam zmuszona iść do przychodni studenckiej to wyszłam z płaczem- dawno mnie tak nikt nie potraktował...

tzn ja tu w uk chodze wlasnie na nhs (nfz w pl) i powiem, ze nie ma porownania z tym, co mam w polsce prywatnie - w pl sprzet moj dentysta ma supernowy itp, praktycznie wszystko jest, a tu gdzie chodze... no nie bardzo. wiec jedynie to tutaj robie to co musze - jesli akurat mam problem z zebem, a tak to chodze prywatnie w pl.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 stycznia 2011
animka
animka: muszę z tym w przyszłości coś zrobić, bo jak chodzę do dentysty, to mi jęczą, że nie mogą wyleczyć zęba bo jest tak ciasno, że nie mogą się "dopchać" do tego ubytku

u mnie sie w ogole nie moga dopchac bo nawet na sedacji narzędzia wytrącam i gryze :D :crylol: ja mialam aparat jako dziecko, taki zdejmowany, gore ladnie wyprostowal ale dol mam krzywy max :D
Alucard
Alucard
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :D

Początkowo jak wybiłem to panikowałem, jak mnie będą postrzegać itd.
Po czasie po prostu się przyzwyczaiłem.
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze: Mam małe usta, i nie widać jak mówię wcale zębów. Po drugie: Nie śmieje się, a uśmiech mam sarkastyczny. Po trzecie: Brak jednego zęba różnicy nie robi. Po czwarte: Jak paliłem mogłem tam swobodne wsadzić cygareta. Po piąte: przy minecie to różnicy nie robi.

podobaja mi sie punkty cztery i piec :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: mój kolega miał wstawiany 1 i 2 bo miał wybite jako dziecko, a teraz wstawiał nowe bo te już były takie przestarzałe itp, to mowil, ze najgorsze bylo chodzenie bez zebow przez jakies 2 tyg az sie wygoi, a same wstawianie mial w narkozie :-) 200 zl za narkoze placil i nic nie czuł

no wlasnie tego braku zebow tez sie boje :/
a ile za implanty placil? bo wiem ze pare tysiecy chyba jest za implant, chyba ze zle mysle :woot:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Samo robienie nie boli bo się ma znieczulenie, ale jak ono puści to wtedy tylko głowa w poduchę.

juz mnie nie strasz, ja cie prosze :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.