latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę kupić podobny sweterek? Najlepiej net.




Miał ktoś może tą odżywkę? Jakie opinie?

latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona nie napisała o niej nic obraźliwego, napisała, że po prostu nie podoba Jej się ten typ urody i że nie chciałaby tak wyglądać. A Ty dałaś aluzję, że ToxicRat jest brzydka.


o ludzie.. a przeczytaj sobie co ja napisalam tak jak i ona nie wprost... i tak to kazdy widzi ze nie jest urodziwa ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe jak Ty wyglądasz, skoro nie masz odwagi zamieścić na fotce swojego zdjęcia? Oceniać każdy potrafi, jak jesteś taka mądra to pokaż swoją twarz - też Cię chętnie ocenimy.


To ze nie mam swoich fotek to nie oznacza ze nie jestem ladna... a w ogóle ja na tym koncie korzystam tylko z tego forum i nie mam jakiejs potrzeby wklejania swoich zdjec wszedzie gdzie popadnie, aby sie dowartościowywać i cieszyć jak jakaś głupia z tego ze ktos mi da 11
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak to kazdy widzi ze nie jest urodziwa ...


Nawet jakby wyglądała jak KWAZIMODO - to ch... Ci do tego, i nie Tobie to oceniać. ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: To ze nie mam swoich fotek to nie oznacza ze nie jestem ladna...

Oczywiście, pewnie jesteś piękniejsza niż sama Nicole i wszystkimi możesz pomiatać, skończ gwiazdować 'jaka to ja nie jestem i co ja to nie mogę' ;-) i nie oceniaj ludzi po wyglądzie, bo tak chyba Ci jest najłatwiej... Gratulacje.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam jakiejs potrzeby wklejania swoich zdjec wszedzie gdzie popadnie, aby sie dowartościowywać i cieszyć jak jakaś głupia z tego ze ktos mi da 11

Ja mam tu zamieszcone swoje zdjęcia, na zakładkę głowy w ogóle nie wchodzę, nie oceniam innych (oprócz znajomych), a konto na fotce mam jedynie po to, aby utrzymać kontakt z dalszymi znajomymi. ;]
lavagirl
lavagirl
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o ludzie.. a przeczytaj sobie co ja napisalam tak jak i ona nie wprost... i tak to kazdy widzi ze nie jest urodziwa ...

wg Ciebie nie jest a wg kogos innego moze byc miss swiata
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na zakładkę głowy w ogóle nie wchodzę

eee, na zakładkę oceny :-) nie będę się rozpisywać, o czym myślałam, ale miało to związek z Twoja głową. :mrgreen:
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Proszę bez kłótni tutaj. Każdy ma prawo do własnego zdania i gustu, to nie powód by kogoś krytykować i próbować obrazić.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Proszę bez kłótni tutaj. Każdy ma prawo do własnego zdania i gustu, to nie powód by kogoś krytykować i próbować obrazić.


Nikt się nie kłóci :mrgreen: przynajmniej ja tego tak nie odbieram, ale nie pozwolę, żeby ktoś komuś zarzucał i publicznie pisał, że inna użytkowniczka forum ' wszyscy wiedzą, że nie jest urodziwa'. ToxicRat tylko napisała swoje zdanie, a ta jej wyjechała... Więc ją broniłam. :-)

Jak co, to przepraszam nie chcę Ci robić kłopotu ;P
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt się nie kłóci przynajmniej ja tego tak nie odbieram, ale nie pozwolę, żeby ktoś komuś zarzucał i publicznie pisał, że inna użytkowniczka forum ' wszyscy wiedzą, że nie jest urodziwa'. ToxicRat tylko napisała swoje zdanie, a ta jej wyjechała... Więc ją broniłam. :-) Jak co, to przepraszam nie chcę Ci robić kłopotu ;P

Czułam, że zaraz kłótnia wybuchnie to trzeba zareagować ;) Najpierw warto spojrzeć na siebie a potem oceniać publicznie innych ludzi na forum. A gusta są różne. Dla jednego ktoś jest piękny, a dla innego wręcz odpychający.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Czułam, że zaraz kłótnia wybuchnie to trzeba zareagować ;)

Pilnujesz porządku :-)

Jasmina
Jasmina: Najpierw warto spojrzeć na siebie a potem oceniać publicznie innych ludzi na forum. A gusta są różne. Dla jednego ktoś jest piękny, a dla innego wręcz odpychający.

Moim zdaniem już nawet nie chodzi o to, nawet jakby ktoś dla wszystkich był brzydki i wyglądał tak:


To nikt nie ma prawa go obrazić tylko dlatego, ze ma odmienne zdanie. Obraza to najłatwiejszy argument, kiedy nie ma sie innych.
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nikt nie ma prawa go obrazić tylko dlatego, ze ma odmienne zdanie. Obraza to najłatwiejszy argument, kiedy nie ma sie innych.

Dokładnie.
AdRianoXX
AdRianoXX
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dbamy o poprawność pisowni, Twój błąd zmienia sens całego zdania, bo karze jest od słowa kara a nie od kazania

Marta ale nie zapominaj że zaraz ktoś CI napisze że kiedyś napisał identyczne zdanie i powie że bierzesz jego pomysły a nie potrafisz sama nic wymyślić :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: Marta ale nie zapominaj że zaraz ktoś CI napisze że kiedyś napisał identyczne zdanie i powie że bierzesz jego pomysły a nie potrafisz sama nic wymyślić :D

W regulaminach każą (nie karzą) dbać o poprawność pisowni, więc dbam ;P
moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011

Mi też się uroda Nicole jakoś szczególnie nie podoba i też nie chciałabym wyglądać jak ona, ale chciałabym wyglądać jak Linda Evangelista :ziober2:

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chciałabym wyglądać jak Linda Evangelista

super wyglada, zwlaszcza jak na swoj wiek :)
moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: super wyglada, zwlaszcza jak na swoj wiek :)

a ja miała tyle lat co ja to już całkiem :zakochany:
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja miała tyle lat co ja to już całkiem

no w koncu dlatego zrobila taka kariere :)
tez mi sie bardzo podoba :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.