latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę kupić podobny sweterek? Najlepiej net.




Miał ktoś może tą odżywkę? Jakie opinie?

machu221
machu221
  23 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To jest sweter a nie


no moje marzenie jeśli chodzi o swetry
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Niektórzy mają wszystko :P


niektórzy a w szczególności kobiety nie doceniają to co mają , ciągle tylko narzekania uważam to za waszą główną wadę :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina:

hehe, mi wystarczy mój narzeczony :crylol:
aby się w miłości wiodło no i pracę mieć, a tak to mogę być gruba :D
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy a w szczególności kobiety nie doceniają to co mają , ciągle tylko narzekania uważam to za waszą główną wadę :D

No widzisz kobiety juz takie są, nic na to nie poradzisz ;) Zazdrościmy innym co mają więcej niz my i często nie doceniamy przy tym siebie.
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe, mi wystarczy mój narzeczony aby się w miłości wiodło no i pracę mieć, a tak to mogę być gruba :D

Ci do grubości wiele brakuje :P
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciągle tylko narzekania

ale głupoty gadasz ;p .
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: No widzisz kobiety juz takie są, nic na to nie poradzisz ;) Zazdrościmy innym co mają więcej niz my i często nie doceniamy przy tym siebie.


i swoich partnerów , bo myślicie że ten z tv to ideał bez wad rycerz na białym koniu a nie macie nawet pojęcia jaki jest w życiu normalnym
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy a w szczególności kobiety nie doceniają to co mają , ciągle tylko narzekania uważam to za waszą główną wadę :D

Ja nie narzekam. :-) też czuję się spełniona mimo, że nie jestem znana i nie mam miliona na koncie, to jestem zdrowa, mam cudownego narzeczonego, nie wyglądam najgorzej, mam dobrą pracę, rozwijam się i dalej uczę, czego chcieć więcej?
latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chuda i zgrabna


tego to chyba nie powinnaś jej zazdrościć bo sama tez jesteś szczupła

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze narzeczony śliczny


A mi się wydaje ze stać ja by było na lepszego bo ten Hamilton to la mnie taka małpka trochę i do tego niski 174 wzrostu
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Ci do grubości wiele brakuje :P

tak, ale wolałabym być gruba niż samotna i bez partnera, który mnie kocha. :and:
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale głupoty gadasz ;p .


taka prawda jeśli moja dziewczyna powiedziała by że chciałaby wyglądać jak jakaś aktoreczka z tv to bym wyszedł , bo chyba nie spodobała mi się ta z tv tylko ona dlatego z nią jestem i nie chce żeby wyglądała jak ta z tv bo to nie będzie już moja dziewczyna trochę pokrętnie napisane mam nadzieje że zrozumiecie
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i swoich partnerów , bo myślicie że ten z tv to ideał bez wad rycerz na białym koniu a nie macie nawet pojęcia jaki jest w życiu normalnym

Na pewno nie jest tak kolorowo, to normalne ;)
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale wolałabym być gruba niż samotna i bez partnera, który mnie kocha.

No ja też :P

Konto usunięte
Konto usunięte: taka prawda jeśli moja dziewczyna powiedziała by że chciałaby wyglądać jak jakaś aktoreczka z tv to bym wyszedł , bo chyba nie spodobała mi się ta z tv tylko ona dlatego z nią jestem i nie chce żeby wyglądała jak ta z tv bo to nie będzie już moja dziewczyna trochę pokrętnie napisane mam nadzieje że zrozumiecie

No ale pomarzyć sobie można co nie ? :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tego to chyba nie powinnaś jej zazdrościć bo sama tez jesteś szczupła

w sumie, to nie nawet tyle, że zadroszczę, tylko po prostu jej się udało :-) można być znanym i bogatym ale brzydkim, a ona znana, bogata to jeszcze ładna ;P
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


masz cudownego narzeczonego a stronę wcześniej rozpływałaś się jakiego to farta ma ta aktoreczka że ma takiego ślicznego faceta :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.