latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę kupić podobny sweterek? Najlepiej net.




Miał ktoś może tą odżywkę? Jakie opinie?

lavagirl
lavagirl
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Pokaże Ci oryginalna urodę, np taka:

No i myślisz, ze mało takich istnieje na świecie? Jest ich pelno tylko o nich nie słyszałaś, bo są anonimowe.
moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Synku... Ty nie jesteś brzydki. Ty jesteś... oryginalny" TOFIK - kabaret Ani MruMru

dlatego kocham kabarety :rotfl:
animka
animka
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Synku... Ty nie jesteś brzydki. Ty jesteś... oryginalny" TOFIK - kabaret Ani MruMru

:lol:
to w takim razie ja też chcę, żeby na mnie wołali , że jestem oryginalna a nie paskudna :D
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i myślisz, ze mało takich istnieje na świecie? Jest ich pelno tylko o nich nie słyszałaś, bo są anonimowe.

To nie jest pospolita uroda. Tylko oryginalna, mało jest ludzi o podobnej urodzie do tych kobiet co pokazałam.
animka
animka
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz że o niej właśnie wcześniej była mowa? :D

tak, dlatego wkleiłam te zdjęcia :D
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Tylko oryginalna, mało jest ludzi o podobnej urodzie do tych kobiet co pokazałam.

Tu nie chodzi o tym urody tylko rysy twarzy, mało spotykane na całym świecie.
animka
animka
  23 stycznia 2011

cudo
mirra20
mirra20
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: już nie jest rudą

co Ty gadasz? kurczę nie na czasie jestem...

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam dalej ciągle widzę

ale chyba mniej niż wcześniej?
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
animka
animka: cudo

Dla mnie nic ciekawego :P
lavagirl
lavagirl
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: To nie jest pospolita uroda. Tylko oryginalna, mało jest ludzi o podobnej urodzie do tych kobiet co pokazałam.

Mogłabys tak powiedzieć, gdybyś widziałą wszystkie kobiety na świecie. Jak mowiłam, w Polsce rzadko widujesz murzynke wiec sie nad nią zachwycisz ale pojedź do Afryki czy gdzieś tam na hawaje to zobaczysz mnostwo oryginalnych bab. Ja w Afryce tez byłabym niespotykana, szczegolnie w tych dzikich czesciach bez tv :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogłabys tak powiedzieć, gdybyś widziałą wszystkie kobiety na świecie

Każdy może mówić to co chce ;-) nie zapędzaj się tak
lavagirl
lavagirl
  23 stycznia 2011

Do tego zeby w Lindzie dojrzec to cos trzeba tez dorosnąc:D mnie sie na poczatku w ogole nie podobała a z czasem stwierdziłam ze jest bardzo urodziwa.

Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogłabys tak powiedzieć, gdybyś widziałą wszystkie kobiety na świecie. Jak mowiłam, w Polsce rzadko widujesz murzynke wiec sie nad nią zachwycisz ale pojedź do Afryki czy gdzieś tam na hawaje to zobaczysz mnostwo oryginalnych bab. Ja w Afryce tez byłabym niespotykana, szczegolnie w tych dzikich czesciach bez tv :D

Ja rozumiem o co Ci chodzi. Mi nie chodzi o typ urody, który jest oryginalny w danym kraju, tylko o rysy twarzy, które wyróżniają osobę wśród innych ludzi.
lavagirl
lavagirl
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy może mówić to co chce ;-) nie zapędzaj się tak

:zonk: o co Ci chodzi?
animka
animka
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Dla mnie nic ciekawego :P

Bo każdemu podoba się co innego :) Ja np lubię hipnotyzujące oczy, nieostre rysy twarzy. Nie ma znaczenia czy blondynka czy brunetka, po prostu dla mnie piękna kobieta to taka, która przez swą urodę mówi " jestem kobieca" czy "jestem dziewczęca" i nie muszę się rozbierać, żeby być seksowna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.