| Fotka.com
latynoska6
latynoska6
  23 January 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę kupić podobny sweterek? Najlepiej net.

Miał ktoś może tą odżywkę? Jakie opinie?

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taka prawda jeśli moja dziewczyna powiedziała by że chciałaby wyglądać jak jakaś aktoreczka z tv to bym wyszedł , bo chyba nie spodobała mi się ta z tv tylko ona dlatego z nią jestem i nie chce żeby wyglądała jak ta z tv bo to nie będzie już moja dziewczyna trochę pokrętnie napisane mam nadzieje że zrozumiecie

my lubimy tak obgadywać i marzyć oh ah i eh. ale tylko takie gadanie zebyście my faceci częściej komplementy sypali ;DD
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taka prawda jeśli moja dziewczyna powiedziała by że chciałaby wyglądać jak jakaś aktoreczka z tv to bym wyszedł , bo chyba nie spodobała mi się ta z tv tylko ona dlatego z nią jestem i nie chce żeby wyglądała jak ta z tv bo to nie będzie już moja dziewczyna trochę pokrętnie napisane mam nadzieje że zrozumiecie

Nie znam dziewczyny, co nie chciałaby wyglądać jak jakaś gwiazdka :-) pomarzyc mozna.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz cudownego narzeczonego a stronę wcześniej rozpływałaś się jakiego to farta ma ta aktoreczka że ma takiego ślicznego faceta :D

No bo ma, co nie znaczy, że mój jest gorszy :D
machu221
machu221
  23 January 2011
Jasmina
Jasmina: Na pewno nie jest tak kolorowo, to normalne ;)

no ale takim narzekaniem do faceta że nie jest taki jak ten z serialu ideał to jest ranienie drugiej osoby , dlatego normalny facet wtedy wychodzi i idzie na wódkę do kumpli :P

Jasmina
Jasmina: No ale pomarzyć sobie można co nie ? :D

można ale ja i tak wolę być sobą niż kimś innym
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale takim narzekaniem do faceta że nie jest taki jak ten z serialu ideał to jest ranienie drugiej osoby , dlatego normalny facet wtedy wychodzi i idzie na wódkę do kumpli :P

Mój narzeczony jak gada o Nicole to ja gadam o Cristiano Ronaldo :crylol: on myśli, że Cristiano podoba się kobietom, nie wie, że jest na odwrót :D lubię go podenerwować
machu221
machu221
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: my lubimy tak obgadywać i marzyć oh ah i eh. ale tylko takie gadanie zebyście my faceci częściej komplementy sypali ;DD

i my zamiast komplementów idziemy upić się z nerwów na te jęczenia :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam dziewczyny, co nie chciałaby wyglądać jak jakaś gwiazdka :-) pomarzyc mozna.

ja jednak stawiam na bycie sobą

Konto usunięte
Konto usunięte: No bo ma, co nie znaczy, że mój jest gorszy :D

facet takie słowa odebrał by jako obrazę jego majestatu a tu nie muszę pisać co to znaczy :D
Jasmina
Jasmina
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale takim narzekaniem do faceta że nie jest taki jak ten z serialu ideał to jest ranienie drugiej osoby , dlatego normalny facet wtedy wychodzi i idzie na wódkę do kumpli :P

Dlatego ja nie szaleje za jakimiś sławnymi facetami, nie mam tego nawyku, doceniam własnego faceta ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: można ale ja i tak wolę być sobą niż kimś innym

I bardzo dobrze ;)
NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no moje marzenie jeśli chodzi o swetry

No widzisz, dostaniesz od forum miu na urodziny :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

machu221
machu221
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lubię go podenerwować

dlatego potem mamy nadciśnienie i żyjemy krócej jednym słowem bycie z kobietą przyspiesza faceta przejście do świata niebiańskiego :D
machu221
machu221
  23 January 2011
Jasmina
Jasmina: Dlatego ja nie szaleje za jakimiś sławnymi facetami, nie mam tego nawyku, doceniam własnego faceta ;)

to dobrze uff... ale musiałem to jasno określić :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: No widzisz, dostaniesz od forum miu na urodziny

mam za 7dni :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jednak stawiam na bycie sobą

ja też jestem sobą.. co nie znaczy, że nie chciałabym wyglądać jak ktoś inny, skomplikowane ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: facet takie słowa odebrał by jako obrazę jego majestatu a tu nie muszę pisać co to znaczy :D

Ja mojemu Piotrkowi często mówie, że fajnie wygląda, że jest przystojny itp szczególnie jak mu układam włosy to mówie coś w stylu; no Kochanie, dzisiaj wszystkie laski Twoje :D
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzi i idzie na wódkę do kumpli :P

idzie na wódkę bo obawia się że panienka go zostawi dla innego. dlatego to on woli iść pierwszy bo jak to tak? laska mnie zostawiła? siara przed kolegami ;D

yhhh faceci ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Cristiano podoba się kobietom

bo się podoba ;d . tyle razy slyszalam ze to ideal itp. zero męskosci no ale są gusta i guściki .
machu221
machu221
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też jestem sobą.. co nie znaczy, że nie chciałabym wyglądać jak ktoś inny, skomplikowane ;d

no dobra nie zrozumie logiki myślenia kobiety nigdy :D
machu221
machu221
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idzie na wódkę bo obawia się że panienka go zostawi dla innego. dlatego to on woli iść pierwszy bo jak to tak? laska mnie zostawiła? siara przed kolegami ;D

nie zrozumiałe :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo się podoba ;d . tyle razy slyszalam ze to ideal itp. zero męskosci no ale są gusta i guściki

w sumie, coś tam niby w sobie ma, ale jak dla mnie trochę za bardzo spedalony... fryzurę tą ostatnią fajną ma ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.