latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę kupić podobny sweterek? Najlepiej net.




Miał ktoś może tą odżywkę? Jakie opinie?

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taka prawda jeśli moja dziewczyna powiedziała by że chciałaby wyglądać jak jakaś aktoreczka z tv to bym wyszedł , bo chyba nie spodobała mi się ta z tv tylko ona dlatego z nią jestem i nie chce żeby wyglądała jak ta z tv bo to nie będzie już moja dziewczyna trochę pokrętnie napisane mam nadzieje że zrozumiecie

my lubimy tak obgadywać i marzyć oh ah i eh. ale tylko takie gadanie zebyście my faceci częściej komplementy sypali ;DD
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taka prawda jeśli moja dziewczyna powiedziała by że chciałaby wyglądać jak jakaś aktoreczka z tv to bym wyszedł , bo chyba nie spodobała mi się ta z tv tylko ona dlatego z nią jestem i nie chce żeby wyglądała jak ta z tv bo to nie będzie już moja dziewczyna trochę pokrętnie napisane mam nadzieje że zrozumiecie

Nie znam dziewczyny, co nie chciałaby wyglądać jak jakaś gwiazdka :-) pomarzyc mozna.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz cudownego narzeczonego a stronę wcześniej rozpływałaś się jakiego to farta ma ta aktoreczka że ma takiego ślicznego faceta :D

No bo ma, co nie znaczy, że mój jest gorszy :D
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Na pewno nie jest tak kolorowo, to normalne ;)


no ale takim narzekaniem do faceta że nie jest taki jak ten z serialu ideał to jest ranienie drugiej osoby , dlatego normalny facet wtedy wychodzi i idzie na wódkę do kumpli :P

Jasmina
Jasmina: No ale pomarzyć sobie można co nie ? :D


można ale ja i tak wolę być sobą niż kimś innym
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale takim narzekaniem do faceta że nie jest taki jak ten z serialu ideał to jest ranienie drugiej osoby , dlatego normalny facet wtedy wychodzi i idzie na wódkę do kumpli :P

Mój narzeczony jak gada o Nicole to ja gadam o Cristiano Ronaldo :crylol: on myśli, że Cristiano podoba się kobietom, nie wie, że jest na odwrót :D lubię go podenerwować
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: my lubimy tak obgadywać i marzyć oh ah i eh. ale tylko takie gadanie zebyście my faceci częściej komplementy sypali ;DD


i my zamiast komplementów idziemy upić się z nerwów na te jęczenia :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam dziewczyny, co nie chciałaby wyglądać jak jakaś gwiazdka :-) pomarzyc mozna.


ja jednak stawiam na bycie sobą

Konto usunięte
Konto usunięte: No bo ma, co nie znaczy, że mój jest gorszy :D


facet takie słowa odebrał by jako obrazę jego majestatu a tu nie muszę pisać co to znaczy :D
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale takim narzekaniem do faceta że nie jest taki jak ten z serialu ideał to jest ranienie drugiej osoby , dlatego normalny facet wtedy wychodzi i idzie na wódkę do kumpli :P

Dlatego ja nie szaleje za jakimiś sławnymi facetami, nie mam tego nawyku, doceniam własnego faceta ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: można ale ja i tak wolę być sobą niż kimś innym

I bardzo dobrze ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no moje marzenie jeśli chodzi o swetry

No widzisz, dostaniesz od forum miu na urodziny :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lubię go podenerwować


dlatego potem mamy nadciśnienie i żyjemy krócej jednym słowem bycie z kobietą przyspiesza faceta przejście do świata niebiańskiego :D
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Dlatego ja nie szaleje za jakimiś sławnymi facetami, nie mam tego nawyku, doceniam własnego faceta ;)


to dobrze uff... ale musiałem to jasno określić :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: No widzisz, dostaniesz od forum miu na urodziny


mam za 7dni :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jednak stawiam na bycie sobą

ja też jestem sobą.. co nie znaczy, że nie chciałabym wyglądać jak ktoś inny, skomplikowane ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: facet takie słowa odebrał by jako obrazę jego majestatu a tu nie muszę pisać co to znaczy :D


Ja mojemu Piotrkowi często mówie, że fajnie wygląda, że jest przystojny itp szczególnie jak mu układam włosy to mówie coś w stylu; no Kochanie, dzisiaj wszystkie laski Twoje :D
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzi i idzie na wódkę do kumpli :P

idzie na wódkę bo obawia się że panienka go zostawi dla innego. dlatego to on woli iść pierwszy bo jak to tak? laska mnie zostawiła? siara przed kolegami ;D

yhhh faceci ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Cristiano podoba się kobietom

bo się podoba ;d . tyle razy slyszalam ze to ideal itp. zero męskosci no ale są gusta i guściki .
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też jestem sobą.. co nie znaczy, że nie chciałabym wyglądać jak ktoś inny, skomplikowane ;d


no dobra nie zrozumie logiki myślenia kobiety nigdy :D
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idzie na wódkę bo obawia się że panienka go zostawi dla innego. dlatego to on woli iść pierwszy bo jak to tak? laska mnie zostawiła? siara przed kolegami ;D


nie zrozumiałe :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo się podoba ;d . tyle razy slyszalam ze to ideal itp. zero męskosci no ale są gusta i guściki

w sumie, coś tam niby w sobie ma, ale jak dla mnie trochę za bardzo spedalony... fryzurę tą ostatnią fajną ma ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.