latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę kupić podobny sweterek? Najlepiej net.




Miał ktoś może tą odżywkę? Jakie opinie?

moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011

Kobitki z tego zdjęcia to były dla mnie piękności

moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011

w ogóle jak one często pozowały razem, aż jestem w szoku że tyle jest tych zdjęć

moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no w koncu dlatego zrobila taka kariere :) tez mi sie bardzo podoba :D

ma bardzo charakterystyczną twarz, i dobrze jej było w każdej stylizacji jaką miała
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle jak one często pozowały razem, aż jestem w szoku że tyle jest tych zdjęć

szczerze mowiac, to z tej szostki tylko linda do mnie przemawia :D
moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mowiac, to z tej szostki tylko linda do mnie przemawia :D

dla mnie tez ona na pierwszym, najmniej to mi się naomi podoba, ale pewnie z tego względu ze jest czarna ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie tez ona na pierwszym, najmniej to mi się naomi podoba, ale pewnie z tego względu ze jest czarna ;)

a mi sie ona nie podoba, ze wzgledu na twarz akurat, chociaz tez nie przepadam za ciemnoskorymi modelkami wlasnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ma bardzo charakterystyczną twarz, i dobrze jej było w każdej stylizacji jaką miała

no tak :)
moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak :)

dlatego uważam że taka Nicole to się do niej nie umywa, po pierwsze to ma średnią twarz jak na kobiety z show biznesu, po drugie jakby jej obcięli włosy jak chłopakowi to w znacznej części jej urok by prysł :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego uważam że taka Nicole to się do niej nie umywa, po pierwsze to ma średnią twarz jak na kobiety z show biznesu, po drugie jakby jej obcięli włosy jak chłopakowi to w znacznej części jej urok by prysł

tzn mi sie tam Nicole nie podobala i dalej nie podoba, w tej samej lidze co Linda nie jest i nigdy nie bedzie :nie:
:)
moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn mi sie tam Nicole nie podobala i dalej nie podoba

ja to nie wiem co to w niej widzą żeby chciały tak wyglądać, serio
ale zawsze ludzie mieli różne upodobania więc trza to akceptować ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: w tej samej lidze co Linda nie jest i nigdy nie bedzie

:ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to nie wiem co to w niej widzą żeby chciały tak wyglądać, serio ale zawsze ludzie mieli różne upodobania więc trza to akceptować ;)

no dlatego staram sie teraz nic nie mowic na ten temat, bo i tak kazdy ma tam swoje upodobania :)

Konto usunięte
Konto usunięte:

:mrgreen:
mirra20
mirra20
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobitki z tego zdjęcia to były dla mnie piękności

Linda i Cindy na wielkie tak, ale Naomi jak dla mnie na :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to nie wiem co to w niej widzą żeby chciały tak wyglądać, serio

Hehe, no tak, mi podoba się Nicole bo ogólnie lubię 'czarnulki' (nie jestem BI ale takie kobiety mi się podobają) a np ta cała Linda nie podoba mi się w ogóle, ma taką jakąś... orlą wg mnie twarz :-) ale jak pisalas, kazdy ma swoj gust :-)

'jedni lubią truskawki a inni jak im nogi śmierdzą' :lol:
moonlight28
moonlight28
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Linda i Cindy na wielkie tak

trafiłaś w moje dwie ulubione na wieki wieków :D
teraz te modelki to jakieś dziwolągi w porównaniu do tych starej daty ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale Naomi jak dla mnie na

oj tam się przypałętała do nich mimochodem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: no dlatego staram sie teraz nic nie mowic na ten temat

zawsze swoje zdanie można wyrazić, oby się nie lać po mordach :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze swoje zdanie można wyrazić, oby się nie lać po mordach :D

no wlasnie o to mi chodzi, mi sie tam nie podoba, ale nie bede innym wmawiac ze jest brzydka i zmuszac do podzielania opinii, bo tylko klotnie z tego wychodza, a mi sie juz nie chce klocic :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i zmuszac do podzielania opinii, bo tylko klotnie z tego wychodza, a mi sie juz nie chce klocic :)

nawet jakby nie wychodziły to nie wypada tak robić ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.