| Fotka.com
latynoska6
latynoska6
  23 January 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę kupić podobny sweterek? Najlepiej net.

Miał ktoś może tą odżywkę? Jakie opinie?

latynoska6
latynoska6
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja bym wyglądała podobnie do niej, to bym sobie w łeb strzeliła

Gdyby postawić ja i ciebie kolo siebie ciekawe która by była ładniejsza ...
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby postawić ja i ciebie kolo siebie ciekawe która by była ładniejsza ...

De gustibus est non disputandum Kochana :)
ToxicRat
ToxicRat
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby postawić ja i ciebie kolo siebie ciekawe która by była ładniejsza .

mało mnie to interesuje. Nie podoba mi się jej typ urody i tyle.
Masz jeszcze jakiś problem?
mmaryjka
mmaryjka
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie mogę kupić podobny sweterek?

h&m tyle, że jasny brąz. kosztował coś około 200zł i widziałam też taki w massimo dutti, ale nie było mojego rozmiaru. były czarne i beżowe, chyba 360 albo 460 kosztował.
latynoska6
latynoska6
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mało mnie to interesuje. Nie podoba mi się jej typ urody i tyle. Masz jeszcze jakiś problem?

no bo sory mówisz tak o kimś wiec co nie można wyrazić opinii o tym no sory ale ja bym mogla to samo powiedzieć o tobie ze gdybym wyglądała tak jak ty to bym sobie strzeliła w łeb ... Jeśli ci się coś nie podoba to trzeba było samej najpierw tak nie pisać
pokahontazz
pokahontazz
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takiej to dobrze w życiu, nie dość, że śliczna, chuda i zgrabna, robi karierę i ma kupę kasy, to jeszcze narzeczony śliczny

a i tak pewnie uwaza, że ma problemy...
często powtarszalam, że w następnym wcieleniu mogłabym tak wygladać, ale widzę, że za dużo nas będzie, więc mogę być Milą Kunis;)
ToxicRat
ToxicRat
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo sory mówisz tak o kimś wiec co nie można wyrazić opinii o tym no sory ale ja bym mogla to samo powiedzieć o tobie ze gdybym wyglądała tak jak ty to bym sobie strzeliła w łeb ... Jeśli ci się coś nie podoba to trzeba było samej najpierw tak nie pisać

To znaczy Ty masz prawo wyrazić opinię, a inni już nie?
O mnie to sobie możesz mówić, zwisa mi to i powiewa.

Czy ja mówię, że mi się nie podoba? Mówię Ci, że Twoje zdanie jest mi obojętne. Jest niewielka różnica, co?
Polecam czytać ze zrozumieniem :zonk:
naaats
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takiej to dobrze w życiu, nie dość, że śliczna, chuda i zgrabna, robi karierę i ma kupę kasy, to jeszcze narzeczony śliczny

Łaaaaaaaaaał :napalony:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby postawić ja i ciebie kolo siebie ciekawe która by była ładniejsza ...

:and: nikt z nas sie do niej nie równa, to że ToxicRat wyraziła swoją opinię, to nie znaczy, że musisz dawać obraźliwe aluzje.
latynoska6
latynoska6
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam czytać ze zrozumieniem

czytać ze zrozumieniem taa?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja bym wyglądała podobnie do niej, to bym sobie w łeb strzeliła

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzam, jak dla mnie to ona straszna jest. Szczególnie na fotach bez tony tapety i fotoszopa.

Z tych dwóch twoich postów wynika ze podoba ci się? Bo z tego co piszesz tak wynika

Konto usunięte
Konto usunięte: To znaczy Ty masz prawo wyrazić opinię, a inni już nie?

nie napisałam tak, tylko chyba tez wyrażam swoja opinie o tym co piszesz. Karze czytać ze zrozumieniem a sama nie umie ... ;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Karze

*każe - bo kazać
*karze - bo kara

:mrgreen:
latynoska6
latynoska6
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nikt z nas sie do niej nie równa, to że ToxicRat wyraziła swoją opinię, to nie znaczy, że musisz dawać obraźliwe aluzje.

no niby nie ale ona tez wypowiadała się obrazilwie o niej wiec przyjęłam ze do niej tez tak sie można odezwac. Szczera bylam i tyle
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no niby nie ale ona tez wypowiadała się obrazilwie o niej wiec przyjęłam ze do niej tez tak sie można odezwac. Szczera bylam i tyle

Ona nie napisała o niej nic obraźliwego, napisała, że po prostu nie podoba Jej się ten typ urody i że nie chciałaby tak wyglądać. A Ty dałaś aluzję, że ToxicRat jest brzydka.

Ciekawe jak Ty wyglądasz, skoro nie masz odwagi zamieścić na fotce swojego zdjęcia?
Oceniać każdy potrafi, jak jesteś taka mądra to pokaż swoją twarz - też Cię chętnie ocenimy.
latynoska6
latynoska6
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: *każe - bo kazać *karze - bo kara

no i co nie jestem dobra w ortografii.. i wpisz obie każe i karze kliknij w sprawdź pisownie i wyjdzie ci poprawna pisownia. I tak z ciekawości pytam jakie miałaś oceny z dyktand w szkole? Bo wszyscy tutaj przewrażliwieni są na tym punkcie ...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak z ciekawości pytam jakie miałaś oceny z dyktand w szkole? Bo wszyscy tutaj przewrażliwieni są na tym punkcie ...

Dbamy o poprawność pisowni, Twój błąd zmienia sens całego zdania, bo karze jest od słowa kara a nie od kazania

Miałam piątki, rzadko czwórki. :-) jestem bardzo dobra z ortografi i z polskiego :-) (gorzej z matą :mrgreen:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.