latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę kupić podobny sweterek? Najlepiej net.




Miał ktoś może tą odżywkę? Jakie opinie?

latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja bym wyglądała podobnie do niej, to bym sobie w łeb strzeliła


Gdyby postawić ja i ciebie kolo siebie ciekawe która by była ładniejsza ...
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby postawić ja i ciebie kolo siebie ciekawe która by była ładniejsza ...

De gustibus est non disputandum Kochana :)
ToxicRat
ToxicRat
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby postawić ja i ciebie kolo siebie ciekawe która by była ładniejsza .

mało mnie to interesuje. Nie podoba mi się jej typ urody i tyle.
Masz jeszcze jakiś problem?
mmaryjka
mmaryjka
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie mogę kupić podobny sweterek?

h&m tyle, że jasny brąz. kosztował coś około 200zł i widziałam też taki w massimo dutti, ale nie było mojego rozmiaru. były czarne i beżowe, chyba 360 albo 460 kosztował.
latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mało mnie to interesuje. Nie podoba mi się jej typ urody i tyle. Masz jeszcze jakiś problem?


no bo sory mówisz tak o kimś wiec co nie można wyrazić opinii o tym no sory ale ja bym mogla to samo powiedzieć o tobie ze gdybym wyglądała tak jak ty to bym sobie strzeliła w łeb ... Jeśli ci się coś nie podoba to trzeba było samej najpierw tak nie pisać
pokahontazz
pokahontazz
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takiej to dobrze w życiu, nie dość, że śliczna, chuda i zgrabna, robi karierę i ma kupę kasy, to jeszcze narzeczony śliczny

a i tak pewnie uwaza, że ma problemy...
często powtarszalam, że w następnym wcieleniu mogłabym tak wygladać, ale widzę, że za dużo nas będzie, więc mogę być Milą Kunis;)
ToxicRat
ToxicRat
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo sory mówisz tak o kimś wiec co nie można wyrazić opinii o tym no sory ale ja bym mogla to samo powiedzieć o tobie ze gdybym wyglądała tak jak ty to bym sobie strzeliła w łeb ... Jeśli ci się coś nie podoba to trzeba było samej najpierw tak nie pisać

To znaczy Ty masz prawo wyrazić opinię, a inni już nie?
O mnie to sobie możesz mówić, zwisa mi to i powiewa.

Czy ja mówię, że mi się nie podoba? Mówię Ci, że Twoje zdanie jest mi obojętne. Jest niewielka różnica, co?
Polecam czytać ze zrozumieniem :zonk:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takiej to dobrze w życiu, nie dość, że śliczna, chuda i zgrabna, robi karierę i ma kupę kasy, to jeszcze narzeczony śliczny

Łaaaaaaaaaał :napalony:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby postawić ja i ciebie kolo siebie ciekawe która by była ładniejsza ...


:and: nikt z nas sie do niej nie równa, to że ToxicRat wyraziła swoją opinię, to nie znaczy, że musisz dawać obraźliwe aluzje.
latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam czytać ze zrozumieniem


czytać ze zrozumieniem taa?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja bym wyglądała podobnie do niej, to bym sobie w łeb strzeliła


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzam, jak dla mnie to ona straszna jest. Szczególnie na fotach bez tony tapety i fotoszopa.


Z tych dwóch twoich postów wynika ze podoba ci się? Bo z tego co piszesz tak wynika

Konto usunięte
Konto usunięte: To znaczy Ty masz prawo wyrazić opinię, a inni już nie?


nie napisałam tak, tylko chyba tez wyrażam swoja opinie o tym co piszesz. Karze czytać ze zrozumieniem a sama nie umie ... ;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Karze

*każe - bo kazać
*karze - bo kara

:mrgreen:
latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nikt z nas sie do niej nie równa, to że ToxicRat wyraziła swoją opinię, to nie znaczy, że musisz dawać obraźliwe aluzje.


no niby nie ale ona tez wypowiadała się obrazilwie o niej wiec przyjęłam ze do niej tez tak sie można odezwac. Szczera bylam i tyle
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no niby nie ale ona tez wypowiadała się obrazilwie o niej wiec przyjęłam ze do niej tez tak sie można odezwac. Szczera bylam i tyle


Ona nie napisała o niej nic obraźliwego, napisała, że po prostu nie podoba Jej się ten typ urody i że nie chciałaby tak wyglądać. A Ty dałaś aluzję, że ToxicRat jest brzydka.

Ciekawe jak Ty wyglądasz, skoro nie masz odwagi zamieścić na fotce swojego zdjęcia?
Oceniać każdy potrafi, jak jesteś taka mądra to pokaż swoją twarz - też Cię chętnie ocenimy.
latynoska6
latynoska6
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: *każe - bo kazać *karze - bo kara


no i co nie jestem dobra w ortografii.. i wpisz obie każe i karze kliknij w sprawdź pisownie i wyjdzie ci poprawna pisownia. I tak z ciekawości pytam jakie miałaś oceny z dyktand w szkole? Bo wszyscy tutaj przewrażliwieni są na tym punkcie ...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak z ciekawości pytam jakie miałaś oceny z dyktand w szkole? Bo wszyscy tutaj przewrażliwieni są na tym punkcie ...

Dbamy o poprawność pisowni, Twój błąd zmienia sens całego zdania, bo karze jest od słowa kara a nie od kazania

Miałam piątki, rzadko czwórki. :-) jestem bardzo dobra z ortografi i z polskiego :-) (gorzej z matą :mrgreen:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.