Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam w posiadaniu takie buty:


Moje pytania:
1.Co ubrać do nich na imprezę w klubie, aby nie przesadzić (miałam w planach czarne rajstopy i małą czarną + kolorowa bransoletka ale wydaje mi się to zbyt nudne;x )
2.Co ubrać do nich na imprezę urodzinową (18)? ...

...żeby nie wyglądać komicznie ^^

Darunia511
Darunia511
  20 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: a tak btw. pytałam co do nich ubrać, a nie czy Ci się podobają i na jaką porę roku są :))

Nawet w klubie wygląda to jak dla mnie komicznie, możesz mieć inne zdanie, ja wyrażam moje. Odkryte palce + rajstopy = jeszcze większa żenada.
Pytałaś, co do nich ubrać, ja napisałam ze nie ubrałabym w ogole tej namiastki butów, to chyba jest odpowiedź na temat.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytałaś, co do nich ubrać, ja napisałam ze nie ubrałabym w ogole tej namiastki butów, to chyba jest odpowiedź na temat.

Ona nie pytała czy ktoś by je ubrał tylko co do nich założyć, to że Ty ich byś nie ubrała nie ma sensu co do pytania, miałaś napisać co by Twoim zdaniem do nich pasowało
mi się tez one nie podobają bo nie lubię kolorowych butów, a nie napisałam tego tylko odpisałam co by do nich pasowało.

:zonk: zonkne se
Darunia511
Darunia511
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona nie pytała czy ktoś by je ubrał tylko co do nich założyć, to że Ty ich byś nie ubrała nie ma sensu co do pytania, miałaś napisać co by Twoim zdaniem do nich pasowało mi się tez one nie podobają bo nie lubię kolorowych butów, a nie napisałam tego tylko odpisałam co by do nich pasowało. zonkne se

Ale do niech nic nie będzie pasowało, wszystko bedzie przy nich wygladać źle.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale do niech nic nie będzie pasowało, wszystko bedzie przy nich wygladać źle.

Ciężka rozmowa z Tobą :-) to, że nie podobają Ci się to buty nie znaczy, że nic do nich nie będzie pasować. Takie moje zdanie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.