Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam w posiadaniu takie buty:


Moje pytania:
1.Co ubrać do nich na imprezę w klubie, aby nie przesadzić (miałam w planach czarne rajstopy i małą czarną + kolorowa bransoletka ale wydaje mi się to zbyt nudne;x )
2.Co ubrać do nich na imprezę urodzinową (18)? ...

...żeby nie wyglądać komicznie ^^

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to macie racje, jak ktos jest nowy to sie moze pogubic..

łatwiej wtedy trafić na temat, w którym można mieć coś do dodania, powiedzenia :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina:

Fajne te buciki :)

Ewelina
Ewelina: 1.Co ubrać do nich na imprezę w klubie, aby nie przesadzić

Ja bym do nich założyła rurki i
Konto usunięte
Konto usunięte: fajny top w kolorach pasujących do butów :)

:) Buty są na tyle kolorowe i ciekawe, że jakiś przekombinowany zestaw wg mnie będzie źle wyglądał...
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  19 stycznia 2011

a ja sobie kupiłam dziś fajny sweterek na bazarze za 30 zł, a na allegro identyczny 80 :mrgreen:

Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja sobie kupiłam dziś fajny sweterek na bazarze za 30 zł, a na allegro identyczny 80

ja też kiedyś na taki trafiłam, a w h&M czy NY (juz nie pamietam) widziałam prawie identyczny :D
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: ja też kiedyś na taki trafiłam, a w h&M czy NY (juz nie pamietam) widziałam prawie identyczny :D


o taki o :D

http://allegro.pl/anna-biagini-lux-tunika-sale-denny-rose-m-i1416552886.html
Paulinessa
Paulinessa
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja sobie kupiłam dziś fajny sweterek na bazarze za 30 zł, a na allegro identyczny 80


i na bazarze można znaleźć coś fajnego, więc nie rozumiem czasem wieeelkich oburzeń nawet na forum na bazar i jak coś brzydkie to wygląda jak z bazaru :ziober2:
Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/anna-biagini-lux-tunika-sale-denny-rose-m-i1416552886.html

:zakochany:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i na bazarze można znaleźć coś fajnego, więc nie rozumiem czasem wieeelkich oburzeń nawet na forum na bazar i jak coś brzydkie to wygląda jak z bazaru

Tez nie wiem. Nie rzadko zdarza się, że ubrania niby firmowe wyglądają tak, że bym za darmo nie wzięła (chociażby część ubrań z H&M) :)
A mam takie dwa małe stoiska na bazarku naprzeciwko moich okien, gdzie można naprawdę fajne rzeczy znaleźć i to ciekawe fasony :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i na bazarze można znaleźć coś fajnego, więc nie rozumiem czasem wieeelkich oburzeń nawet na forum na bazar i jak coś brzydkie to wygląda jak z bazaru

ja osobiscie za ciuchami z bazaru nie przepadam, ale tez nie rozumiem takich stwierdzen ;p i nie odnosi sie to tylko do brzydkich stwierdzen ale np cekinow i lateksu ;p ze bazarowe
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brzydkich stwierdzen

yyy brzydkich ciuchow ;P
jak ktos chce komus wjechac na ciuchy to pisze, ze z bazaru? a czy to cos zlego? co to kogo obchodzi, jak chca niech kupuja na bazarze, nie uwazam aby to byla ujma.
Paulinessa
Paulinessa
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktos chce komus wjechac na ciuchy to pisze, ze z bazaru? a czy to cos zlego? co to kogo obchodzi, jak chca niech kupuja na bazarze, nie uwazam aby to byla ujma.


No właśnie o tym mowa. Ja mogę kupować ubrania firmowe, ale czasem zajrzę i na bazar :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: 1.Co ubrać do nich na imprezę w klubie, aby nie przesadzić (miałam w planach czarne rajstopy i małą czarną + kolorowa bransoletka ale wydaje mi się to zbyt nudne;x )


ale bezpieczne :)
z takimi butami latwo przesadzic
a o jakich ciuchach myslalas kupujac te buty?
czy byl to totalnie odjechany sponton? :mrgreen:

Ewelina
Ewelina: 2.Co ubrać do nich na imprezę urodzinową (18)? ...


standardowa rada jak dopasowac cos co ma wiele kolorow.
wybierz jeden z kolorow na bucie i w tym kolorze sie ubierz. w drugim zas wybierz bizuterie, czy ozdobe do wlosow :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
massacre
massacre: czy byl to totalnie odjechany sponton?

wlasnie tak, zobaczylam przecene, i byly ostatnie, w dodadku moj rozmiar, takze musialam miec, na lato będą wspaniale :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie o tym mowa. Ja mogę kupować ubrania firmowe, ale czasem zajrzę i na bazar :)

Widzisz, nie wszyscy sa na tyle mądrzy ;-) a są po studiach...
Paulinessa
Paulinessa
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz, nie wszyscy sa na tyle mądrzy ;-) a są po studiach...

:rotfl: :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.